بارسلونا فروش آرتور به یوونتوس برای 72 میلیون یورو خرید Pjanic برای 60 میلیون

23 سال به طور کلی شناخته شده به سادگی به عنوان آرتور باقی خواهد ماند در بارسلونا تا پایان 2019-20 فصل که تمدید

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

23 سال به طور کلی شناخته شده به سادگی به عنوان آرتور باقی خواهد ماند در بارسلونا تا پایان 2019-20 فصل که تمدید شده است تا ماه اوت به دلیل رمان coronavirus همه گیر قبل از حرکت به تورین.

Pjanic 30 و نیز حرکت به بارسلونا در پایان این کمپین و امضای یک قرارداد چهار ساله حاوی یک نسخه بند از 400 میلیون یورو و گفت: بارسا در بیانیه اضافه کردن خود هزینه نقل و انتقال ارزش اضافی پنج میلیون دلار متغیر است.

بوسنی بین المللی Pjanic شده در Juve پس از سال 2016 داشتن قبلا بازی برای رم به همراه فرانسه دو طرف Olympique Lyonnais و متز.

انتقال کمک می کند تا بارسا در دیدار هدف خود را از بیشتر از 70 میلیون یورو درآمد از فروش بازیکن قبل از 30 ژوئن در خط با بودجه باشگاه اعضای تایید شده در اکتبر گذشته است که پیش بینی درآمد حاصل از 124 میلیون یورو از نقل و انتقالات.

بارسلونا بالاترین درآمد در دنیای, فوتبال, اما منابع مالی خود شده اند آمار COVID-19 همه گیر موثر بر فروش بلیط, تلویزیون, حقوق و تجارت پیشرو باشگاه به تصویب 70% کاهش پرداخت برای بازیکنان در ماه آوریل است.

اما مذاکره را به خود جلب کرده انتقاد از آینده نامزد انتخابات ریاست جمهوری ویکتور فونت که گفت این قرارداد با توجه به باشگاه های مالی و سوء مدیریت.

"معامله یک بار دیگر ثابت می کند که هیئت مدیره را در اولویت مطلق است به تعادل کتاب با اجازه دادن به بازیکنان کلیدی بروید. وضعیت مالی شده است برای بسیاری از سال های طولانی قبل از همه گیر او گفت:" در توییتر.

بارسا بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد فونت کلمات.

آرتور پیوست بارسا از سمت Gremio در جولای 2018 و در ابتدا مورد ستایش قرار داد به عنوان وارث سابق باشگاه بزرگ ژاوی هرناندز با لیونل مسی گفت: او بازیکن شباهت به سمت سابق puppet master.

اما با وجود وعده باز کردن طلسم, آرتور ساخته شده تنها 19 لیگ شروع می شود در فصل اول خود را با این باشگاه و 14 این کمپین و مربی Quique Setien گفت: در اوایل این ماه که او زندگی می کردند تا به انتظارات است.

نیز وجود دارد مسائل خارج از زمین.

در مارس 2019 او عذر خواهی کرد برای سفر به پاریس در طول فصل برای حضور در جشن تولد برزیل تیمی نیمار. در ماه دسامبر گذشته کاتالان شبکه تلویزیونی گفت: آرتور رفته بود اسنوبورد در حالی که کنار مبتلا به آسیب کشاله ران.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب