بنگلادش انرژی شروع SOLshare برنده pussy licking, شورتی جوایز برای تغییر آب و هوا نوآوری

Pussy licking, شورتی اعلام کرد در مجموع 11 برندگان از انگلستان و کشورهای در حال توسعه در یک ویدیو جشن شامل فیل

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399

Pussy licking, شورتی اعلام کرد در مجموع 11 برندگان از انگلستان و کشورهای در حال توسعه در یک ویدیو جشن شامل فیلم های این سازمان در روز پنج شنبه.

SOLshare راه اندازی در سال 2014 کمک می کند تا روستایی بنگلادش صاحبان خانه های خورشیدی سیستم های قدرت تجاری خود را توليد برق با همسایگان خود.

Pussy licking, شورتی انتخاب آن در انرژی دسترسی دسته از بیش از 200 متقاضیان برای کار خود ایجاد انعطاف پذیری رشد سبز و عادلانه تر جوامع است.

راه اندازی با هدف جلوگیری از اتلاف بیش از یک میلیارد دلار در انرژی هر سال که, صفحه اصلی, باتری سیستم های ذخیره سازی متصل به پانل های خورشیدی رسیدن به ظرفیت و مازاد انرژی خورشیدی تولید می رود استفاده نشده مقامات آن گفت.

"کمتر انرژی هدر رفته است و بیشتر مردم در حال متصل" را pussy licking, شورتی داوران گفت: از SOLshare در بیانیه ای. موسسه خیریه بریتانیایی کار می کند به مقیاس آب و هوا-هوشمند انرژی راه حل.

دوبله به عنوان AirBnB از انرژی خارج از شبکه فضای SOLshare اتصالات خورشیدی, صفحه اصلی سیستم های monetising بیش از حد انرژی خورشیدی در زمان واقعی با موبایل پول و توانمند سازی جوامع روستایی برای کسب درآمد مستقیم از خورشید با تبدیل مصرف کنندگان منفعل به فعال "prosumers".

"ما اعتقاد داریم که ما هوشمند نظیر به نظیر شبکه می تواند آینده انرژی آب و برق در سطح جهان" این شرکت در بیانیه ای گفت.

بنگلادش یکی از رهبران جهان در خانه های خورشیدی, سیستم های خارج از شبکه جوامع با بیش از 5 میلیون نفر از این سیستم در حال حاضر در محل.

"ما ایجاد کرده است یک دستگاه است که می تواند به اشتراک گذاری این مازاد انرژی و کمک به مردم برای کسب پول برای آن گفت:" سلما اسلام یک مدیر پروژه در SOLshare مستقر در داکا.

با استفاده از یک واحد الکترونیکی نصب شده در کنار خود را منظومه شمسی می تواند صاحبان انتقال انرژی بیش از حد به یک قدرت محلی "microgrid" ایجاد شده با سایر SOLshare کاربران اجازه می دهد به کسانی که نیاز به قدرت بیشتری برای خرید آن و برش زباله.

"اگر کسی قرار می دهد این دستگاه در automode آن را به طور خودکار شروع به فروش انرژی پس از آن (باتری) کامل" اسلام گفت.

خانه که نمی توانیم به خرید پانل های خورشیدی نیز می توانید خرید برق از طریق سیستم.

 

SOLshare است که تنها چهارمین بنگلادش شرکت برای دریافت این جایزه تا کنون. Grameen شاکتی آخرین بنگلادش سازمان را به نفع خود جایزه 12 سال پیش. آن است که در حال حاضر یک شریک استراتژیک SOLshare.

SOLshare ارائه یک درآمد برای بسیاری از کارآفرینان محلی و اثبات این است که شبکه های غیر متمرکز می تواند آینده, pussy licking, شورتی, مدیر عامل شرکت هریت بره گفت: توصیف بنگلادش شرکت به عنوان یک "true پیشگام".

SOLshare آغاز شده است ارائه یارانه انرژی در تمام آن سل شبکه برای اطمینان از روستاییان را به معنی صرف نیازهای اولیه مانند غذا و بهداشت به عنوان به خوبی به عنوان آن را در روند ارائه خدمات بهداشتی بسته در تمام هوشمند خود را در میکرو شبکه در سراسر کشور برای اطمینان اساسی و احکام پزشکی در دسترس هستند.

این شرکت در حال حاضر eyeing مولد انرژی استفاده از لوازم برای آماده پوشاک کارگران در جوامع از راه دور که مشاغل از دست رفته در داکا و مجبور به بازگشت به روستاهای خود را برای امرار معاش با تلاش برای توسعه سیستم عامل برای ثبات و برق و دسترسی به اینترنت در روستاهای دور افتاده به منظور تسهیل در دسترسی به کلاس های آنلاین.

"یکی از مهم بینش ما در SOLshare است که دسترسی به برق بسیار مهم است برای یک روستای دور افتاده اما از آن است که انعطاف پذیری و سودآوری از مصرف انرژی را فراهم می کند که عنصر کلیدی برای نوآوری و توسعه پایدار در یک گسترده تر حس" SOLshare را از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت سباستین Groh گفت.

بنگلادش دولت که با هدف افزایش استفاده از انرژی های تجدید پذیر به 10 درصد از برق قدرت تقاضا در سال آینده گفت: آن را دیدم SOLshare دستگاه به عنوان یک بخش مفید از فشار.

"ما خوش آمدید این زمینه گفت:" محمد Alauddin رئیس بنگلادش پایدار و انرژی های تجدید پذیر و توسعه و اقتدار تحسین شرکت مردمی تمرکز.

او گفت: کشور در حال کاوش طیف وسیعی از راه هایی برای بهبود دسترسی به انرژی خورشیدی از اضافه کردن بیشتر پشت بام پانل نصب پانل های خورشیدی بر روی شناور در آب.

بنگلادش نیز برنامه ای برای ساخت جدید مبتنی بر زغال سنگ نیروگاه بیش از دو دهه آینده که به احتمال زیاد به طور چشمگیری افزایش وابستگی بسیار آلوده زغال سنگ با توجه به محیط زیست شدند.

این کشور منبع اصلی انرژی گاز اما ذخایر رو به کاهش هستند ، با توجه به آن دولت.

ارزان خورشیدی

SOLshare مقامات گفت که آنها تعیین کرده اند تا 27 "ریزشبکه ها" در جوامع است که نصب دستگاه های خود را در سراسر بنگلادش. اکثریت خود را در حدود 3,000 مشتریان - بیشتر آنها کشاورزان - درآمد کمتر از 5 دلار در روز دارند.

قبلا بسیاری از کاربران که نمی تواند استطاعت اساسی سیستم خانه های خورشیدی با اتکا بر آلاینده و گران قیمت سوخت مانند نفت سفید و یا بر روی دیزل ژنراتور ،

SOLshare کمک کرده است قطع استفاده از این سوخت در حالی که گسترش دسترسی به برق برای کسانی که فاقد آن, با توجه به, pussy licking, شورتی.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است هزاران بنگلادشی به بازگشت به روستاهای خود را از شهرستانها باعث افزایش مصرف برق در برخی از SOLshare را ریزشبکه شرکت نمایندگان گفت.

برای کمک به کاهش بار بر روی سخت-آمار خانواده های این شرکت تصمیم گرفت به طور موقت حذف اضافه کردن کوچک به طور معمول در وضع فروشندگان از قدرت اسلام گفت.

با برخی از خیریه کمک های مالی این شرکت نیز عرضه شده پزشکی بسته به جوامع روستایی و برنامه ریزی برای تحویل ماشین آلات دوخت برای لباس کارگران که از شهر شغل او گفت:.

این شرکت همچنین در مذاکرات با ایالات متحده آمریکا آژانس پناهندگان به ایجاد مشابه ریزشبکه در بزرگترین پناهندگان حل و فصل در کخس بازار به بیش از 800,000 قومی Rohingya پناهندگان که فرار از آزار و اذیت در میانمار.

SOLshare مقامات گفتند که امید به مقیاس کسب و کار خود را به اجازه می دهد حداقل 100,000 بنگلادشی به سهم انرژی خورشیدی بیش از پنج سال آینده.

هدف این است که برای کمک به مردم "زندگی می کنند با استفاده از آنچه در حال حاضر وجود دارد" و به مهار "موجود و underutilised منابع" گفت: Groh.

یکی از کسانی که دارای سود از تکنولوژی Bimal کریشنا داس 40. او گفت: کسب و کار داروخانه در Barishal گرفته بود یک ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

با فروش برق گفت: او قادر به افزایش بودجه اضافی او به شدت مورد نیاز است.

"این چنین کمک به برخی از پول اضافی در جیب شما در طول این بحران" او گفت:.

[با ورودی از رویترز]tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب