استرالیا به شدت افزایش هزینه های دفاعی با تمرکز بر روی اقیانوس هند و آرام

سیدنی, جولای 1 استرالیا را افزایش هزینه های دفاعی 40 درصد بیش از 10 سال آینده خرید دوربرد دارایی های نظامی خوا

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

سیدنی, جولای 1

استرالیا را افزایش هزینه های دفاعی 40 درصد بیش از 10 سال آینده خرید دوربرد دارایی های نظامی خواهد شد که متمرکز بر هند و اقیانوس آرام منطقه, نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در روز چهارشنبه.

در یک سخنرانی که تهدید به ملتهب تنش با چین موریسون گفت: استرالیا را صرف$270 میلیارد دلار ($186.5 میلیارد دلار) بیش از 10 سال آینده برای به دست آوردن دیگر-محدوده اعتصاب قابلیت های سراسر هوا و دریا و زمین.

استرالیا در سال 2016 وعده داده شده به صرف$195 میلیارد دلار در طول 10 سال آینده.

موریسون گفت: استرالیا نیز محوری آن تمرکز نظامی به هند و اقیانوس آرام.

"ما می خواهیم یک اقیانوس هند و آرام و عاری از اجبار و هژمونی است. ما می خواهیم یک منطقه که در آن تمام کشورهای بزرگ و کوچک می تواند به شرکت آزادانه با یکدیگر و هدایت توسط قوانین بین المللی و هنجارهای" موریسون گفت: در یک سخنرانی در کانبرا است.

اگر چه موریسون نام نمی, چین, استرالیا, عضلانی ذکراست به سمت اقیانوس آرام دیده می شود به عنوان یک سیگنال که کانبرا در نظر دارد به طور قاطعانه تر در ارتباط با پکن و کمتر متکی به ایالات متحده است.

"چین ناگفته فیل در اتاق" گفت: سام Roggeveen مدیر سیدنی بر اساس Lowy موسسه بین المللی برنامه های امنیتی.

"در حالی که آن را کاملا درست است که ما تمرکز بر روی منطقه ما اما خرید موشک دوربرد — به خصوص آنهایی که برای اهداف زمین — دعوت می کنیم می تواند یک پاسخ از پکن است."

موریسون گفت: استرالیا را برای اولین بار خرید 200 دوربرد موشک های ضد کشتی از نیروی دریایی ایالات متحده برای 800 میلیون دلار خواهد بود و همچنین در نظر گرفتن توسعه hypersonic موشک است که می توانید سفر خود را حداقل پنج برابر سرعت صوت.

دفاع صرف خواهد شد لطفا ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که متهم متحدان مصرف واشنگتن برای حفاظت از داده.

اما استرالیا در دفاع صرف انجام خواهد شد کمی برای روابط با چین بزرگترین شریک تجاری. این دو کشور باید butted سر هم به عنوان رقابت برای نفوذ در اقیانوس آرام.

در حال حاضر ضربه توسط استرالیا 2018 تصمیم به ممنوعیت چین Huawei از آن نوپای 5G پهنای باند شبکه روابط دو کشور را در ماه های اخیر شده است soured کانبرا تماس برای تحقیقات مستقل به ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ماه گذشته استرالیا گفت: "پیچیده دولت-بازیگر" صرف سال تلاش برای هک تمام سطوح دولت, سیاسی, بدن ضروری ارائه دهندگان خدمات و اپراتورها از زیرساخت های حیاتی.

استرالیا می بیند چین به عنوان رئیس مظنون سه منبع به رویترز گفت.

چین آن را انکار می کند که در پشت موجی از حملات سایبری و بحرانی از روابط ریخته به تجارت است.

چین به حالت تعلیق در واردات گوشت گاو از استرالیا بزرگترین گوشت پردازنده و اعمال تعرفه های سنگین بر جو اگر چه هر دو طرف می گویند که ربطی به آخرین تف کرد. — رویترزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب