مبارزه با کروناویروس: Aarogya Setu کلید به هند Covid-19 آرسنال

دولت ردیابی 300 ظهور Covid-19 نقاط کشور از Aarogya Setu داده است اثبات چگونه مهم این برنامه این است که هند به

توسط HONARMANDKHABAR در 27 اردیبهشت 1399
The government tracing 300 emerging Covid-19 hotspots in the country from Aarogya Setu data is proof of how crucial the app is to India’s fight against the pandemic. دولت ردیابی 300 ظهور Covid-19 نقاط کشور از Aarogya Setu داده است اثبات چگونه مهم این برنامه این است که هند به مبارزه با این بیماری همه گیر.

دولت ردیابی 300 ظهور Covid-19 نقاط کشور از Aarogya Setu داده است اثبات چگونه مهم این برنامه این است که هند به مبارزه با این بیماری همه گیر. وجود دارد که تنها 10 کرور محبوبیت برابر 30 کرور گوشی های هوشمند در این کشور تنها نشان می دهد که چگونه خیلی بیشتر اتاق ما برای بهره وری در تماس با ردیابی. در حال حاضر نمونه دولتی استفاده سندرومی نقشه برداری با استفاده از یک رشته از داده ها را از خود ارزیابی تماس, ردیابی و الگوهای تاریخی به شناسایی نقاط در زیر اداره پست در سطح. در حالی که تجزیه و تحلیل ممکن است بتن—کسی با داشتن آنفولانزا ممکن است نمایشگاه نشانه های مشابه— Aarogya Setu هنوز کلید به هند Covid-19 آرسنال.

شده است قادر به تماس با ما-اثری 1,00,000 مردم از 12,500 آزمایش افراد و 10,000 تست های انجام شده با یک اثر نرخ 23 درصد است. علاوه بر این به عنوان فعالیت های اقتصادی رزومه حتی اگر در یک صورت نسبی نقش Aarogya Setu بسیار مهم می شود. بیشتر از آن زمانی که تماس با ردیابی خواهد باید انجام شود در یک مقیاس بزرگتر و متحده شده اند قادر به انجام کار به اندازه کافی در این جبهه. داده ها به عنوان مثال نشان می دهد که ماهاراشترا تنها قادر به تماس با ما-اثری 57 درصد از مردم به عنوان از آوریل 25. این ارقام برای بمبئی, که حساب برای نزدیک به یک پنجم از هند مواردی است که 54 درصد. در نظر بگیرید پس چه فقیر سابقه متحده که نه بمبئی زرنگ و دانا وقتی که می آید به تکنولوژی و نه قابل مقایسه با منابع خواهد بود.

اخبار مرتبط

دولت به خوبی انجام می شود به انتشار برنامه دستورالعمل ها و اطلاعات به منظور تقویت اعتماد اما نیاز به کار بیشتر بر روی تکنولوژی جلو اگر آن را به درایو تصویب. در حال حاضر این برنامه تنها در سوابق خود فعالیت می کند با ارائه نقشه ها به صورت نقاط یا مناطق که در آن مردم قرنطینه می شوند. نه نشانی از آن ارائه اطلاعات در مورد اینکه آیا یک منطقه در معرض خطر. اگرچه قصد دارد به ترکیب برخی از این ویژگی ها این است که باید سریع ردیابی بیشتر برای تصویب.

مهمتر از آن نیاز به شروع به اشکال-فضل برنامه ها و کد منبع باز—این نیز برنامه ریزی شده است—برای مردم برای شناسایی آسیب پذیری و هشدار دولت به طوری که آن می تواند گسترش زیرساخت های امنیتی.

اما موفقیت این برنامه را تکیه بر تست. حتی اگر این برنامه می تواند بالقوه را شناسایی نقاط بدون شرط تست گسترش و شتاب آن را غیر ممکن خواهد بود برای دولت به پیگیری و ردیابی افراد. بنابراین دولت باید به سطح شیب دار تا آن تست قابلیت های. یک تجزیه و تحلیل در این مقاله نشان داد که دولت نیاز به 5.5 کرور کیت های آزمایش تا پایان ماه ژوئن و 47.4 کرور در پایان ماه ژوئیه. در حالی که موارد شده اند دو برابر هر 11 روز ICMR تست ظرفیت دو برابر در هر 12 روز است. بدون شرط تست سیستم ممکن است کار نمی کند. تست کلید Aarogya Setu می توان به ساخت آن كرد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب