بریتانیا و هند Bharti برنده مزایده برای OneWeb ماهواره ای شرکت

بر اساس این توافق روز جمعه اعلام کرد انگلیس به سرمایه گذاری 500 میلیون دلار و قابل توجهی را به اشتراک گذاری سه

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

بر اساس این توافق روز جمعه اعلام کرد انگلیس به سرمایه گذاری 500 میلیون دلار و قابل توجهی را به اشتراک گذاری سهام در OneWeb در حالی که Bharti سرمایه گذاری خواهد کرد همان مقدار و ارائه تجاری و عملیاتی رهبری است.

معامله به معنی دو طرف خواهد بود در برابر حفره دار ایلان SpaceX در مسابقه برای ساخت مدار زمین کم ماهواره به ارائه پهنای باند بالا و زمان تاخیر کم ارتباطات خدمات.

"دسترسی ما به جهانی ناوگان ماهواره های دارای پتانسیل برای اتصال میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان به پهنای باند بسیاری از آنها برای اولین بار" کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت. "و معامله و ارائه فرصت برای توسعه بیشتر ما قوی پیشرفته تولید پایه حق در اینجا در انگلستان است."

این معامله می تواند به افزایش بریتانیا بخش تولید است که تحمل چند سال از کمپهای قوانین تجاری با توجه به Brexit و در حال حاضر از دست داده و هزاران نفر از مشاغل با توجه به COVID-19 بحران است.

OneWeb برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در پایان ماه مارس و پس از آن بزرگترین سرمایه گذار SoftBank گروه پارسیان کشیده بودجه با حراج برگزار شد و در روز پنج شنبه.

این معامله این است که موضوع را به ما تصویب دادگاه و قانونی گواهی عدم سوء پیشینه است و انتظار می رود قبل از پایان سال, دولت در بیانیه ای گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب