Black Lives Matter همبستگی تظاهرات در بریتانیا بیش از جورج فلوید کشتار در آمریکا

در لندن ژوئن 3 صدها نفر از معترضان با حضور در لندن هاید پارک در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک سری از زندگی

توسط HONARMANDKHABAR در 14 خرداد 1399

در لندن ژوئن 3

صدها نفر از معترضان با حضور در لندن هاید پارک در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک سری از زندگی ماده تظاهرات برنامه ریزی شده در همبستگی با تظاهرکنندگان در آمریکا به قتل آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در بازداشت پلیس.

برگزارکنندگان خواسته مردم به کشش سلاح های خود را به منظور تلاش و حفظ دو متر فاصله توصیه می شود به عنوان وسیله ای برای کنترل گسترش coronavirus در انگلستان است که تنها بخشی از آن برداشته سخت stay-at-home مستند در اوایل این هفته.

روز چهارشنبه در اعتراض به شرح زیر است یکی دیگر از روز یکشنبه که دیدم صدها نفر جمع آوری در سراسر مرکزی لندن به ثبت نام خشم خود را در برابر کشتار فلوید که به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان در سراسر رسانه های اجتماعی و باعث شده روز از تظاهرات خشونت آمیز در ایالات متحده است.

"آنچه در ما بود وحشتناک آن را غیر قابل توجیه همه ما شاهد آن بر روی صفحه نمایش ما و من کاملا درک حق مردم در اعتراض به آنچه که صورت گرفت هر چند بدیهی است که من نیز بر این باورند که اعتراض باید قانونی و منطقی راه" نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در مجلس عوام.

پرسیده شده توسط حزب ملی اسکاتلند (SNP) MP ایان Blackford به دولت سادگی که "Black lives matter" جانسون گفت: "البته سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و من کاملا درک خشم و اندوه است که احساس می شود نه تنها در امریکا بلکه در سراسر جهان و در کشور ما نیز هست. من کاملا درک می کنم که و من که."

مخالفت حزب کارگر رهبر Keir Starmer به نام در انگلستان PM برای انتقال بریتانیا را "انزجار خود را در مورد پاسخ به حوادث" به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در همین حال بریتانیا رئیس پاسبان با صدور بیانیه مشترک در برابر کشتار در مینیاپولیس فلوید بود که دوربین التماس برای اجازه نفس کشیدن به عنوان یک افسر پلیس دوخته او را با نیروی.

"ما در کنار تمام کسانی که در سراسر جهان که در حال هراس و وحشت راه جورج فلوید زندگی خود را از دست. عدالت و پاسخگویی باید به دنبال" می خواند بیانیه مشترک امضا شده توسط مارتین هویت صندلی از ملی انگلستان روسای پلیس' شورای مایک کانینگهام اجرایی این دانشکده پلیس و پل گریفیث رئیس پلیس Superintendents' Association.

"ما می دانیم که مردم می خواهند صدایشان شنیده شود. حق قانونی اعتراض یک بخش کلیدی از هر دموکراسی که پلیس بریتانیا حمایت و تسهیل. اما coronavirus هنوز یک بیماری کشنده است و هنوز هم وجود دارد محدودیت در محل برای جلوگیری از گسترش آن که شامل جمع آوری در گروه های بیش از شش نفر است. بنابراین به هر دلیل از مردم می خواهم به گرد هم می آیند ما می خواهیم که مردم همچنان به کار با افسران در این زمان به چالش کشیدن" آنها اضافه کنید.

وجود دارد بیشتر Black Lives Matter تظاهرات برنامه ریزی شده در انگلستان بیش از بقیه هفته. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن