استخر پیش ساخته سوییم پلاس Swim Plus

قیمت استخر پیش ساخته، بستگی به انتخاب شما دارد که کدام طرح از استخرهای فایبرگلاس، تولید گروه مهندسین مدرن است

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قیمت استخر پیش ساخته، بستگی به انتخاب شما دارد که کدام طرح از استخرهای فایبرگلاس، تولید گروه مهندسین مدرن استخر، را برمی گزینید استخرها در سه طرح واندازه میباشد و همچنین روش نصب روکار یا توکار را انتخاب می کنید و اینکه تجهیزات این استخرها که شامل پمپ تصفیه، اسکیمر، چراغ استخر، تابلو برق و … علاوه بر اینکه فرایند تمیزکاری استخرهای بتنی نیازمند صرف زمان بیشتر است، این استخرها با نمک موجود در آب سازگاری ندارند. روکار یا توکار بودن استخر آماده و کیفیت مصالحی که انتخاب می کنید و اینکه تجهیزات مورد نیاز استخر که شامل پمپ تصفیه، اسکیمر، چراغ استخر، تابلو برق و … جلبک ها و صاحبان استخر 2 جزء جدایی ناپذیرند اما در مورد استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس، به علت سطح غیر متخلخل خود به مبارزه با این هیولای سبز مشهور است. اتصالات مستحکم ، نردبان ریلی جهت امنیت بیشتر کودکان در صورت عدم استفاده از استخر ، پمپ تصفیه آب ،زیر انداز جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و مهار اشیا تیز برروی زمین هنگام راه اندازی اولیه استخر و روکش استخر جهت صرفه جویی در مصرف آب به جهت تمیز نگه داشتن آب و عدم تعویض آب و بسته بندی مناسب و استاندارد ، کیسه حمل و قیمت مناسب و همچنین چاپ بسیار زیبای سرامیکی ظریف داخل استخر موجب شده تا این استخر خانوداگی اینتکس یکی از پرفروش ترین ها ازمحصولات اینتکس به شمار بیاید.در کف این استخر دریچه ای برای تخلیه آب تعبیه شده که عمل تخلیه آب را آسان کرده است . This  post has ᠎be​en c re​ated ​with GSA Con​te nt​ G en er​at​or DEMO.

استفاده به عنوان استخر شنای بزرگسالان و کودکان و استخر آب درمانی. استخر مدتها پس از فتح ایران به دست اعراب به عنوان سنگر دین زرتشت باقی ماند و تا اوایل دوران اسلامی نیز اهمیتی نسبی داشت. پس از ساخت موفق این استخرها، جکوزی پیش ساخته، نوآوری جدید ما، می باشد. مزایای استخر پیش ساخته سبب شده تا کارفرمایان از این استخر ها به وفور در ساختمان ها استفاده می کنند. را دارد که میتوان به عنوان استخر توپ ، استخر شن و استخر آموزش شنا نیز ازین محصول بسیار پر کاربرد استفاده نمود . عایق های پلیمری استخر یا برزنت هایی که به عنوان پوشش از آن ها استفاده می کنند، مقاومت لازم در برابر اشیاء تیز و برنده و داغ را نداشته و در صورت پاره شدن باید به کلی عوض شوند. استفاده از عایق حرارتی با کیفیت با ضخامت cm 10 آنها را بسیار مقرون به صرفه كرده است. استفاده از استخر های پیش ساخته با توجه به كیفیت بالا، تنوع، امكانات جانبی و مقرون به صرفه بودن بسیار متداول می باشد.

برای مثال این که شما هر چند وقت یکبار استخر را ضد عفونی کنید و از چه موادی برای ضد عفونی بهره ببرید، جزو آن دسته از فاکتور هایی هستند که میتوانند به شما کمک کنند با خیال راحتتری از محصول خریداری شده استفاده کنید. شما میتوانید با توجه به محل مورد نظر خود از انواع گوناگون این محصولات بهره ببرید. برای شروع نصب یک استخر فایبرگلاس زیبا و حرفهای مراحل مختلفی از جمله اخذ مجوز های لازم (در صورت لزوم) ،آماده سازی محل انجام کار، بررسی وضعیت آب و هوا می باشد. تایل های بتنی از محل کارخانه تولید به محل اجرای پروژه منتقل میشوند و توسط جرثقیل در محل از پیش تعیین شده مستقر می گردد . قیمت ارزان و به صرفه نسبت به استخر های فایبر گلاس و بتنی. قیمت این ورقه ها نسبت به برزنت های ضد آب و برزنت های کانتینری استفاده شده در استخرهای اینتکس بیشتر است. پارک موجهای آبی مشهد در ابتدا ساخت، تنها یک فاز یا بخش داشت که به همین جهت سانسها و روزهای جداگانهای برای استفاده بانوان و آقایان در نظر گرفته میشد، اما اخیرا فاز دوم این پارک به منظور استفاده بانوان افتتاح شده است و گردشگران خانم و آقا میتوانند در فاز مخصوص به خود و به صورت همزمان از این مجموعه استفاده کنند. ​Post h᠎as be en c​re​at᠎ed  by G SA᠎ Conte​nt G​en​erat or Demov er​si​on!

استفاده از انواع افزودنی های بتن برای بالابردن مقاومت های مورد نظر و مخصوصاً مقاومت مکانیکی در برابر فشار آب باعث شده است که مقاومت مکانیکی تایل های مورد استفاده بسیار بالا رفته و در مقابل انواع فشارات مکانیکی و دینامیکی و هیدرواستاتیک عملکرد بسیار بالایی داشته باشد . هدف ما در این مقاله آشنا کردن شما با استخرهای پیش ساخته بود تا با آگاهی از مزایا و معایب آن، بهترین گزینه را برای ساخت استخر در نظر بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه فروش اقساطی تماس بگیرید. ایلی تویز نمایندگی اینتکس در ایران می باشد که به صورت گسترده در زمینه واردات و فروش عمده و تک این محصولات بادی فعالیت می نماید . این نوع استخرها دارای محدودیت مکانی برای نصب نیستند. بر خلاف استخرهای بتنی این نوع استخرها به تنظیم PH بالایی نیاز ندارند و به راحتی میتوان این کار را انجام داد. مدرن استخر، علاوه بر تولید در زمینه نصب و راه اندازی این استخر ها نیز تجربه و دانش فراوانی کسب کرده و پروژه های استخر پیش ساخته، متعدد اجرا شده در نقاط مختلف ایران از جمله نصب استخر پیش ساخته در شیراز، دزفول، نصب استخر پیش ساخته در مازندران، نوشهر، نور، رویان، سلمان شهر، کلار آباد، چمستان، چالوس و حتی خارج از کشور، توسط ما گویای این مدعاست. A rt᠎icle was gen᠎er ated  by GSA C onte​nt Genera tor DE​MO​!