Chingari استخدام! هندی Infinite جایگزین به استخدام این بسیاری از مردم در شش ماه

Chingari رقیب برنامه Infinite بود که در میان کسانی که ممنوع توسط دولت هند در اوایل این هفته.Chingari مشاغل خال

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399
Chingari app, TikTok, Chingari jobsChingari رقیب برنامه Infinite بود که در میان کسانی که ممنوع توسط دولت هند در اوایل این هفته.

Chingari مشاغل خالی: وطنی فیلم کوتاه های برنامه Chingari در روز پنج شنبه گفت: این کار به طور قابل توجهی ramping تا آن کارکنان به 200 نفر در چند ماه آینده برای دیدار با چند برابر رشد ترافیک و کاربر علاوه بر پلت فرم آن است.

این بنگلور-دفتر مرکزی شرکت ادعا می کند آن دریافت برنامه در حال حاضر عبور از یک کرور علامت از 5 لاخ ماه گذشته.

اخبار مرتبط

"ما شده اند شاهد رشد عظیم سه هفته قبل که دارای شتاب بیشتر پس از ممنوعیت دولت (از 59 برنامه های چینی). ما در حال حاضر بیش از 1.1 کرور محبوبیت و 70 لاخ کاربران روزمره ما پلت فرم" Chingari بنیانگذاران و مدیر محصول Sumit Ghosh گفت PTI.

برنامه به دست آورد بیشتر شهرت پس از صنعتگر Anand Mahindra توییتی در مورد این شرکت گفت: "من تا به حال تا به حال دانلود Infinite اما من فقط دانلود Chingari... قدرت بیشتری به شما..."

همچنین بخوانید: هند Infinite رقیب Chingari ظاهرا خاموش به شروع دنباله دار; ضربان Mitron برنامه در محبوبیت

Chingari رقیب برنامه Infinite بود که در میان کسانی که ممنوع توسط دولت هند در اوایل این هفته. دولت گفت این برنامه بودند "مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت و امنیت کشور است."

Ghosh گفت Chingari در حال حاضر پوسته پوسته شدن آن عملیات و برنامه ای برای قرار دادن در محل 100-عضو تیم برای محتوای اعتدال در شش ماه آینده.

"ما باید زیرک تیم در حال حاضر حدود 20 نفر است. اما با توجه به رشد است که ما در حال ثبت نام ما خواهد بود سرمایه گذاری به شدت و پوسته پوسته شدن عملیات.

"ما می خواهیم به راه اندازی 100-مردم محتوای اعتدال تیم به تقویت آن تابع برای حمایت از سیستم های خودکار که ما جدا از نقش های دیگر است که ما را برای استخدام...ما قصد داریم به حدود 200 نفر در چند ماه آینده," او گفت:.

Chingari نيز توسط نرم افزار شرکت توسعه Globussoft و مراحل ثبت نام آن را به عنوان یک شرکت مستقل در جریان است Ghosh گفت.

این شرکت همچنین در بحث افزایش بودجه Ghosh گفت: اما کاهش یافته است به ارائه جزئیات.

"امنیت اطلاعات کاربر از اهميت زيادي برخوردار است و ما باید قوی حریم خصوصی پروتکل در محل. است که چرا ما باید مراکز داده با AWS (Amazon Web Services) در کشور است.

"ما سیستم الگوریتم های طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که محتوای قابل اعتراض است, اگر هر گونه نمی ویروسی و حذف شده است در زمان," او توضیح داد.

Chingari نیز تمرکز بر گسترش پایه سازندگان و تاثیرگذاران بر روی پلت فرم آن است.

Ghosh ادعا کرد حدود یک لاخ کاربران در حال آپلود 5-6 لاخ ویدئوها هر روز بر روی پلت فرم.

"ما می خواهیم برای ایجاد یک اکوسیستم از تاثیرگذاران سازندگان و کاربران...ما خواهد بود سرمایه گذاری به شدت در محتوا و سمت و افزایش تعامل. ما پردازنده به اندازه کافی اثرگذارندهها ما را به سطح بعدی است."

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب