Barca رئیس می گوید: Setien به ماندن هیچ تاسف در مورد ولورد

ولورد led بارسا پی در پی به عنوان برنده و تیم خود را بالای جدول تفاضل گل وقتی او را رد کرد و در ماه ژانویه و ج

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399

ولورد led بارسا پی در پی به عنوان برنده و تیم خود را بالای جدول تفاضل گل وقتی او را رد کرد و در ماه ژانویه و جایگزین Setien که در تلاش است تا انقلابی بارسا در این بازی با نتایج مختلط.

بارسا را به عنوان پیشنهاد به هم پاشید, زیر تساوی با سویا Celta Vigo و اتلتیکو مادرید و آنها دنباله رهبران رئال مادرید با چهار امتیاز از چهار بازی باقی مانده است.

اما این تیم در نهایت با کلیک در روز یکشنبه برجسته 4-1 برنده شدن در ویارئال و Bartomeu گفت که او فکر می کند که آنها در حال رفتن در مسیر درست است.

"Setien خواهد شد بدیهی است ادامه خواهد داد. در این لحظه من خیلی خوشحال با چه تیم تکامل یافته است و در چند بازی ما شاهد پیشرفت های Setien ساخته شده" Bartomeu گفت: ایستگاه های رادیویی Rac1 در روز سه شنبه.

"من نمی پشیمانی تصمیم به اخراج Valverde, ما نیاز به این تیم یک تقویت و Setien به ارمغان آورده است ایده های نو و جدید احساس با او," او اضافه شده است.

Setien گفت که او فکر نمی کنم موقعیت خود شده بود تحت تهدید و خوشحال بود با فوتبال آنها پخش شده است.

"من احساس می کنم همه چیز داره به من عادت کرده ایم به این سیرک" او گفته مجازی در کنفرانس خبری پیش از بارسا در بازی با اسپانیول در روز چهارشنبه.

"من فقط می توانم کار من و من احساس مدیره خوشحال هستند با این کار ما انجام می دهند و پس هستم."

او همچنین گفت: طرف او را هل دادن تا شانس خود را برای برنده شدن در این عنوان شده بودند.

"البته ما هنوز هم می تواند برنده شدن در این لیگ هنوز هم ریاضی ممکن است و ما باید برای حفظ امید ما تا آخرین روز," او اضافه شده است.

"ما فقط به تمرکز بر روی آنچه که ما می توانید انجام دهید و سعی کنید برای برنده شدن در حالی که بازی خوب و در حال پیشرفت است. و اگر ما نمی توانیم پیروزی از آن ما می توانید ذخیره کردن یک پلت فرم برای فصل آینده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب