آسام دولت شروع می شود و پلاسما بانک; اولین اهدا کننده است دکتر که بهبود از COVID-19

وزیر تعامل با کروناویروس بیماران در شب جمعه است.در تلاش برای درمان coronavirus بیماران پلاسما بانک آغاز شده عم

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399
The minister interacted with coronavirus patients on Friday evening.وزیر تعامل با کروناویروس بیماران در شب جمعه است.

در تلاش برای درمان coronavirus بیماران پلاسما بانک آغاز شده عملکرد در یک بیمارستان در آسام روز جمعه با اولین اهدا کننده بودن یک دکتر که از بهبود COVID-19 سلامت و رفاه خانواده وزیر Himanta Biswa سرما گفت.

پلاسما بانک راه اندازی شده است در گواتی کالج پزشکی بیمارستان (GMCH), او گفت:. اهدا اولین دکتر که تست مثبت برای COVID-19 در دولت در GMCH, سرما گفت: در حالی که ابراز قدردانی خود را به او را برای اهدای پلاسما و به این تیم مشغول به کار در بانک.

اخبار مرتبط

"خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن که ما در آغاز یک #PlasmaBank در GMCH. اولین نقاهت کمک کننده است پزشک خود یک #COVID19 بیمار" وزیر گفت: در یک صدای جیر جیر. سرما نیز خواست افرادی که درمان این بیماری به جلو آمده و خود را اهدا پلاسما.

وزیر تعامل با کروناویروس بیماران در شب جمعه در GMCH پس از اتهام سهل انگاری توسط پزشکان و کارکنان بهداشتی در تاسیسات. "با در نظر سیستماتیک کمپین به بدگویی آسام تلاش های دولت در #COVID19 مدیریت و تغذیه نادرست روایت من شخصا بازدید COVID بخش در GMCH و ملاقات بیش از 40 دوره نقاهت بیماران که ابراز رضایت" وزیر توییتی.

سرما همچنین بازدید از COVID بیمارستان مراقبت در بمبی گواتی و Maniram Dewan مرکز تجارت اینجا. "آینده 800 و 450 تخت #COVID مراقبت در بیمارستان @IITGuwahati و Maniram Dewan مرکز تجارت گواتی به ترتیب باید اضافه کنید تا ما همه گیر مدیریت امکانات," او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

در ضمن 221 بیماران مرخص شده از بیمارستان های مختلف در سراسر کشور در روز جمعه. از مجموع 9,434 COVID-19 موارد در دولت وجود دارد 3,090 فعال بيماران و 6,327 بهبود از این بیماری است. چهارده نفر از آن و سه مهاجرت به کشورهای دیگر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب