رهبران کسب و کار اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به ترک DACA به تنهایی پس از حکم دادگاه

این نامه از اعضای ائتلاف برای رویای آمریکایی یک اتحاد کسب و کار و رهبران صنعت می آید پس از دیوان عالی کشور حکم

توسط HONARMANDKHABAR در 22 تیر 1399

این نامه از اعضای ائتلاف برای رویای آمریکایی یک اتحاد کسب و کار و رهبران صنعت می آید پس از دیوان عالی کشور حکم ماه گذشته که تهمت مدیریت نادرست زخم پایین اوباما-دوران برنامه شناخته شده به عنوان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی یا IF یافته ای که ساخته شده بود در رویه زمینه. از امضاء کنندگان این نامه شامل مدیران با آمازون, General Motors, هیلتون در سراسر جهان هدف, Apple, Google و Facebook و همچنین گروه هایی مانند اتاق بازرگانی ایالات متحده و تقریبا در هر بخش از صنعت ساخت.

"به عنوان بزرگ آمریکایی کارفرمایان و کارفرما سازمان ما به شدت از شما می خواهم به ترک DACA برنامه در محل" اعضای گروه در مورد نوشت: این برنامه که شامل افرادی که آورده بودند به ایالات متحده به عنوان کودکان. "IF گیرندگان بحرانی شده است, اعضای ما نیروی کار صنایع و جوامع برای سال در حال حاضر و آنها را مزدکی با قوانین و مقررات کشور ما در جهت حفظ خود DACA وضعیت."

این نامه در ادامه می گویند که "کار خود و تعهد خود را به شرکت های خود را به خانواده ها و جوامع در حال انتقادی به ملت ما قدرت به خصوص از آنجا که دهها هزار نفر از IF دریافت کنندگان کار به عنوان خط مقدم پزشکان و پرستاران و سایر صنایع انتقادی مبارزه COVID-19."

"این است که هیچ زمان برای اخلال در روند بهبود اقتصادی از شرکت های ما و جوامع و نه زمان به خطر انداختن سلامت و ایمنی این افراد آسیب پذیر" نامه گفت و اشاره کرد که انتخابات باید به طور مداوم نشان داده شده است که رای دهندگان نمی خواهید برای دیدن IF گیرندگان تبعید کردند. "ما می خواهیم که شما را ترک IF در محل و خودداری از مصرف هر گونه اقدامات اداری که تاثیر منفی این برنامه DACA."

مغلوب ساختن پیشی جستن است پیشنهاد او را دوباره سعی کنید به لغو این برنامه است که به طور متناوب ستایش و انتقاد شده است.

روز جمعه در مصاحبه ای با روزنامه اسپانیایی زبان شبکه Telemundo تهمت به یک گیج کننده بیانیه ای در مورد برنامه های خود را برای نوشتن یک مربوط به مهاجرت اجرایی منظور در حدود چهار هفته است.

"IF در حال رفتن به فقط خوب" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که او برنامه ریزی شده بود به مسئله بزرگ "فرمان اجرایی. من قدرت انجام آن را به عنوان رئيس جمهور و من قصد دارم به DACA بخشی از آن است."

سپس او بلافاصله گفت: "اما ما آن را در قرار داده و ما احتمالا قصد پس گرفتن آن را." در نقطه دیگر گفت که این امر می تواند "بسیار بزرگ بیل" که فراخوان بر اساس شایستگی مهاجرت و شامل یک IF ارائه. او سپس گفت: وجود خواهد داشت یک "راه به شهروندی" در این حکم اجرایی — که او بارها و بارها اشتباه با یک قطعه از قانون. رئیس جمهور نمی تواند ایجاد یک مسیر به شهروندی بدون اقدام کنگره.

تقریبا بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه یک سخنگوی کاخ سفید با صدور بیانیه ای که کاملا متفاوت از آنچه رئیس جمهور گفت:. این بیانیه گفت که تهمت مشغول به کار بود در یک فرمان اجرایی به "ایجاد یک شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرت به حفاظت بیشتر ما کارگران" چیزی است که کاخ سفید برنامه ریزی شده است برای هفته ها. این بیانیه روشن ساخته آن را مربوط به IF و یا یک "جاده شهروندی است."

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب