نخست وزیر بریتانیا جانسون در برابر تماس با گونی کامینگز بیش از 400km درایو

کامینگز که مغز متفکر کمپین 2016 به ترک اتحادیه اروپا در مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی در سفر به دورهام د

توسط HONARMANDKHABAR در 4 خرداد 1399

کامینگز که مغز متفکر کمپین 2016 به ترک اتحادیه اروپا در مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی در سفر به دورهام در اواخر ماه مارس زمانی که سخت مستند در حال حاضر در محل.

جانسون گفت کامینگز این سفر برای اطمینان از 4 سال می تواند به درستی برای مراقبت به عنوان همسر او بیمار بود با COVID-19 وجود دارد و یک "احتمال" که کامینگز خواهد خود را تبدیل به ناخوشی.

"من رفتار منطقی و قانونی" کامینگز به خبرنگاران گفت: در خارج از خانه پس از گفتن آنها را به ماندن 2 متر از هم جدا مطابق با دستورالعمل دولت.

پرسید: اگر او می خواهد نظر خود را در موقعیت او گفت: "واضح است که نه." او سپس chided خبرنگاران برای اشتباه کردن در مورد نتیجه 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم.

"شما احتمالا همه چیز در مورد به عنوان حق در مورد آن به شما در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا: آیا شما به یاد داشته باشید که حق شما تمام شد در مورد آن؟" کامینگز گفت.

وزرای حمایت مشاور ارشد.

"من می توانم به شما بگویم که این ساعت را فراهم می کند آقای کامینگز با کامل پشتیبانی" وزیر حمل و نقل Grant Shapps به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که او نمی دانست زمانی که نخست وزیر در مورد سفر.

خیابان داونینگ گفت: Cummings' "اقدامات همسو با کروناویروس دستورالعمل" و گفت: نگهبان و آینه روزنامه ها که اولین گزارش این داستان ساخته شده بود "اتهامات کاذب".

"آنها در حال نوشتن مطلب نادرست داستان از جمله ادعا می کند که آقای کامینگز بازگشت به دورهام پس از بازگشت به کار در خیابان داونینگ در 14 آوریل" خیابان داونینگ گفت. "ما نمی خواهد اتلاف وقت ما پاسخ دادن به یک جریان غلط در مورد اتهامات آقای کامینگز از مبارزه در روزنامه ها."

در یکی دیگر از, بعد, گزارش Daily Mirror گفت: Cummings ساخته شده یک دوم سفر از لندن در طول مستند و خال خال شد در نزدیکی دورهام در آوریل 19, روز پس از بازگشت به لندن از اولین سفر خود را.

کامینگز محروم ساخت یک سفر دوم به خانواده اش در دورهام در طول مستند توصیف آینه گزارش را "کاملا نادرست", روزنامه تلگراف گفت: اواخر روز شنبه.

'گونی کامینگز'

احزاب مخالف خواستار جانسون به گونی کامینگز و کارگر نامیده می شود در این کشور اکثر ارشد عمران بنده علامت Sedwill برای باز کردن تحقیقات مربوط به این سفر است.

"مردم انتظار نداریم که وجود دارد به یک قانون برای آنها و دیگری قانون برای نخست وزیر ارشد مشاور" کار گفت.

فقط چند روز قبل از کامینگز " سفر Johnson تحمیل یک مستند در انگلستان و از مردم خواست تا در خانه بماند. او گفت: در 23 مارس که مردم "باید دیدار اعضای خانواده است که زندگی نمی کنند در خانه خود".

مدت کوتاهی پس از جانسون اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 کامینگز به سرعت از خارج از خیابان داونینگ در مارس 27 و توسعه علائم در آخر هفته از ماه مارس 28-29.

رهنمودهای دولتی می گویند که کسانی که COVID-19 یا مشکوک و آنها باید آن را از خود جدا برای حداقل هفت روز همراه با خانواده خود و نه ترک خانه خود را به هر دلیلی.

حزب ملی اسکاتلند و حزب لیبرال دموکرات به نام برای کامینگز به عهده گرفت.

دیگر چهره های برجسته استعفا پس از شکستن قفل قوانین.

اپیدمیولوژی نیل فرگوسن ترک به عنوان یک عضو از دولت مشاوران علمی گروه پس از بازدید شد در خانه با دوست دختر خود را. اسکاتلند افسر ارشد پزشکی, کاترین Calderwood پایین پا بعد از او گرفتار ساخت دو سفر به خانه دوم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب