استقراض سنبله نه برای جلوگیری از عمومی capex لغزش: تحلیلگران

FE به تازگی گزارش داد دولت باید اعمال ترمز در هزینه های سرمایه در نیمه دوم FY20.با وجود افزایش در وام گرفتن تو

توسط HONARMANDKHABAR در 30 اردیبهشت 1399
FE has recently reported state governments have applied brakes on capital expenditure in the second half of FY20. FE به تازگی گزارش داد دولت باید اعمال ترمز در هزینه های سرمایه در نیمه دوم FY20.

با وجود افزایش در وام گرفتن توسط مرکز و کشورهای بزرگ درآمد سوراخ خواهد شد حاکی از آن است که آنها هنوز هم در ترکیب 'کشف (درآمد) از دست دادن تومان 7.56 لاخ کرور در FY21 SBI EcoWrap برآورد کرده است. این به نوبه خود می تواند debilitate دولت به طور کلی هزینه های سرمایه. محققان هشدار داد که آمریکا هزینه های سرمایه در FY21 ممکن است تبدیل به نیمی از بودجه سطح Rs 8.8 لاخ کرور. آنها همچنین اشاره کرد که این مرکز بودجه capex برای سال مالی جاری ممکن است معادل آن کشف گیلان 4.36 لاخ کرور بنحوی پتانسیل عظیمی در آن capex بیش از حد.

FE به تازگی گزارش داد دولت باید اعمال ترمز در هزینه های سرمایه در نیمه دوم FY20. یک تجزیه و تحلیل توسط FE مالی از 14 دولت نشان داد که خود را capex کاهش یافته و حاشیه ای در آوریل-مه از FY20 در مقایسه با حدود 20 درصد رشد در هزینه چنین در دوره مشابه قبلی مالی. با توجه به این که تنها 58 درصد از FY20 capex هدف از Rs 3.6 لاخ کرور زمانی در یازده ماه این کشورها باید شاهد بزرگ capex لغزش برای کل سال است. رفتن SBI پژوهش و چه در کشورهای در حال رفتن به شاهد یک بی سابقه ای عمیق سقوط در capex آغاز شده است که در جایی در وسط از آخرین سال مالی و از طریق FY21.

اخبار مرتبط

عمومی capex شده است یک راننده کلیدی فعالیت های اقتصادی در چند سال گذشته در غیاب خصوصی قوی پشتیبانی می کند. در سال های اخیر نسبت عمومی capex شده است تقریبا در 5:5.5:3.5 درجه در میان CPSEs ایالات متحده (بودجه) و مرکز (بودجه).

SBI محققان همچنین مشخص شده است که از Rs 4.28 لاخ کرور روپیه اضافی سقف بدهی برای دولت تنها به Rs 3.13 لاخ کرور (73%) ممکن است در واقع مورد استفاده توسط دولت های ایالتی در FY21. بر اساس یک تجزیه و تحلیل از 20 متحده SBI اقتصاددان ارشد Soumya كانتى Ghosh گفت: تنها هشت نفر از آنها در یک موقعیت برای انجام تمام اصلاحات شرایط مندرج مرکز و فایده فوق العاده استقراض حد 2 درصد از تولید ناخالص داخلی دولت محصول.

"ما پیدا کردن بعضی از ایالات متحده, West Bengal, Telangana, بیهار لزبين آسام, Jharkhand, Chhattisgarh نیاز به تحقق شرطی روابط به سود استقراض," Ghosh گفت. "مثلا, West Bengal و Odisha اند و نه به تصویب UDAY برنامه به طوری که آنها نمی تواند به طور کامل بهره مند," او گفت:.

تحلیلگران می گویند افزایش سقف بدهی بعید است که نیاز به اصلاح در FRBM عمل برای فردی متحده است. چرا که این قانون همچنین اجازه 'بیش از سالانه کسری مالی هدف با توجه به زمین و یا به دلایل امنیت ملی, عمل, جنگ, ملی, فاجعه, فروپاشی کشاورزی به شدت موثر بر خروجی مزرعه و درآمد اصلاحات ساختاری در اقتصاد با پیش بینی نشده مالی پیامدهای کاهش در رشد تولید از یک چهارم حداقل سه درصد امتیاز پایین تر از میانگین قبلی چهار چهارم".

Pronab Sen اشاره اقتصاددان و رئیس سابق امار شناس گفت: FE مرکز باید اعمال شرایط برای اعطای یک بار آرامش در استقراض از حد آن هم فقط برای یک سال و به صورت خاص بحران است.

"بزرگتر غنی تر متحده می تواند ضربه بزنید تا پنجره به طور کامل مطابق با اصلاحات و اقدامات, اما آنچه در مورد نسبتا ضعیف آنهایی که" او پرسید.

"متحده در مجموع ممکن است در حال حاضر درآمد از دست رفته کمتر از 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی (نزدیک به 2 لاخ کرور) و آنها را بیشتر از دست دادن بعد. پس از حدود 1.5 درصد از اضافی قرض گرفتن محدودیت در هر صورت اصل رفتن به سمت جلسه از دست دادن درآمد. اضافی 0.5 درصد است که مقدار کمی پس از آن می تواند مورد استفاده برای مقابله با این بیماری همه گیر. و آنها را به مراقبت از مسائل دیگر از جمله یکی مربوط به کارگران مهاجر," Sen گفت. او افزود که این مرکز نیز در حال مطرح خود قرض گرفتن هدف و بدون میخ آن را به هر گونه اصلاح وضعیت.

حتی متحده منابع انسانی کشیده, با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. اعمال اصلاحات اقدامات در زمانی که آنها در خط مقدم مبارزه با Covid-19 بحران نیست یک گام خوب برخی از تحلیلگران گفت. آیا متحده با استفاده از این فوق العاده استقراض پنجره یا نه, این است که انتخاب خود را, اما دادن که انتخاب برای آنها بسیار مهم است آنها اضافه شده است.

"قاب زمان محدود است بنابراین نمی توان انتظار داشت همه چیز (همه استقراض) در یک سال در این بی سابقه بار هنگامی که تمرکز بر روی خالص بقا" SBI را Ghosh گفت.

سخت ترین اصلاحات می تواند نورد مستقیم به نفع انتقال (DBT) برای برق یارانه به کشاورزان و خانواده ها. برخی از ایالت ها مانند مادها پرادش و کارناتاکا و پنجاب در فرایند نورد از قدرت یارانه به طور مستقیم به حساب بانکی ذینفع به جای مسیریابی آن را از طریق قدرت discoms که منابع مالی را بدتر کرده اند به دلیل عدم انتشار آنها غرامت مربوطه توسط دولت.

"ایالات متحده باید پرداخت کشاورز هزینه برق و اجازه دهید کشاورز پرداخت به discoms به طوری که ما می دانیم که یارانه در واقع می رود به کشاورزان" هزینه اتاق تلویزیون Somanathan گفت: در اخبار کانال. "بسیاری از ایالت ها می گویند که وجود نشتی و این کمک خواهد کرد که کاهش این نشتی... قدرت theft نمی تواند نشان داده شده توسط دولت به عنوان عرضه رایگان به کشاورزان" Somanathan گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب