بایدن انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای انفعال بیش از گزارش روسی نعمت

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت که "نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور (مایک پنس) در

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت که "نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور (مایک پنس) در جریان شدند ادعا روسی فضل هوش است." بیانیه McEnany گفت: نه نشانی از "شایستگی ادعا هوش" روز جمعه گزارش نیویورک تایمز.

یک نظامی روسیه واحد اطلاعات مربوط به ترور تلاش در اروپا ارائه پاداش برای موفقیت در حملات سال گذشته در آمریکا و نیروهای ائتلاف بار گزارش شده است. این روزنامه گزارش داد که شبه نظامیان اسلام گرا و یا مسلح جنایی عناصر ارتباط تنگاتنگی با آنها معتقد بودند به جمع آوری برخی از فضل پول است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته شد در مورد هوش بود اما نه مجاز گام به تلافی این بار گزارش شده است.

بایدن دموکرات نامزد ریاست جمهوری را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov 3 انتخابات گفت: در طول یک مجازی تاون هال در روز شنبه که برابر گزارش اگر درست باشد نشان دهنده یک "واقعا تکان دهنده وحی" و اشاره کرد به ویژه در مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش عدم مقابله به مثل است.

"نه تنها او موفق به تحریم و یا تحمیل هر نوع عواقب در روسیه برای این نقض فاحش حقوق بین المللی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خود را ادامه داد شرم آور مبارزات انتخاباتی از احترام و debasing خود را قبل از ولادیمیر پوتین" بایدن گفت: با اشاره به رئیس جمهور روسیه.

بایدن متعهد تلافی اگر او رئيس جمهور شود.

"اگر من رئیس جمهور منتخب اشتباه نکنید در مورد آن ولادیمیر پوتین مواجه خواهد شد و ما تحمیل جدی هزینه ها در روسیه می شود."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن