مدیر عامل شرکت اقدام به خرید مبارزه نیوزیلند شرکت رسانه ای برای USD 1

Wellington, مارس 25 یکی از نیوزیلند بزرگترین سازمان های رسانه های فروخته خواهد شد برای یک دلار به مدیر اجرایی

توسط HONARMANDKHABAR در 5 خرداد 1399

Wellington, مارس 25

یکی از نیوزیلند بزرگترین سازمان های رسانه های فروخته خواهد شد برای یک دلار به مدیر اجرایی آن صاحبان روز دوشنبه اعلام کرد.

سازمان چیزهای چاپ بسیاری از ملت های روزانه روزنامه ها و اجرا می شود یک وب سایت خبری محبوب به همین نام است. آن را در مورد استخدام 900 کارکنان از جمله 400 روزنامه نگاران.

متعلق به استرالیا است نه, سرگرمی, چیزهای رو چالش های مالی قبل از coronavirus همه گیر زده و تا به آنجا دیده می شود درآمد حاصل از تبلیغات شیرجه رفتن.

در بیانیه ای به استرالیا در بازار سهام نه گفت: مسائل خواهد بود به فروش می رسد مدیر عامل شرکت Sinead بوچر در مدیریت خریداری معامله خواهد شد که در پایان این ماه است.

"ما همواره گفته است که به اعتقاد ما مهم این است که مسائل را به محلی مالکیت و آن این است که شرکت ما این است که بهترین نتیجه را برای رقابت و مصرف کنندگان در نیوزیلند گفت:" هیو علائم مدیر عامل شرکت نه.

بوچر گفت: طرح او این است که برای انتقال مالکیت و با دادن کارکنان مستقیم سهام به سهامداران در این شرکت است.

"محلی مالکیت را به ارمغان خواهد آورد بسیاری از مزایای به کارکنان ما مشتریان ما و در واقع به همه کیوی که ما را به استفاده از فرصت ها برای سرمایه گذاری و رشد کسب و کار" بوچر در بیانیه ای گفت.

معامله به ارمغان می آورد به پایان تلاش های رقیب شرکت رسانه NZME به خرید Stuff.

بحث بین این دو شرکت تبدیل acrimonious و به پایان رسید تا در دست وکلا. دادگاه عالی در هفته گذشته کاهش یافته است یک دستور موقت به دنبال NZME است که می تواند به تاخیر در فروش به بوچر.

نه گفت که به عنوان بخشی از معامله آن را حفظ مالکیت چاپ گیاه در ولینگتون و اجاره آن به مسائل است. آن نیز برخی از سود حاصل از فروش اخیر شرکت شاخه چیزهای فیبر یک ارائه دهنده اینترنت.

اکثر نیوزیلند شرکت های رسانه ای مبارزه کرده اند پس از همه گیر رخ داد. مسائل به طور موقت قطع کارمند پرداخت در حالی که NZME اعلام کرده است قصد دارد برای کاهش 200 شغل.

ماه گذشته شرکت آلمانی بائر رسانه های خود را بسته نیوزیلند عملیات متوقف و انتشار بسیاری از کشور, مجلات. و پخش MediaWorks روز دوشنبه گفت: کارکنان که 130 موقعیت خواهد بود را کاهش دهد.—APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب