مرکز به وصله پینه کردن موجود آماری سیستم – توقف پلت فرم برای تمام داده های رسمی به زودی

یک بار به طور کامل عملیاتی در سطح ملی آن را تسهیل نظارت بر زمان واقعی از اقتصاد هند.وزارت آمار و برنامه اجرای

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399
یک بار به طور کامل عملیاتی در سطح ملی آن را تسهیل نظارت بر زمان واقعی از اقتصاد هند.

وزارت آمار و برنامه اجرای (MoSPI) در حال کار بر روی یک چتر پورتال اطلاعات NIIP به مقایسه و تطبیق همه در زمان واقعی داده های رسمی از جمله در اقتصاد هند, اتحادیه وزیر رائو Inderjit سینگ در روز دوشنبه. پروژه ملی یکپارچه اطلاعات پورتال (NIIP) فرض اهمیت را به عنوان داده های مربوط به اقتصاد کلان و بخش های دیگر منتشر می شوند پس از یک تاخیر از هفته ها و حتی ماه ها در برخی از موارد است.

"به منظور به وصله پینه کردن و تقویت های موجود در سیستم آماری وزارت آمده است تا با یک پروژه به نام NIIP که خواهد ø جدید راه حل های فناوری اطلاعات در زمینه اکتساب داده ها پردازش و انتشار" آمار و برنامه اجرای وزیر سینگ گفت: در حالی که پرداختن مجازی کنفرانس آمار رویداد روز.

وزیر اطلاع داد که این پورتال خواهد بود یک پلت فرم برای تمام آمار رسمی با استفاده از فن آوری های پیشرفته به ادغام موجود و آینده پایگاه داده های اداری آمار و داده های نظر سنجی در سراسر ادارات دولتی بخش جغرافیای زمان و مکان.

اخبار مرتبط

یک بار به طور کامل عملیاتی در سطح ملی آن را تسهیل نظارت بر زمان واقعی از اقتصاد هند او اضافه شده است.
در سناریوی حال حاضر وجود دارد یک زمان تاخیر از چند هفته و در برخی موارد ماه برای انتشار داده است. به عنوان مثال شاخص از آمار مربوط به تولید صنعتی و اندازه گیری تولید کارخانه ای در این کشور می آید با یک تاخیر شش هفته. به طور مشابه حسابهای ملی داده های اندازه گیری اقتصاد هند می آید با یک تاخیر دو ماه.

سینگ همچنین گفت که این وزارتخانه همچنین همکاری در جهت توسعه برنامه رایانه ای برای بررسی کلی دستگاه (CAGSI) که ممکن است به عنوان تفسیر فریم یک راه حل کلی برای انجام تمام نظرسنجی تحت سازمان خدمات ملی (ملی دفتر آمار) و پردازش آنها.

هدف نهایی از این پروژه این است که برای تبدیل شدن به یک توقف پلت فرم برای تمام نظرسنجی های جاسازی شده با زمان واقعی سیستم اعتبار سنجی و خود-کمک/آموزش تصویری ماژول. این نرم افزار خواهد بود ساخته شده در دسترس همه دولت مرکزی و دولت برای آینده خود نظر سنجی.

آمار روز جشن گرفته است در 29 ژوئن به مناسبت تولد سالگرد هند افسانه ای آماردان و سیاست planner, پروفسور P C Mahalanobis در به رسمیت شناختن سهم ارزشمند خود را در برقراری ملی آماری سیستم. پروفسور Mahalanobis که آورده مفهوم برنامه ریزی شده حکومت به هند است و از روی علاقه به یاد به عنوان پدر آماری سیستم در کشور است.

هر سال یک موضوع از زمان اهمیت ملی انتخاب شده است برای آمار روز جشن است. تم برای آمار روز 2020 را پوشش می دهد (توسعه پایدار هدف) – SDG 3 (اطمینان از سالم زندگی و ترویج رفاه برای همه در همه سنین) و SDG 5 (رسیدن به برابری جنسیتی و توانمند سازی زنان و دختران).

وزیر گفت: "بالاترین استاندارد بهداشتی قابل دسترسی است یک حق اساسی هر فرد است. SDG 3 با هدف اطمینان حاصل شود که هر کس دسترسی به بالاترین استانداردهای سلامت و بهداشت و درمان. "این COVID-19 جهانی همه گیر نشان داده است که به رغم گام های قابل توجهی ساخته شده تا کنون تلاش بیشتری مورد نیاز را به طور کامل از بین بردن طیف گسترده ای از بیماری ها و آدرس های مختلف و بسیاری مداوم و در حال ظهور مسائل مربوط به سلامت."

وزارت اتحاد برقرار جدید جایزه 'پروفسور P C Mahalanobis جایزه ملی در آمار رسمی را برای به رسمیت شناختن دستاورد برجسته رسمی آمار در دولت مرکزی و دولت های ایالتی و موسسات. وزیر همچنین اعلام کرد برنده اول 'پروفسور P C Mahalanobis جایزه ملی' به عنوان Dr C Rangarajan برای خود راه شکستن توصیه برای جامع آماری اصلاحات که هموار راه را برای حال و روز ملی آماری سیستم.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب