CanSino را COVID-19 واکسن نامزد تایید شده برای استفاده نظامی در چین

این Ad5-nCoV یکی از چین هشت واکسن نامزدهای تایید شده برای آزمایش های انسانی در خانه و خارج از کشور برای بیماری

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399

این Ad5-nCoV یکی از چین هشت واکسن نامزدهای تایید شده برای آزمایش های انسانی در خانه و خارج از کشور برای بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. شات نیز موفق به کسب تایید برای تست انسان در کانادا.

چین مرکزی نظامی کمیسیون تایید استفاده از این واکسن توسط ارتش در 25 ژوئن برای یک دوره یک سال CanSino گفت: در یک پرونده. واکسن نامزد توسعه داده شد به طور مشترک توسط CanSino و یک موسسه تحقیقاتی در آکادمی علوم نظامی (AMS).

"این Ad5-nCoV در حال حاضر محدود به استفاده های نظامی و تنها استفاده از آن را نمی تواند به گسترش گسترده تر واکسیناسیون محدوده بدون تصویب تدارکات و پشتیبانی اداره" CanSino گفت: با اشاره به کمیسیون مرکزی نظامی گروه که مورد تایید استفاده نظامی از این واکسن استفاده کنند.

CanSino کاهش یافته است به فاش که آیا innoculation از کانديد واکسن اجباری است یا اختیاری, با استناد به اسرار تجاری یک ایمیل به رویترز.

نظامی تصویب شرح زیر چین تصمیم در اوایل این ماه به ارائه دو واکسن نامزدها به کارکنان دولت-شرکت های متعلق به سفر خارج از کشور.

فاز 1 و 2 آزمایش های بالینی از CanSino را کانديد واکسن حاکی از آن است که پتانسیل برای جلوگیری از بیماری های ناشی از کروناویروس که به کشته شدن یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان, اما آن موفقیت تجاری را نمی توان تضمین شده ،

به طور جداگانه AMS دریافت تایید اوایل این ماه برای تست آن دوم تجربی coronavirus واکسن در انسان است.

هیچ واکسن هنوز تایید شده برای استفاده تجاری در برابر بیماری های ناشی از کروناویروس جدید, اما بیش از یک دوجین واکسن از بیش از 100 نامزد در سطح جهان در حال آزمایش در انسان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب