کارخانه تولید پوشاک در بریتانیا چهره مدرن برده داری پروب

لندن جولای 5 یک کارخانه تولید پوشاک به نام Jaswal مد مستقر در شرق انگلستان, city of Leicester چهره یک برده دار

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

لندن جولای 5

یک کارخانه تولید پوشاک به نام Jaswal مد مستقر در شرق انگلستان, city of Leicester چهره یک برده داری مدرن بررسی پس از یک undercover خبرنگار به اتهام تظاهر به شرایط و زیر حداقل دستمزد پرداخت آن به کارگران بسیاری از آنها از هند است.

با توجه به "ساندی تایمز" آن undercover خبرنگار یافت که به کارگران پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان 3.50 پوند از یک ساعت در برابر انگلستان قانونی حداقل دستمزد 8.72 پوند در ساعت و نیز عامل در هفته گذشته در موضعی coronavirus مستند اعمال شده در این شهرستان است.

خانه انگلستان کار Priti پاتل توصیف اتهامات عنوان "واقعا وحشتناک" و تقدیر مخفی تحقیقات برای نقش خود در "کشف چنین شیوه شنیع".

"من نمی خواهد تحمل بیمار مجرمان وادار کردن مردم بی گناه را به کار برده و یک زندگی از بهره برداری" گفت پاتل.

"اجازه دهید این یک هشدار به کسانی که در حال بهره برداری مردم در کارگاههای مانند این برای خود تجاری به دست آورید. این فقط آغاز است. آنچه شما انجام می دهند غیر قانونی است و آن را قابل تحمل نیست و ما در آینده بعد از شما," او گفت:.

هفته گذشته ارشد وزیر کابینه تا به حال به کارگردانی ملی انگلستان Crime Agency (NCA) به بررسی برده داری مدرن اتهامات در لستر لباس کارخانه ها پس از هشدار مطرح شد که آنها یک منبع کلیدی از سنبله در coronavirus عفونت در منطقه که منجر به انگلستان اولین موضعی COVID-19 مستند برای شهرستان.

"در چند روز گذشته NCA افسران همراه با Leicestershire پلیس و دیگر آژانس های همکار با حضور تعدادی از محل کسب و کار در منطقه لستر به بررسی نگرانی از برده داری مدرن و قاچاق انسان" به NCA گفت که به دنبال مخفی ،

انگلستان برده داری مدرن قانون به تصویب رسید در سال 2015 ساخت آن را یک جرم برای بهره برداری از نیروی کار و پرداخت حداقل دستمزد.

روزنامه undercover خبرنگار دو روز را صرف در Jaswal اسلوب یک کارخانه که تامین پوشاک به یکی از بریتانیا سریعترین رشد خرده فروش آنلاین Boohoo که دارای برچسب هایی مانند گال تند و زننده, PrettyLittleThing, MissPap, BoohooMAN کارن هزاره و ساحل.

بیانیه ای از گال تند و زننده گفت: این شرکت که در بررسی روزنامه ادعا می کند اما اصرار داشت که Jaswal مد بود که "عرضه کننده مستقیم".

"گال تند و زننده اجازه نمی دهد که هر یک از تامین کنندگان خود را به پرداخت کمتر از حداقل دستمزد و تحمل صفر رویکرد به بروز برده داری مدرن" گفت: Nasty Gal, در بیانیه ای.

"ما باید خاتمه داده شود با روابط با تامین کنندگان که در آن شواهدی از عدم رعایت دقیق ما اصول اخلاقی است یافت می شود. ما اقدامات فوری را به طور کامل بررسی اتهامات مطرح شده و اگر این اتهامات به اثبات ما اطمینان خواهد داد که ما تامین کنندگان بلافاصله بس کار با Jaswal مد" به آن اضافه شده است.

جعبه بسته بندی شده در کارخانه ها نمایش داده می شود نام Morefray محدود دیگر لستر-بر اساس تولید کننده لباس. این روزنامه گفت که شناسایی شد به عنوان رئیس این کارخانه خودداری از پاسخ به سوالات در جزئیات اما گفت: "ما حلال کارکنان."

کمپین گروه کارگری در پشت برچسب ادعایی که به تازگی کارخانه در لستر ساخت Boohoo لباس قرار داده شده بود کارکنان در خطر ابتلا COVID-19 با فشار آنها را به کار مناسب و بدون تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و یا اجتماعی فاصله.

"در حال ظهور شواهد نشان می دهد که شرایط در لستر کارخانه ها در درجه اول برای تولید Boohoo در حال قرار دادن کارگران در معرض خطر از COVID-19 عفونت و مرگ و میر به عنوان برخی از کارخانه ها باقی مانده اند باز برای تولید در طول این مستند در حالی که دیگران در حال حاضر دوباره باز" گروه ادعا در گزارش خود.

این ادعاها را تکذیب کرد توسط Boohoo که گفت: آن را با استفاده از حدود 150 کارخانه در لستر استخدام 50 نفر در هر روز به طور متوسط. مدیر عامل شرکت جان Lyttle به این روزنامه گفت که او "شخصا نوشته شده به تمام کارخانه ها" ترسیم استانداردهای شرکت و آنچه آنها نیاز به انجام در شرایط پس از "دولت دستورالعمل". PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب