بریتانیا در حال چاق تر از بقیه اروپا می گوید PM جانسون

در لندن ژوئن 29 انگلیسی ها به مراتب چاق تر از هر کشور دیگری در اروپا نوار مالتی بنابراین نیاز به بحث در مورد چ

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399

در لندن ژوئن 29

انگلیسی ها به مراتب چاق تر از هر کشور دیگری در اروپا نوار مالتی بنابراین نیاز به بحث در مورد چگونه به مقابله با افزایش نرخ چاقی که هزینه کشور از صمیم قلب نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در روز دوشنبه.

جانسون گفت که در آغاز سال که او نیاز به از دست دادن وزن بود بستری در مارس با کروناویروس و درمان در بخش مراقبت های ویژه با اکسیژن است. او بعدها گفت: پزشکان در خدمات بهداشت ملی (NHS) تا به حال زندگی او را نجات داد.

پرسید چگونه بیمار او بوده است در مصاحبه با رادیو جانسون گفت: "من از دست دادن برخی از وزن---که کاملا درست است---به عنوان شما را در بخش مراقبت ويژه (Intensive Care Unit)".

"من گرفته اند بسیار آزادیخواه موضع در چاقی اما در واقع زمانی که شما نگاه کنید در اعداد هنگامی که شما را در فشار بر بیمه خدمات درمانی, مقایسه, من می ترسم این کشور فوق العاده از ما به دیگر کشورهای اروپایی ما به طور قابل توجهی چاق تر از دیگران جدا از مالت برای برخی از دلیل. این یک مسئله است."

انگلستان یکی از بالاترین نرخ چاقی در جهان: تقریبا یک سوم بزرگسالان چاق هستند با توجه به OECD. در سراسر جهان و چاقی تقریبا سه برابر شده از سال 1975 و بیش از 650 میلیون نفر چاق هستند---تعریف شده توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان داشتن یک شاخص توده بدن 30 یا بیشتر است.

'بسیار پرهزینه'

جانسون که در جوانان خود را بلند و باریک است در حال غرق takeaways پس از بیماری خود و حتی گفت جلسات که "این همه برای شما مناسب thinnies" هنگامی که بحث در مورد رمان coronavirus رسانه های بریتانیا گزارش شده است.

"من قصد ندارم به تظاهر من تفکر اصلی در این مورد نه من قصد وانمود کند که از آن آسان است برای سیاستمداران برای حل---همه می دانند که این یکی از دشوار" جانسون گفت. "این چیزی است که همه ما نیاز به آدرس." خواست اگر او در حال حاضر یک مداخله پشتیبانی خواهند شکر مالیاتی Johnson نمی دهد پاسخ مستقیم.

"ما قطعا باید برای مراقبت از سلامت جمعیت ما و ما را شادتر خواهد بود و مشخصه و مقاوم تر در برابر بیماری هایی مانند COVID اگر ما می تواند مقابله با چاقی" جانسون گفت.

"این است که بسیار پر هزینه برای بیمه خدمات درمانی است."

جانسون برخی از فشار یو پی اس به او نشان می دهد "را به عنوان مناسب به عنوان یک قصاب سگ" در مصاحبه با این ایمیل در روز یکشنبه روزنامه.

پرسید: اگر او فشار یو پی اس وجود دارد به دلیل یک روایت است که او مناسب نیست, او گفت:, "خوب, من قطعا امید نیست. خوب بله".

"هنگامی که من از بیمارستان من متوجه وجود دارد گاه به گاه قطعه در روزنامه ها گفت: من به دنبال کمی wraithlike یا چیزی به کسی گفت:" جانسون گفت. "مزخرف کامل من می خواهم به شما می دانید."

"من احساس بسیار خوبی بله با تشکر از شما دوباره تشکر به ما خدمات بهداشت ملی" او گفت:. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب