کسب و کار انتظار می رود که بدترین رکود در آمریکا پس از 1940s: بررسی

واشنگتن ژوئن 8 کسب و کار انتظار می رود که ایالات متحده به آن رنج می برند بدترین رکود در این سال بیش از هفت دهه

توسط HONARMANDKHABAR در 19 خرداد 1399

واشنگتن ژوئن 8

کسب و کار انتظار می رود که ایالات متحده به آن رنج می برند بدترین رکود در این سال بیش از هفت دهه قبل از رشد رزومه مدتی در سال آینده.

برآمده است که پیش بینی هر چند خطر این است که موج دوم coronavirus می تواند تهدیدی برای اقتصاد یک بار دیگر.

یک نظرسنجی که روز دوشنبه منتشر شده توسط انجمن ملی برای کسب و کار و اقتصاد پیش بینی کرد که تولید ناخالص داخلی — ارزش کل کالاها و خدمات تولید شده در ایالات متحده آمریکا — سقوط خواهد کرد 5.9 درصد در سال 2020 به عنوان یک نتیجه از رکود اقتصادی موجب شده توسط ویروس.

خواهد بود که بیشترین کاهش سالانه از تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 11.6 درصد در سال 1946 زمانی که ملت بود demobilizing پس از جنگ جهانی دوم است.

این NABE پنل 48 پیش بینی انتظار دارد که سالانه 5 درصد تولید ناخالص داخلی کاهش است که رخ داده است در ماه های ژانویه-مارس چهارم به دنبال یک رکورد 33.5% سالانه شیرجه رفتن در این زمان از ماه آوریل تا ژوئن چهارم. هنوز NABE پانل پیش بینی رشد اقتصادی بازگشت در نیمه دوم سال با قوی سالانه بسط 9.1 درصد در ماه جولای-سپتامبر چهارم و 6.8 درصد در ماه اکتبر-دسامبر چهارم.

حتی پس از آن سود می گیرند به مراتب کمتر از ساخت و ساز و گیج کننده انقباض اقتصادی در نیمه اول این سال است.

در سال 2021 پانل پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی از 3.6%. اما حداقل تا نیمه دوم سال آینده با توجه به اکثریت قریب به اتفاق از پیش بینی های اقتصاد بازیابی تمام از دست رفته خود خروجی از رکود است. اگر یک لحظه فوران عفونت ویروسی رخ می دهد هر چند این امر به احتمال زیاد بسیار طولانی را.

"هشتاد و هفت درصد از شرکت کنندگان در میزگرد مشاهده موج دوم COVID-19 به عنوان بزرگترین خطر حرکت نزولی از طریق 2020" اضافه شده Eugenio Aleman یک اقتصاددان برای ولز فارگو و صندلی از چشم انداز پانل.

او اشاره کرد که 51 درصد از اقتصاددانان به پتانسیل کشف یک واکسن موثر به عنوان ارائه بزرگترین حرکت صعودی بالقوه برای اقتصاد است.

این پیش بینی جدید نشان دهنده تیز جمع و جور کردن از NABE پنل قبلی نتایج این تحقیق که نشان می دهد که اقتصاد را رشد 1.8 درصد در سال 2020 است.

که پیش بینی شده بود در ماه دسامبر قبل از coronavirus زده با نیروی مارس پایان دادن به طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ ایالات متحده است. در 2019 در اقتصاد در حال رشد 2.3%.

کنگره اختصاص داده است 3 تریلیون دلار در حمایت اقتصادی به تلاش برای کوسن تاثیر رکود اقتصادی ناشی از اقامت در خانه دستور کار این رستوران ها و کسب و کارهای دیگر برای بستن و ذخیره کردن میلیون ها نفر از کارگران است. و فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر و اعزام 2 تریلیون دلار در حمایت از حفظ سیستم مالی از انجماد ،

نزدیک به دو سوم از NABE پنل می گویند که آنها فکر می کنم سیاست بانک فدرال میزان باقی خواهد ماند که در آن است در یک محدوده صفر تا 0.25% از طریق پایان سال آینده.

پانل پیش بینی است که ماهانه نرخ بیکاری به طور متوسط 10.9 درصد در سال جاری به بالاترین سطح خود در پرونده قدمت آن به سال 1948 است. دولت را گزارش جمعه که کاهش نرخ بیکاری به طور غیر منتظره به 13.3 درصد در ماه مه کمتر از 14.7 درصد در مارس, اما هنوز هم به خوبی بالاتر از نیم قرن پایین از 3.5 درصد بیکاری در ماه فوریه است.

کسب و کار اقتصاددانان پیش بینی شده است که تمام حمایت دولت صرف خواهد تورم فدرال کسری بودجه به رکورد $3.4 تریلیون دلار در این سال در مقایسه با ماه دسامبر پیش بینی کسری بسیار کوچک از $1.08 تریلیون این سال است. —APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب