Bajaj سرمایه گذاری امتیاز 'خنثی' – سقوط در مهلت قانونی به رای خوش آمدید تعجب

صلیب-فروش نسبت به مشتریان موجود بود در ~70% (از 66% y-o-y).Bajaj امور مالی (BAF) منتشر کرده است قبل از سه ماهه

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399
The cross-sell ratio to existing customers stood at ~70% (up from 66% y-o-y).صلیب-فروش نسبت به مشتریان موجود بود در ~70% (از 66% y-o-y).

Bajaj امور مالی (BAF) منتشر کرده است قبل از سه ماهه به روز رسانی بر روی کلید جزئیات کسب و کار. با توجه به مستند باف مشتری حق رای دادن رشد متوسط 1% q-o-q به 43m. با این وجود این شرکت به دست آورد 0.5 m مشتریان جدید و پرداخت 1.7 m وام در طول سه ماهه. صلیب-فروش نسبت به مشتریان موجود بود در ~70% (از 66% y-o-y).

اخبار مرتبط

  • هر ALM آشکار در گزارش سالانه خود, ~13 درصد از اوم قرار بود بازپرداخت در Q1FY21. اما با توجه به توقف نرخ بازپرداخت خواهد شد پایین تر در 8-9%. با از سرگیری فعالیت در ژوئن باف قادر به محدود کردن کنسول. اوم کاهش به ~6% q/q به تومان 1.38 trn. با normalisation بازگشت زودتر از انتظار ما ارتقاء رشد ما تخمین می زند به 12 درصد در FY21 v/s 3% زودتر.
  • بزرگترین شگفتی منعکس شد در مهلت قانونی کتاب: اوم سهم تحت توقف کاهش یافته است به 15.5 درصد در ماه ژوئن از 27 درصد در ماه آوریل است. در مطلق اساس مهلت قانونی کتاب کاهش یافته است 40-45% تومان به 210 میلیارد دلار رسیده است. این یک خوش آمدید, تعجب, توجه به آن ما در حال حاضر عامل در کاهش استرس علاوه بر. بنابراین ما قطع FY21/ FY22 اعتبار هزینه 50bp/25bp به 3.9%/3.1%. در حالی که باف در زمان Rs 9 میلیارد COVID-19-مقررات مربوط در Q4FY20 ممکن است مقررات اضافی در Q1FY21 به عنوان به خوبی.
  • پایگاه سپرده کاهش یافته است 7% q/q تومان به 200 میلیارد دلار رسید; ما در انتظار وضوح از مدیریت بر روی همان. نقدینگی در ترازنامه افزایش 12% q/q به تومان 176 میلیارد دلار رسیده است.

ارزیابی و مشاهده: کاهش xtrat. مثبت بزرگی است. عملکرد بهتر در کیفیت دارایی ها را در دلتا به سود از طریق کاهش هزینه اعتباری/حاشیه های فشرده سازی. در حالی که q-o-q سقوط در اوم در خط با انتظار یک وانت در فعالیت های اقتصادی باید منجر به بهتر اوم رشد رفتن به جلو.

از سوی دیگر باف است که به احتمال زیاد به از سود و کاهش هزینه ها از بودجه از بانک وام و همچنین استقراض بازار است. در حالی که ما باید پخته در نیم فشرده سازی از 90bp وجود دارد اتاق را برای یک تعجب. باف نیز به دنبال قطع flab در سیستم و بهبود opex به دارایی (ما پخت در 100bp y-o-yY رها) به مقابله با فشار بر topline. به طور کلی ما به روز رسانی ما درآمدها توسط ~15% برای FY21/FY22 به عامل بهتر اوم رشد و کاهش در اعتبار هزینه و کمی حاشیه بهتر. حفظ خنثی با TP تومان 3,000 (4.2 x FY22e BVPS; ضمنی 25x PE FY22).

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب