رییس جمهوری نشانه های امنیتی جدید قانون محدود هنگ کنگ آزادی در میان خشم جهانی

پکن/دلار هنگ کنگ, ژوئن 30 رئیس جمهور چین روز سه شنبه وارد یک بحث امنیتی است که به پکن قدرت های جدید بیش از هنگ

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

پکن/دلار هنگ کنگ, ژوئن 30

رئیس جمهور چین روز سه شنبه وارد یک بحث امنیتی است که به پکن قدرت های جدید بیش از هنگ کنگ است که سفارشی ساخته شده برای سرکوب مخالفان جرم فتنه و به طور موثر محدود کردن تظاهرات جهانی در میان خشم و خشم در این مستعمره سابق بریتانیا.

یازدهم امضا این قانون به زودی پس از چینی ها نمایندگان مجلس رای دادند به اتفاق آرا به تصویب قانون جمهوری خلق چین بر حفظ امنیت ملی در هنگ کنگ منطقه ویژه اداری (HKSAR).

قانون — تسهیل حضور چینی امنیت دفاتر در هنگ کنگ علاوه بر منع اعمال تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به خطر انداختن امنیت ملی — تصویب شد توسط 162-عضو کمیته دائمی چین قانونگذاری ملی (NPC).

به عنوان به زودی به عنوان پیش نویس قانون تصویب شده توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان لاستیک-تمبر مجلس برای آن روال تصویب هر حزب حاکم کمونیست چین (CPC) پیشنهاد Xi امضا آن بلافاصله ساخت آن به قانون آماده برای پیاده سازی.

آمریکا انگلستان اتحادیه اروپا و ناتو ابراز نگرانی کرده اند در قانون جدید و هشدار داد که از اقدامات تلافی جویانه.

ما تجارت وزیر ویلبر راس گفت: واشنگتن تا به حال تعلیق مقررات اجازه می دهد هنگ کنگ به واردات ما از تکنولوژی به دلیل خطرات امنیتی ناشی از قانون گفت که تضعیف این شهر نیمه مستقل ،

قانون خواهد افزایش خطر که حساس ما tech-صادرات به این شهر – از جمله آلیاژهای فلزی بالا-مجهز به کامپیوتر و لیزر — خواهد بود منحرف برای استفاده توسط ارتش چینی و یا چینی و وزارت امنیت راس به نقل از به نقل از هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست.

"اقدامات بیشتر برای از بین بردن دیفرانسیل درمان نیز در حال ارزیابی" راس گفت: در بیانیه صادر شده در ایالات متحده است. "ما می خواهیم پکن بلافاصله معکوس و البته تحقق این وعده آن را به مردم هنگ کنگ و جهان," او گفت:.

قرار ما این بود که در هنگ کنگ دومین شریک تجاری در سال 2019 با تجارت به ارزش $SD 67 میلیارد و اطلاعات رسمی نشان داد.

اتحادیه اروپا را محکوم کرد پکن حرکت کرد و گفت آن است که "در روند" با توجه به پیگیری اقدام با قانونگذاران و شرکای بین المللی.

"ما محکوم به این تصمیم. این قانون خطرات جدی تضعیف درجه بالایی از استقلال هنگ کنگ و داشتن یک اثر مضر بر استقلال قوه قضائیه و حاکمیت قانون" رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت.

پارلمان اروپا در اوایل این ماه از گذشت یک قایق توصیه هایی برای اقدام علیه چین بیش از این قانون. این توصیه ها شامل اعمال تحریم ارائه یک "قایق نجات سیاست" برای Hongkongers که مایل به ترک شهر و پکن به دیوان بین المللی دادگستری برای نقض تعهدات خود در هنگ کنگ استقلال.

کمیسیون اروپا سر Ursula von der Leyen گفت: "بسیاری در سراسر اروپا از جمله پارلمان اروپا را ساخته اند که شبیه اظهارات بنابراین ما همچنان در تماس با شرکای بین المللی ما در این زمینه خواهد پرداخت توجه دقیق در مورد نحوه پاسخ دهند."

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: بیانیه ای منتشر خواهد شد هنگامی که متن کامل این قانون در دسترس ساخته شده. او گفت بریتانیا بود "عمیقا نگران" چین و عبور از قانون است.

با توجه به دولتی شین هوا اخبار آژانس NPC ایستاده رئیس کمیته Li Zhanshu توصیف و قانون آن را به اتفاق آرا تصویب به عنوان یک "بازتاب خواهد از رفقا در کل کشور از جمله هنگ کنگ".

لی گفت: قانون تاکید کرد مصمم و موثر تلاش برای حفاظت از امنیت ملی و نظم مبتنی بر قانون اساسی و منظور از حاکمیت قانون در هنگ کنگ منطقه ویژه اداری.

لی گفت: "یک کشور دو سیستم" در حال دنبال شدن در هنگ کنگ پس از آن منتقل شد و از بریتانیا به چین در سال 1997 باید نسبت به مسیر درست است. قانون جدید می تواند اضافه شود به هنگ کنگ قانون اساسی ضمیمه, او گفت:.

قانون را قادر می سازد چین به شرکت تا گرفتن آن بیش از هنگ کنگ که شاهد تظاهرات و شورش از سال گذشته است.

آن را قادر می سازد چینی امنیت سازمان برای اولین بار به باز کردن خود را از موسسات و عمل در هنگ کنگ است.

منتقدان و سیاستمداران مخالف در هنگ کنگ هشدار داد که اعمال قانون تضعیف خواهد شهر را استقلال و آزادی در زیر "یک کشور دو سیستم" اصل است که توسط آن این بود که حکومت تا 2047 تحت شرایط این مستعمره سابق بریتانیا بازگشت به چین در سال 1997. پکن را رد کرده است که استدلال.

هنگ کنگ اجرایی کری لام که برخوردار از حمایت پکن از جامعه بین المللی در روز سه شنبه به احترام قانون جدید است.

در یک پیام ویدئویی به حقوق بشر سازمان ملل متحد, شورای لام گفت: این قانون تنها هدف یک اقلیت بسیار کوچک از مردم که تا به حال شکسته با حقوق اساسی و حقوق و آزادی اکثریت هنگ کنگ از ساکنان محافظت می شود.

در ضمن Demosisto کلیدی طرفدار دموکراسی که رهبری تظاهرات در برابر نفوذ چینی گفت: در Facebook پست آن است که توقف تمام عملیات و عملکرد از خارج از کشور.

این حرکت اعلام شد پس از جاشوا وانگ یکی از هنگ کنگ برجسته ترین فعالان گفت که او ترک است.

Demosisto موسس رئیس ناتان قانون یک دانشجوی سابق رهبر همچنین ترک این گروه است. در یک Facebook, پست, قانون گفت: این قانون مشخص شده شروع یک "خونین انقلاب فرهنگی" و با وجود ترک Demosisto او را به ادامه مبارزه برای دموکراسی "در ظرفیت شخصی". PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب