بایدن اولین کمپین جمع آوری کمک با اوباما به منظور بالا بردن $4 میلیون

نیویورک در 23 ژوئن ما دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن اول سال 2020 جمع آوری کمک با رئیس جمهور سابق باراک ا

توسط HONARMANDKHABAR در 3 تیر 1399

نیویورک در 23 ژوئن

ما دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن اول سال 2020 جمع آوری کمک با رئیس جمهور سابق باراک اوباما مشبک بیش از 4 میلیون دلار از بیش از 120,000 نفر جلوتر از مشترک خود را ظاهر در روز سه شنبه, کمپین گفت.

این رویداد مجازی می تواند به مقدار بایدن بزرگترین مسافت از کوچک-دلار اهدا می آید بر روی پاشنه از حزب دموکرات و مبارزات انتخاباتی خود outraising جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مه برای اولین بار $80.8 میلیون دلار به 74 میلیون نفر است.

خواه رئیس جمهور است که مبارزات انتخاباتی برای دور دوم پس از سال 2017 هنوز هزینه از مزیت های پیش از تاریخ 3 نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین و دیگر جمع آوری کمک های مالی اشخاص بود $265 میلیون نقدی در پایان ممکن است. دموکرات ها و بایدن که در راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در ماه آوریل 2019 برگزار شد در ترکیب $122 میلیون و نه از جمله برخی از جمع آوری کمک های مالی اشخاص که اعلام نشده است و سوابق خود را.

در اوایل سال 2020 کمپین بایدن را ضعیف جمع آوری کمک اعداد نسبت به برخی از رقبای دموکرات بودند یک منبع نگرانی است. اما او خود را جمع آوری کمک مالی از خیرین انتخاب کنید تا در هفته های اخیر خود را به عنوان رهبری ملی در نظر سنجی ها رشد داشته و این کشور در واکنش به حوادث خشونت پلیس.

این رویداد در روز سه شنبه نیز نشان می دهد که قدرت نقاشی اوباما.

او تایید بایدن معاون سابق رییس جمهور در مارس اما شده است به طور فعال در مبارزات انتخاباتی بایدن به عنوان فرد در حوادث عمدتا لغو شد با توجه به کوروناویروس.

این بایدن کمپین امیدوار است برای آمدن به تطبیق صدای شیپور جنگ قفسه سینه پس از آن می تواند به ضد خود تبلیغات get-out-the-رای عملیات در میدان نبرد متحده و به تبع آن کمپین سفر خود را.

یک دلار جذب سرمایه رویداد هفته گذشته برگزار شد برای بایدن با 620 اهدا کنندگان و میزبانی توسط سناتور الیزابت وارن در زمان در $6 میلیون ترین تا کنون برای بایدن انتخاباتی. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب