ASCI تایید شکایت علیه 171 تبلیغات زیر شکایت

Several advertisements were upheld for misleading claims as well as encouraging disregard for safetyچند تبلیغات تایید شد برای ادعاهای گمراه کننده و همچنین تشویق بی توجهی به ایمنی

تبلیغات استانداردهای شورای هند (ASCI) بررسی شکایت علیه 279 تبلیغات در فوریه سال 2020 که 101 تبلیغات خارج شد توسط تبلیغ در دریافت ارتباطات از ASCI. مستقل شکایات مصرف کنندگان شورای (CCC) از ASCI ارزیابی باقی مانده 178 تبلیغات که شکایت علیه 171 تبلیغات تایید شد. از این 171 تبلیغات 77 متعلق به بخش آموزش و پرورش 59 متعلق به بخش بهداشت و درمان شش به املاک و مستغلات پنج تا ویزا/مهاجرت, خدمات پنج به مراقبت شخصی چهار تا مواد غذایی و نوشیدنی ها بخش و 15 نفر از ‘دیگران’ رده.

با توجه به Shweta Purandare, دبیر کل, ASCI دستورالعمل برای استفاده از جوایز/ رتبه بندی در تبلیغات است که معرفی شدند در ژانویه سال 2020 به اثبات می شود یک موقع گام در مسیر درست است. “ما در حال آموزش تبلیغ که خود اسپانسر جوایز و رتبه بندی ها بر روی یخ نازک و نمی خواهد نگه دارید ، آنها نیاز به دانستن دقت رود در اثبات ادعای زمانی با اشاره به جوایز و رتبه بندی در تبلیغات خود.”

اخبار مرتبط

برای ASCI, تبلیغات, شامل مشاهیر به طور فزاینده ای در حال سقوط کوتاه از پیوستن به “دستورالعمل برای افراد مشهور در تبلیغات است.” برای مثال یک gamified مدرسه آموزش و پرورش برنامه که ویژه یک بازیگر بالیوود شد این ادعا آن به بزرگترین امتحان بورس تحصیلی و امیدوار کننده پول جایزه به ارزش تومان یک کرور کشیده شد تا توسط CCC. علاوه بر این یکی دیگر از تبلیغات از قطره گیاهی تایید شده توسط یک بازیگر بالیوود ساخته شده گمراه کننده ادعا می کنند که آن را می توانید ذخیره کنید و یا محافظت از بیماری های ایمنی افزایش.

CCC نیز تایید شکایت علیه یک خودرو شرکت که در تبلیغات تلویزیون به تصویر کشیده شده یک ترک سوار, سواری, آرایشگر, اصلاح, سوار بر یک موتور سیکلت, در حال اجرا. آن را نشان داد یک عمل خطرناک با بی توجهی به ایمنی و به چالش کشیده رانندگی امن مورد نیاز است. تبلیغات contravened ASCI دستورالعمل برای تبلیغات به تصویر می کشد خودرو و وسایل نقلیه. بعلاوه چندین تبلیغات از بهداشت و درمان و همچنین بخش آموزش و جایی تبلیغ ادعا کرد که رهبری یا افتخار در مورد جوایز آنها را به دست آورد اما موفق به اثبات آن با معتبر و معتبر حمایت رتبه بندی داده ها و یا جوایز داده است.

تاسیس در سال 1985 ASCI ایجاد شد برای علت خود تنظیم در تبلیغات حصول اطمینان از حفاظت از منافع مصرف کنندگان است. ASCI به نظر می رسد به شکایات در تمام رسانه ها از جمله چاپ, تلویزیون, رادیو, هوردنجس (اس ام اس emailers, اینترنت, سایت, محصول, بسته بندی و بروشور و مواد تبلیغاتی و نقطه از فروش مواد و غیره.

دفعات بازدید: همچنین: Paatal Lok به ارمغان می آورد و آتش دوزخ بر OTT سیستم عامل; سه مظنون بحث در تنظیم محتوا

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn و Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید