کالیفرنیا رکورد پرش در COVID-19 موارد آریزونا بست پایین

لس آنجلس و همسایه شهرستان را تبدیل به یک جدید کانون در این بیماری همه گیر به عنوان coronavirus موارد و hospita

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

لس آنجلس و همسایه شهرستان را تبدیل به یک جدید کانون در این بیماری همه گیر به عنوان coronavirus موارد و hospitalisations افزایش وجود دارد با وجود فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom را دستور اکید نیاز به میله نزدیک و ساکنان به پوشیدن ماسک تقریبا در تمام فضاهای عمومی.

"هشدار دهنده افزایش موارد مثبت و نرخ hospitalisations سیگنال های که ما به عنوان یک جامعه نیاز به اقدام فوری برای کاهش سرعت گسترش COVID-19," باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای لس آنجلس در بیانیه ای گفت: اعلام افزایش شدید.

"در غیر این صورت ما به سرعت در حال حرکت به سوی قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان و دیدن و حتی بیشتر ویرانگر بیماری و مرگ" فرر گفت.

ایالت تست مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس افزایش حداقل 7,418 در کالیفرنیا در روز دوشنبه به حدود 223,000 بزرگترین یک روز افزایش پس از ردیابی آغاز شد. لس آنجلس با جمعیت 10 میلیون دلار را ثبت کرده 100,000 موارد coronavirus.

کالیفرنیا است که در میان تعدادی از ایالات آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس و آریزونا مبارزه با موج جدیدی از عفونت به عنوان ملت ظهور از هفته گیره فراز ساکنان و کسب و کار.

آریزونا ضربه سخت

آریزونا mlb روز دوشنبه دستور بسته شدن میله کاباره ها و ورزشگاه, سینما و پارک های آب برای حداقل 30 روز. Ducey نیز با تاخیر شروع مدارس دولتی حداقل تا Aug 17. "انتظار ما این است که هفته آینده تعداد ما خواهد بود و بدتر" Ducey گفت: در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری. معاون رئیس جمهور مایک پنس در سفر به شهر فینیکس در روز چهارشنبه به بحث در مورد تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر را تجدید حیات.

تگزاس و فلوریدا دستور بسته شدن تمام خود را به تازگی بازگشایی میله در روز جمعه.

نیوجرسی فرماندار فیل مورفی گفت: داخل سالن ناهار خوری و دیگر هیچ رزومه در روز پنج شنبه به عنوان برنامه ریزی شده و می تواند به طور نامحدود به تعویق افتاد.

در کانزاس فرماندار لورا کلی تحمیل ایالت دستور نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی یک حرکت او گفت: لازم بود برای جلوگیری از خاموش شدن.

سواحل فلوریدا, شهرستان Broward و پالم بیچ شهرستان باز خواهد شد برای جولای 3-5 تعطیلات آخر هفته در انتخابات گفت: روز یکشنبه یک ضربه به ساکنان امید برای جشن روز استقلال وجود دارد در روز شنبه. میامی-Dade شهرستان ضمن اعلام ساحل تعطیلی برای تعطیلات آخر هفته.

AMC, بزرگترین ما تئاتر فیلم های زنجیره ای در روز دوشنبه گفت: آن را هل دادن به عقب بازگشایی آن تئاتر به جولای 30 از ژوئیه 15.

در ماه ژوئن 22 ایالت آمریکا گزارش ثبت افزایش موارد جدید اغلب چندین بار از جمله آلاسکا, آرکانزاس, مونتانا, New Mexico, North Carolina, اورگان و یوتا است.

در صورت پوشش سفارشات را تبدیل به یک مسئله سیاسی با برخی از آمریکایی ها بسیاری از آنها از حامیان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس آنها را خلاف قانون اساسی و حتی در صورت یک بیماری همه گیر.

شهر جکسون ویل فلوریدا محل برگزاری بخشی از حزب جمهوری خواه نامزدی کنوانسیون در ماه اوت گفت: در توییتر آن خواهد بود که نیاز به ماسک در شروع بعد از آن در روز دوشنبه است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "هیچ مشکلی با ماسک و برای انجام هر کاری خود را محلی صلاحیت درخواست است."

پنس روز یکشنبه تحت فشار آمریکایی ها به اتخاذ ماسک صورت در طول سفر به تگزاس و عینک است ، دیگر سیاستمداران جمهوری خواه در سخت ضربه متحده همچنین در حال حاضر فراخوانی برای ماسک.

به گزارش نیویورک تایمز روز دوشنبه که 43% از ما مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ارتباط بودند به خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. این مقاله ذکر شده خود را ردیابی پایگاه داده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب