چین آمریکا را متهم به هل دادن روابط دو کشور به آستانه "جنگ سرد جدید'

پکن, مارس 24 چین روز یکشنبه متهم ما از هل دادن روابط دو کشور را در آستانه یک "جنگ سرد جدید" با انتشار "دروغ" د

توسط HONARMANDKHABAR در 4 خرداد 1399

پکن, مارس 24

چین روز یکشنبه متهم ما از هل دادن روابط دو کشور را در آستانه یک "جنگ سرد جدید" با انتشار "دروغ" در مورد کوروناویروس و گفت که به تلاش های بین المللی برای شناسایی منبع ویروس است که به کشته شدن بیش از 3 لاخ مردم در سطح جهان است.

وزیر امور خارجه وانگ یی همچنین گفت: پرونده های حقوقی علیه چین در آمریکا خواستار پرداخت غرامت برای COVID-19 تلاشی بود برای باج گیری از یک قربانی با ساخته شواهد.

تحت حملات مداوم از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo بیش از منشاء coronavirus و عدم ارائه به موقع اطلاعات وانگ راه اندازی یک سطح پهن هرچیزی در برابر واشنگتن در سالانه خود کنفرانس مطبوعاتی.

او را متهم سیاستمداران آمریکایی از گسترش سیاسی "ویروس" به لام چین است.

"این تاسف بار است که در حالی که coronavirus است که هنوز هم وجود دارد یک سیاسی 'ویروس' نیز در آمریکا و پریدن در هر فرصتی برای حمله و تهمت چین گفت:" در یک ویدیو کنفرانس رسانه های در حاشیه چین جلسه سالانه ملی مردم ایران کنفرانس (NPC).

"برخی از نیروهای سیاسی در ایالات متحده در حال گرفتن چین-روابط آمریکا و گروگان و هل دادن ما دو کشور را در آستانه یک جنگ سرد جدید" وانگ گفت.

برخی از سیاستمداران نادیده حقایق اساسی و ساخته شده بی شماری نهفته است و تئوری های توطئه در مورد چین است.

"دیگر این لیست بیشتر از آن می گوید در مورد چگونه کم شایعه-mongers مایل به رفتن و بیشتر لکه ها آنها را ترک خواهد کرد در تاریخ" وانگ است که دولت عضو شورا گفت.

او scathingly مهم به خصوص پرونده های حقوقی علیه چین است.

یک طرح دعوی در دادگاه توسط میسوری دادستان کل اریک اشمیت در برابر دولت چین حاکم حزب کمونیست چین (CPC) و دیگر مقامات چینی و موسسات در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه شرق میسوری.

آن مدعی است که در دوران بحرانی سال های اولیه coronavirus شیوع مقامات چینی فریب عمومی را سرکوب اطلاعات حیاتی بازداشت whistle-blowers نابود بحرانی تحقیقات پزشکی و مجاز میلیون ها نفر از مردم به معرض این ویروس باعث همه گیر جهانی است که غیر ضروری بود و قابل پیشگیری است.

ناظران می گویند میسوری طرح دعوی در دادگاه مطرح می تواند یک مشکل به چین داده ما دادگاه ادعا صلاحیت جهانی.

پرسید که آیا پکن نگران بود که چین در خارج از کشور دارایی می تواند کشف و ضبط وانگ گفت: "برخی از مردم هستند تقاضاهای مصرانه برای به اصطلاح پاسخگویی و جبران خسارت از یک قربانی COVID-19. آنها جعل اصطلاح شواهد برای دعاوی بیهوده و بیمعنی. این مردم هستند tramping بین المللی حاکمیت قانون و خیانت به وجدان انسانی" او گفت:.

"اگر کسی به فکر آنها می تواند استفاده از برخی از دعاوی مضحک به تضعیف چین حاکمیت و کرامت برای محروم کردن مردم چین خود را سخت به دست آورد سود آنها خواهد بود خیال بافی و آن را ننگ به خود," او گفت:.

او نیز زده دعایی گفت: توجه داشته باشید که هر دو ایالات متحده و چین باید با هم کار کنند.

این COVID-19 همه گیر است که دشمن مشترک چین و آمریکا و, آن است که مشترک مایل از مردم این دو کشور برای حمایت و کمک به یکدیگر.

چین و آمریکا باید به اشتراک گذاشتن تجربه مبارزه با این بیماری همه گیر و یادگیری از یکدیگر برای تقویت مربوطه پاسخ وانگ گفت.

او گفت: چین به تلاش های مشترک بین المللی علم جامعه برای شناسایی منبع ویروس است که نشات گرفته از مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر. او گفت که این روند باید حرفه ای و بی طرفانه و سازنده.

توسط "حرفه ای" به این معنی است که این روند باید بر اساس علم رهبری سازمان بهداشت جهانی (WHO) و انجام شده در مقیاس جهانی توسط دانشمندان و متخصصان پزشکی.

بودن "بی طرف" وانگ گفت: منبع-شناسایی باید از دخالت های سیاسی و احترام به حاکمیت برابری ملل و مخالفت با هر فرض گناه. پژوهش باید پوشش همه کشورها از نزدیک مربوط به virus. کل فرایند باید باز و شفاف و عینی و منطقی است.

وانگ قرار داده تا سرسخت دفاع از که و آن را محاصره مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus آنها تهمت نامیده می شوند به عنوان یک "عروسک خیمه شب بازی از چین".

"همانطور که برای کسی که ایستاده بین المللی و جایگاه آن در تاریخ, من مطمئن هستم که روشن چشم مردم در سراسر جهان را به یک نمایشگاه نتیجه یکی است که نمی توان فقط به این دلیل برخی از کشور آن را دوست ندارد" وانگ اضافه شده است.

کسانی که پرتاب گل در این است که فقط ترک یک لکه بر خود وانگ گفت.

آمار نشان داده است که آن دسته از کشورهایی که با توجه و به دنبال چه کسی مشاوره موفق تر بودند در آوردن این ویروس را تحت کنترل در حالی که کسانی که نادیده گرفته یا رد آن مشاوره پرداخت قیمت سنگین, او گفت:.

تعداد کلی جهانی coronavirus موارد افزایش یافته و به بیش از 5.3 میلیون در حالی که مرگ و میر رسید گذشته 342,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

از صبح روز یکشنبه تعداد کل موارد بود در 5,309,698 در حالی که مرگ و میر افزایش یافته و به 342,078 دانشگاه, مرکز سیستم های علوم و مهندسی (CSSE) نشان داد در آخرین به روز رسانی.

مرگ و میر از COVID-19 شیوع در ایالات متحده در حال نزدیک شدن 100,000 — بیش از دو برابر تعداد مرگ و میر گزارش شده به عنوان هر کشور دیگری است. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب