بانکی در AI: زمان آن رسیده است برای هند بانک ها را در آغوش هوش مصنوعی

از این رو بانک ها باید اهرم AI به تعادل نیاز برای حفظ حریم خصوصی و امنیت شخصی و نامزدی. (تصویر نماینده)توسط Ba

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399
Therefore, banks must leverage AI to balance the need for privacy and security with personalisation and engagement.از این رو بانک ها باید اهرم AI به تعادل نیاز برای حفظ حریم خصوصی و امنیت شخصی و نامزدی. (تصویر نماینده)

توسط Balakrishna,,,, DR

در سطح جهان صنعت خدمات مالی ثابت شده است که مشتاق وفق هوش مصنوعی (AI) رانده و در دسترس بودن داده ها و سرمایه گذاری اشتها. خلاق پیاده سازی هوش مصنوعی با شروع یو پی اس و fintechs کمک کرده است بیشتر این روند است. از تغییرات سلیقه ای به خدمات به مشتریان تقلب تشخیص و پیشگیری به پذیرش ریسک و پایش هوشمند قرارداد و اسناد و هوش مصنوعی کمک کرده است بانک ها به دست آوردن کنترل بهتر و قابل پیش بینی.

اخبار مرتبط

امروز انتظار مشتریان سریعتر شخصی و معنی دار خدمات و تعامل با بانک ها و تحمل کمی برای generic ناخواسته و پیام های. از این رو بانک ها باید اهرم AI به تعادل نیاز برای حفظ حریم خصوصی و امنیت شخصی و نامزدی. که گفت:, هندی, بانکداری مقداری از ابتلا به انجام.

در حالی که هند بانک ها را به کاوش با استفاده از هوش مصنوعی آن است در درجه اول استفاده شده است به منظور بهبود تجربه مشتری با اضافه کردن chatbots به عنوان یک رابط اضافی برای مشتریان مانند SIA توسط بانک دولتی هند اوا با HDFC و iPal توسط ICICI. بانک های دولتی آهسته بوده است به اهرم هوش مصنوعی تا حد زیادی به دلیل هوش مصنوعی پیاده سازی نیاز به بانک ها به کار خارج از سنتی حریم خصوصی چارچوب است. هند هنوز هم باید قوی حفاظت از اطلاعات و حفظ حریم خصوصی. بانک مرکزی هند (RBI) نیاز به یک فرمانده و پویا نقش مهمی در فریم مقررات در حال ظهور فن آوری اطلاعات و حریم خصوصی تضمین منافع کسب و کار از بانک.

بانک ها باید اتخاذ جدید مدل های کسب و کار به طور همزمان به ادغام هوش مصنوعی را در برنامه های راهبردی و کشف استفاده از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل و بهبود تجربه مشتری. اما تکیه بر سیستم های میراث فقدان اطلاعات علم و استعداد و هزینه محدودیت باید مانع بدون درز تصویب AI. آنها باید تمرکز بر سه جنبه کلیدی:

تشخیص تقلب: AI نقش حیاتی در تشخیص تقلب با توجه به افزایش تهدید حملات سایبری. هر 2019 RBI گزارش سالانه ضرر و زیان ناشی از تقلب بانکی افزایش یافته است عظیم 73.8% با وجود تلاش های دولت برای محدود کردن آنها. آنچه که بیشتر نگران کننده است این است که بانک ها در زمان به طور متوسط 22 ماه بین وقوع تقلب و تشخیص آن را به عنوان در هر RBI داده است. با توجه به RBI صفر-مسئولیت ایمنی خالص در صورت تقلب سایبری ضروری است بانک ها اتخاذ بهترین شیوه های مناسب و تکنولوژی اهرم برای کاهش این خطرات. با تصویب زمان واقعی پرداخت شده وجود دارد همچنین سریع نوآوری دیجیتال تقلب در چشم انداز.

مجموعه ای در برابر این زمینه بانک ها باید استقرار و حساس نسبت به متن AI راه حل برای فعال کردن پیشرفته و تطبیقی نظارت بر زمان واقعی از خود را در شبکه های پرداخت. این هوش مصنوعی راه حل علاوه بر اهرم مربوطه نقاط داده ها به ارزیابی معامله ریسک هویت واقعی تطبیق و شناسایی کمپلکس نوع شناسی و الگوهای.

Digitisation از فرآیندهای: فوق العاده ای گسترش دستگاه های تلفن همراه و اینترنت می تواند اهرمی برای فعال کردن کاربر برتر تجربه و تجزیه و تحلیل مبتنی بر ویژگی های است که به مصرف کنندگان بینش خود را صرف الگوها و ارائه توصیه هایی برای سرمایه گذاری و ریسک پروفایل. مثلا digitising این KYC فرآیند برای از بین بردن نیاز به صورت فیزیکی ارسال اسناد و تایید چیزی است که بانک های سنتی هنوز هم ارائه نمی دهد. این می تواند ساده با استفاده از هوش مصنوعی کامپیوتری مبتنی بر چشم انداز فن آوری به منظور بررسی اسناد و مدارک نوری/شخصیت هوشمند (OCR/ICR) فن آوری به digitise اسناد اسکن شده و پردازش زبان طبیعی (NLP) برای ایجاد حس از آنها.

تصمیم گیری: هوش مصنوعی یک جا بزرگ در مناطق که در آن تصمیم گیری بر اساس شرایط موجود ساختار و بدون ساختار داده ها. برای مثال این می تواند کمک به پیش بینی پتانسیل defaulters وام و ارائه به کاهش از دست دادن استراتژی است که برای آنها کار خواهد کرد. آن می تواند کمک به تعیین بهترین زمان برای نزدیک شدن به یک مشتری برای فروش یک محصول جدید است. هوش مصنوعی مبتنی بر محیط های هوشمند می توانید مقایسه و تطبیق داده ها از منابع متعدد و رانندگی یک استنتاج و فعال کردن بنگاههای کوچک و متوسط را به تصمیم گیری. هوش مصنوعی نیز بهبود مستقیم از طریق پردازش هوشمند با استفاده از اتوماسیون به طور خودکار فرآیندهای تکراری است که نیاز به تصمیم گیری.

با توجه به بزرگی این چالش ممکن است حس را برای بانک ها به گرد هم می آیند برای ایجاد یک کنسرسیوم برای اشتراک گذاری دانش در هوش مصنوعی. این نیز کمک هند متعدد منطقه ای و همکاری بانک ها هستند که پشت در تکنولوژی منحنی. یک کنسرسیوم می تواند کمک به بالا بردن این بانک های کوچک و فعال کردن آنها به صورت یکپارچه به گسترده تر در سراسر کشور امن شبکه بانکی. هر کدام راه آن اتفاق می افتد هوش مصنوعی در هند بانکی است که تنها به رشد است.

نویسنده ارشد معاونت خدمات ارائه سر انرژی و ارتباطات و خدمات هوش مصنوعی و اتوماسیون خدمات

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب