نقد و بررسی کتاب: سبیل توسط S Hareesh; سحر و جادو از ساده عامه

در اصل منتشر شده در مالایایی به عنوان Meesha توسط S Hareesh سبیل تقریبا سورئال روایت ترجمه شده به زبان انگلیسی

توسط HONARMANDKHABAR در 27 اردیبهشت 1399
در اصل منتشر شده در مالایایی به عنوان Meesha توسط S Hareesh سبیل تقریبا سورئال روایت ترجمه شده به زبان انگلیسی توسط Jayasree Kalathil.

توسط Sapna Kumari

در اصل منتشر شده در مالایایی به عنوان Meesha توسط S Hareesh سبیل تقریبا سورئال روایت ترجمه شده به زبان انگلیسی توسط Jayasree Kalathil حمل و نقل خواننده را به دنیای دیگری از طریق کلاسیک آن داستان سرایی.

اخبار مرتبط

این رمان حول محور شخصیت Vavachan که Pulayan. کمی او متوجه است که او ظاهر کوتاه و در یک درام موسیقایی به عنوان یک پلیس با یک سبیل او را یک افسانه و یک شبه فراخوانی پاسخ توسط جامعه است که جالب و عجیب و غریب در همان زمان.

تقریبا مانند یک داستان در داستان, کتاب ذره تخیل خوانندگان تا پایان است. آن ادغام های مختلف توطئه ها و داستان ها در یک جمع و جور و متراکم موضوع داستان. درخشان با استفاده از ابزار سحر و جادو رئالیسم, کتاب ایجاد شده بر جذاب شخصیت-تقدیر-نهاد 'سبیل'. آن را طول می کشد که خواننده را با فراز و نشیب های اسطوره ساخت عمیقا ریشه در فرهنگ عامه و سنت شفاهی. روایت زیر موازی مداخله نویسنده خود با فرزند خود در کنار به عنوان طرح اصلی Vavachan. کودک را فراهم می کند صادقانه تفسیر داستان مانند یک ناظر است و بیشتر شبیه به یک مفسر است. به عنوان چشم انداز کودک می شود مقابله با آن از یک فرد بزرگسال کتاب می تواند به درستی و شایسته ترین نامیده می شود یک حماسه با ساده ساخت از افسانه و سحر و جادو.

این کتاب با استفاده از افت Kuttanad کشاورزی منطقه در جنوب غرب سواحل هند است. مجموعه ای در طول زمانی که این کشور دستخوش تغییرات کلیدی با زبان انگلیسی مبلغان آموزش و پرورش و اصلاحات اجتماعی در هر سطح رمان منعکس کننده بر قدر کاست و شکاف جنسیتی رایج در کشور است. الهام بخش برای این شخصیت داستانی از Vavachan به عنوان نویسنده متحده در یکی از فصل کشیده شده است از این پیرمرد که او در زندگی خود. از صفات منحصر به فرد است و خاطرات recollected از مشاهدات خود بودند اچ عمیق به اندازه کافی به بعد تکثیر بر روی کاغذ.

این کتاب در یک مجموعه قابل توجه کشف شده توسط این نویسنده است که می رود به ایجاد یک انبوه شخصیت قوی فراتر از همه ضعف انسان. او تقریبا تبدیل به یک افسانه از ظاهر شدن در چندین قسمت و مکان های مختلف در همان زمان. رمان نمایش یک محدوده بزرگ از شخصیت های که هر یک را در خود منحصر به فرد داستان به رمان.

رمان دقت roves از طریق جامعه تفاوت و ناخواسته می شود داستان رها کردن طبقه تفاوت در هند. همانطور که در یکی از فصل های این کتاب تلاش برای ثابت کند که داستانهایی که ما را تحت تاثیر قرار تخیل و اعتصاب ما با پوچی از واقعیت فقط به عنوان یک کودک, فانتزی, باید گفت بارها و بارها. پس از مدیریت برای فرار از کل جامعه را تلاش برای گرفتن او Vavachan تنها به دنبال دو چیز—زن Seetha که در سمت چپ یک اثر بیش از آسیب پذیری و رسیدن به مالایا که خوراک او کافی است.

حتی سبیل خود به نظر می رسد به دست گرفته اند و زندگی خود و در زمان به نظر می رسد که این ابرقدرت به چیزهایی که می دانم حتی Vavachan غافل از. مبهم تن و توصیفی نمایندگی در غیر این صورت دنیوی واقعیت مربوط به مزارع برنج و toddy ساخته شده است که این کتاب بیشتر جالب است.

همچنین به عنوان خلاصه در برخی از خطوط در کتاب: "هر یک از ما ساخته شده است داستان که می گفت از ما است. اگر ما با دقت نگاه کنید, ما می توانید ببینید یک قطار از زمزمه داستان زیر هر فرد مانند سلطنتی گوشته در زیر پیشبرد پادشاه. برخی از مردم نه گوشت و خون اما به طور کامل ساخته شده از داستان است. آنچه که وجود دارد به انجام زمانی که یک فرد—سبیل, برای مثال, کشته در داستان؟"

این کتاب توسط Hareesh شجاع و تلاش برای unapologetically جشن سادگی از زندگی دست به تخیل در طول راه.

Sapna Kumari یک دکتری پژوهشگر در دانشگاه دهلی نیز تدریس در میراندا, خانه, گروه زبان انگلیسی

جزئیات کتاب

سبیل: یک رمان
S Hareesh; ترجمه شده توسط Jayasree Kalathil
HarperCollins
Pp360 تومان 599

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن