رییس جمهوری برزیل Bolsonaro تست مثبت برای COVID-19

Rio de Janeiro, جولای 7 رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از م

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399

Rio de Janeiro, جولای 7

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از ماه از کم اهمیت جلوه دادن ویروس' شدت.

Bolsonaro تایید نتایج آزمون در حالی که با پوشیدن یک ماسک و صحبت با خبرنگاران در کابل در برازیلیا.

"من خوب طبیعی است. من حتی می خواهم به راه رفتن در اطراف در اینجا, اما من می توانم با توجه به توصیه های پزشکی," Bolsonaro گفت.

رئیس جمهور است و اغلب به نظر می رسد در به لرزش دست در دست حامیان و معاشرت با جمعیت در زمان بدون ماسک. او گفته است که تاریخ خود را به عنوان یک ورزشکار خواهد از او محافظت از ویروس و که این امر می تواند چیزی بیش از یک "کمی آنفولانزا" شد و او به قرارداد آن است.

او همچنین بارها و بارها گفت که هیچ راهی برای جلوگیری از 70 درصد از جمعیت سقوط بیمار با COVID-19 و مقامات محلی' اقدامات به تعطیل کردن فعالیت های اقتصادی در نهایت باعث بیشتر مشکلات از اجازه می دهد این ویروس به اجرای آن دارد.

شهرها و ایالات متحده در ماه گذشته آغاز شد محدودیت های بلند بود که اعمال شده برای کنترل گسترش ویروس خود را به عنوان آماری منحنی مرگ و میر شروع به کاهش همراه با اشغال رای خود را فشرده-مراقبت های ويژه. برزیل و در جهان ششم پرجمعیت ترین کشور با بیش از 210 میلیون نفر است که یکی از نقاط درگیری این بیماری همه گیر.

روز دوشنبه Bolsonaro گفت: حامیان در برازیلیا که او تحت یک X-ray از ریه های خود نشان داد که آنها تمیز و که او را آزمایش COVID-19. روز سه شنبه او با سی ان ان گفت Brasil که تب فروکش کرده بود.

بیش از آخر هفته به برزیل رهبر جشن ما روز استقلال این کشور سفیر ایران در برزیل و سپس به اشتراک گذاشته تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان او را با بازوی خود را در اطراف سفیر در کنار چند تن از وزیران و مشاوران. هیچ یک ماسک عینک با وجود اینکه در محله های نزدیک.

سفارت ایالات متحده گفت در توییتر در روز دوشنبه که سفیر تاد چپمن است نه نشان دادن هر COVID-19 علائم را آزمایش می شود.

Bolsonaro آزمایش منفی سه بار در ماه مارس پس از دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا. چند نفر از اعضای هیئت خود را به ما شد و بعد از آن گزارش می شود با این ویروس آلوده.

بیش از 65,000 برزیلی که تا کنون از درگذشت COVID-19 و بیش از 1,500,000 آلوده شده اند. هر دو شماره دوم در جهان-بالاترین مجموع و در نظر گرفته شود undercounts به کمبود گسترده تست. --- APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن