شرکت چینی می گوید coronavirus کانديد واکسن نشان می دهد وعده در آزمون انسانی

تجربی شات توسعه یافته توسط پکن-بر اساس واحد CNBG است ناشی از بالا-سطح آنتی بادی در تمام تلقيح شرکت کنندگان در

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

تجربی شات توسعه یافته توسط پکن-بر اساس واحد CNBG است ناشی از بالا-سطح آنتی بادی در تمام تلقيح شرکت کنندگان در مرحله 1/2 کارآزمایی بالینی که شامل 1,120 افراد سالم با توجه به داده های اولیه از محاکمه CNBG گفت: در یک ارسال روی پلت فرم رسانه های اجتماعی WeChat بدون افشای خاص خوانش.

شرکت های چینی و محققان شده اند مجاز به آزمون هشت واکسن نامزدها در انسان در خانه و خارج از کشور ساخت چین عمده جبهه-دونده در مسابقه به منظور توسعه یک شات در برابر ویروس است که به کشته شدن نزدیک به 500000 نفر در سطح جهان است.

CNBG وابسته به دولتی ملی چین در گروه دارویی (Sinopharm) گفت: در اوایل این ماه که یکی دیگر از کانديد واکسن تولید شده توسط آن ووهان-بر اساس واحد نیز باعث بالا-سطح آنتی بادی با خیال راحت در کارآزمایی بالینی شرکت کنندگان بر اساس نتایج اولیه.

یک واکسن برای اثبات اثربخشی آن در "فاز 3" آزمون انسانی که در آن هزاران نفر از شرکت کنندگان در حال استخدام به منظور پاک شود برای فروش.

CNBG گفت: اجرای فاز 3 آن کانديد واکسن در امارات متحده عربی بدون در نظر گرفتن که شات تست خواهد شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب