کالج است که ارزش آن دانشگاه نیست

دانش آموزان به طور معمول حرکت به شلوغ مسکن و ارتباط مجدد با دوستان در احزاب و میکسر میله های زندان. زمانی که ش

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

دانش آموزان به طور معمول حرکت به شلوغ مسکن و ارتباط مجدد با دوستان در احزاب و میکسر میله های زندان. زمانی که شروع کلاس آنها عادی فایل به بزرگی سالن سخنرانی و سمینار اتاق نشسته نزدیک به هم سر خم کتاب ها و لپ تاپ.

این یک شاد صحنه در بسیاری از سال است. در یک بیماری همه گیر آن خواهد بود اپیدمیولوژیک کابوس.

کالج را به نگاه بسیار متفاوت این سقوط اگر آنها برای جلوگیری از شتاب این بیماری همه گیر. اما مالی و فشارهای سیاسی مجبور هستند بسیاری از مدارس را انتخاب شامل دشوار تجارت آف بین دانش آموزان خود را' آموزش بهداشت عمومی و اقتصادی خود را به خوبی بودن.

کالج ها اولین کسانی بودند که موسسات به پاسخ که بسیاری از جهان رفت و به مستند این بهار: دانشگاه بسته شده و دانش آموزان به پایان رسید خود را قطع ترم آنلاین. در حال حاضر دانشگاه, مدیران تعمق چگونه آنها را راه اندازی مجدد این سقوط.

در اینجا یک scarily قابل قبول زنجیره ای از حوادث است. کالج دانش آموزان را به محوطه دانشگاه — که در آن آنها عمل می کنند مانند دانشجویان است. آنها با بیش از قهوه و رفتن به مهمانی ها و میله جفت کردن در تاریخ و در جمع شلوغ خوابگاه. این ویروس به سرعت گسترش در میان دانش آموزان که عمدتا به سرعت بهبود می یابند و یا کاملا بدون علامت باشد.

اما به زودی این ویروس می رسد مسن بیشتر در معرض خطر از اعضای هیات علمی و کارکنان و همچنین ساکنان محلی است. عفونت افزایش است. بيمارستانهای آموزشی مراقبت از بیمار در دانشگاههای بزرگتر, اما, کوچک, بیمارستان منطقه ای در نزدیکی روستایی کالج ها به سرعت غرق شده است.

هیچ کس می خواهد برای دیدن این اتفاق می افتد. متاسفانه گزینه های که به حداقل رساندن سرایت تمایل به تضعیف گسترده تر کالج تجربه است که ساخته شده است در حالی تعامل اجتماعی در کلاس های درس و در رویدادهای فرهنگی, سیاسی, فعالیت ها و رویدادهای ورزشی است.

سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا قصد دارد به نگه داشتن آموزش و پرورش از آن نزدیک به نیم میلیون دانش آموزان آنلاین. بنابراین آیا کالیفرنیا کالج سیستم که enrols 2 میلیون دانش آموز. این دانشگاه باقی خواهد ماند و خاموش شد.

اما بسیاری از دانشگاه های چهار ساله طرح ترکیبی از آنلاین و چهره به چهره آموزش. دانشگاه بوستون است که اجازه می دهد دانش آموزان خود را به انتخاب بین یادگیری منحصرا آنلاین و در نظر گرفتن برخی از کلاس ها در فرد به عنوان دانشگاه نیز در بوستون. استنفورد اجازه خواهد داد که فقط نیمی از آن دانش آموزان در محوطه دانشگاه در هر سه ماهه.

به حداقل رساندن سفر دانشجویی بسیاری از مدارس در حال فشرده سازی تقویم دانشگاهی و از بین بردن می شکند. دانشگاه میشیگان ارسال خواهد شد دانش آموزان خانه در روز شکرگزاری به تکمیل ترم آنلاین.

در سراسر کشور دانش آموزان که آیا بازگشت را پیدا خواهد کرد تبدیل پردیس. در بسیاری از کالج ها دانش آموزان را به تنهایی زندگی می کنند در اتاق خوابگاه خوردن, بسته بندی غذا و یا رفتن به سالن های غذاخوری در مبهوت شیفت. وجود خواهد داشت چند اگر هر گونه کالج-تحریم احزاب و یا رویدادهای ورزشی. دانش آموزان را به پوشیدن ماسک به عنوان معلمان خود و پردیس کارگران — هر چند ماسک سیاست های متفاوت توسط مدرسه فقط به عنوان آنها در سراسر ایالات و شهرستانها.

کلاس ها را تا حد زیادی به صورت آنلاین و حتی در بسیاری از کالج ها که در حال آوردن دانش آموزان به محوطه دانشگاه. وجود دارد به سادگی به اندازه کافی فضای کلاس درس به انجام در غیر این صورت: هنگامی که دانش آموزان در حال گسترش 6 فوت از هم جدا استاندارد مورد نیاز برای اجتماعی فاصله — کلاس های درس می تواند نگه دارید تنها بخش کوچکی از ظرفیت معمول خود را. بزرگ سالن سخنرانی ساخته شده برای صدها نفر با خیال راحت می توانید چند ده پراکنده در میان ردیف از صندلی های خالی.

بسیاری از دانش آموزان مبارزه با فرمت آنلاین, اما این یک مسئله. سوال عمل است که در آن دانش آموزان خود را تا حد زیادی آموزش آنلاین: از خانه خود و یا در محوطه دانشگاه.

کالج ها می تواند موجه تاثیر گذاری در چگونگی رفتار دانش آموزان در کلاس درس, ساختمان, اما آنها به مراتب ضعیف تر موقعیت خارج از کلاس. پس از همه کالج ها تلاش کرده اند برای سال برای جلوگیری از سوء استفاده از الکل و سایر رفتارهای پرخطر در محوطه دانشگاه. نگه داشتن دانشجویان از گرفتن فیزیکی به یک دیگر است که بسیاری از ترس یک کار غیر ممکن است.

اخیر شیوع کروناویروس در فلوریدا و کارولینای جنوبی مرتبط شده اند به برادری احزاب و میله های محبوب با دانش آموزان است. شواهد از ژاپن نشان می دهد که افراد جوان را کشت بسیاری از آن کشور شیوع بیماری با تجمع در کارائوکه باشگاه ها و میله های زندان است.

با توجه به عظیم سلامتی خطرات مربوط به آوردن دانش آموزان به عقب, چرا بسیاری از کالج ها امیدوار به باز کردن خود دانشگاه? پاسخ ساده است: آنها بقای مالی آن بستگی دارد. بسیاری از دانشگاه های چهار ساله به خصوص ترین انتخابی مدارس ارائه نه تنها یادگیری در کلاس درس بلکه تجربه اجتماعی از باشگاه, دو و میدانی, فرهنگ, سیاست و شبکه های حرفه ای.

به عنوان یک اقتصاددان هستم و پاسخهای متداول "آیا کالج هنوز هم ارزش آن را دارد؟" پاسخ من این است که تقریبا همواره yes: عمر نتیجه نهایی برای کسب یک مدرک دانشگاهی بسیار زیادی در سلامت و ثروت که در آن کوتوله های بالا حتی هزینه های کمک درسی. کالج است به خصوص انتخاب هوشمند در طول وحشتناک بازار کار.

اما در این گیر کالج تجربه کرده است به تغییر. تجمع دانشجویان در محوطه دانشگاه یک قمار است که می تواند تولید آستین ، خطرات برای جامعه و تنها متوسط مزایای برای دانش آموزان است.

© 2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب