Bharti Infratel عهده هیئت مدیره برای تصمیم گیری در ادغام با سند برج

Bharti Infratel دارای 42 درصد سهام در برج های تلفن همراه شرکت سند برجزیرساخت های مخابراتی شرکت Bharti Infratel

توسط HONARMANDKHABAR در 22 خرداد 1399
Bharti Infratel دارای 42 درصد سهام در برج های تلفن همراه شرکت سند برج

زیرساخت های مخابراتی شرکت Bharti Infratel گفت: جلسه هیئت مدیره که قرار بود برگزار شود به روز پنج شنبه به تماس نهایی در ادغام با سند برج موکول شده است. "ورودی های خاص است که می شده اند مورد نیاز توسط هیئت مدیره آن را به عمدی و تصمیم نهایی به تعویق افتاده اند با توجه به محیط زیست در حال حاضر" شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده.

بر اين اساس گفت: جلسه هیئت مدیره بوده است "موکول به بعد از آن تاریخ اما قطعا در و یا قبل از زمان توقف طولانی تاریخ 24 ژوئن 2020" به آن اضافه شده است. هیئت مدیره این شرکت بود که میله میله برای دیدار روز پنج شنبه برای گرفتن تصمیم نهایی در این طرح از آرایش بین سند برج و Bharti Infratel.

اخبار مرتبط

در 4 ژوئن در حالی که intimating در مورد دیدار با هیئت مدیره این شرکت گفته بود می تواند وجود داشته باشد هیچ اطمینان در مورد اینکه آیا ادغام خواهد شد تکمیل شده یا نه به هر حال حفظ حق فسخ و برداشت این طرح در هر نقطه.

Bharti Infratel دارای 42 درصد سهام در برج های تلفن همراه شرکت سند برج است که در سه راه سرمایه گذاری مشترک با غول مخابراتی وودافون و وودافون ایده داشتن 42 درصد و 11.15 درصد سهام بود. در این شرکت در سه ماهه چهارم سال درآمد تماس در آوریل Akhil گوپتا رئیس Bharti Infratel حال اذعان کرد که قریب الوقوع ادغام شده و یک برآمدگی در شرکت اما نشان داد که این ماده خواهد بود تصمیم گرفت یک راه یا دیگری در دو ماه آینده.

"با یک نمایشگاه درجه ای از اعتماد به نفس من می گویند که این امر می تواند آخرین فرمت نهایی و در عرض این دو ماه دوره... این چیزی که می خواهد تصمیم گرفت یک راه یا دیگری. امیدوارم ما باید قادر به تکمیل ادغام," او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن