چینی, محرمانه, پوشش, پشت, virus گسترش: مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن جولای 5 که پایان دادن به محاکمه HCQ برلین: چه کسی می گوید آن است که پایان دادن به محاکمه به اینکه

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399

واشنگتن جولای 5

که پایان دادن به محاکمه HCQ

  • برلین: چه کسی می گوید آن است که پایان دادن به محاکمه به اینکه ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین (HCQ) کمک می کند تا بیماران بستری

    با Covid-19. آن را "پذیرفته توصیه" از کمیته نظارت بر دادگاه به قطع تست HCQ.

  • بررسی موقت نتایج نشان داد HCQ و لوپیناویر/ریتوناویر "تولید کمی و یا بدون کاهش در مرگ و میر در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار که در مقایسه با استاندارد مراقبت. چه کسی می گوید این تصمیم را تحت تاثیر قرار نمی ممکن است آزمایشات بر روی بیماران که به بیمارستان منتقل شد. AP

چین باید برگزار شود و به طور کامل پاسخگو برای آن "پنهان کاری فریب و پوشش" است که اجازه آن را به گسترش Covid سراسر جهان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: راجع در پکن بیش از دست زدن به آن از شیوع بیماری است.

پرداختن به این کشور برای دومین بار به عنوان بسیاری از روز به مناسبت 244th استقلال روز شنبه با رئیس جمهور تهمت تبلیغ کشور "پیشرفت" در برابر این بیماری با وجود سراسر کشور سنبله در تعدادی از موارد است.

'باید بهترین تست'

ما باید بیشترین و بهترین تست در هر نقطه در جهان است. ما در حال تولید لباس و ماسک و تجهیزات جراحی در کشور ما...آن را تقریبا به طور انحصاری ساخته شده در سرزمین های خارجی به ویژه چین که این ویروس را از آمد. —دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما از رئیس جمهور

"ما باید تولید رکورد مصنوعی. ما باید بیشترین و بهترین تست در هر نقطه در جهان است. ما در حال تولید لباس و ماسک و تجهیزات جراحی در کشور ما...آن را تقریبا به طور انحصاری ساخته شده در سرزمین های خارجی به ویژه چین که جالب اینجاست که این ویروس و دیگران آمد از او گفت:" در سخنرانی خود از چمن های کاخ سفید است.

"چین پنهان کاری فریب و پوشش مجاز آن به گسترش در سراسر جهان 189 کشور و چین باید برگزار شود و به طور کامل پاسخگو," او گفت: یک بار دیگر متهم پکن از پوشش شیوع.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن یک درخواست تجدید نظر مستقیم به ناراضی سفید رای دهندگان چهار ماه قبل از روز انتخابات متهم معترضان که تحت فشار قرار دادند برای عدالت نژادی از درگیر شدن در یک "بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما است." ستایش آمریکا "علمی درخشش" تهمت و گفت: ما به احتمال زیاد درمانی و/یا واکسن راه حل طولانی قبل از پایان سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز ناامیدی بیش از چین را از دست داده و همه گیر در گذشته است. در مه, او ادعا کرد که آن را به "بی کفایتی" پکن که منجر به کشتار جمعی در سراسر جهان است.

چین را رد کرده و آمریکا ادعا می کنند از "پوشش" میزان آن Covid شیوع و متهم کرده است که ما از تلاش برای منحرف کردن توجه عمومی توسط حیله گر است که ویروس نشات گرفته از یک ویروس شناسی آزمایشگاهی در ووهان.

"چین اولین کشوری بود که به گزارش Covid به سازمان بهداشت جهانی (WHO), (و) این بدان معنا نیست که این ویروس نشات گرفته از ووهان... شده است وجود دارد هرگز هر گونه پنهان کاری و ما هرگز اجازه هر گونه پنهان کاری" چینی سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در ماه آوریل است. — PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب