تایید ویروس جدید موارد آمار بالا در ایالات متحده

واشنگتن ژوئن 26 تعداد تایید جدید COVID-19 مورد در هر روز در ما آمار تمام زمان بالا از 40,000 جمعه — گرفتی علام

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399

واشنگتن ژوئن 26

تعداد تایید جدید COVID-19 مورد در هر روز در ما آمار تمام زمان بالا از 40,000 جمعه — گرفتی علامت گذاری مجموعه در یکی از مرگبارترین امتداد در اواخر ماه آوریل — در تجدید حیات است که منجر شده برخی از فرمانداران برای رد گم کردن و یا حداقل توقف بازگشایی کشورهای خود را.

در حالی که افزایش اعتقاد بر این است تا منعکس کننده در بخش تا حد زیادی گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی این ویروس در حال باز گشت از جمله افزایش مرگ و میر و hospitalisations در بخش هایی از کشور به خصوص در جنوب و غرب است.

آریزونا و تگزاس و فلوریدا در میان کشورهای که ضربه سخت شده.

تعداد تایید عفونت های گذشته افزایش یافت قبلی بالا تنظیم شده در مارس 24 36,400 با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

همچنین بخوانید: ویروس بر در ما افزایش, کشورهای دیگر با جمعیت

مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایالات متحده هستند را به حدود 600 در روز در مقایسه با حدود 2200 در اواسط ماه آوریل است.

برخی از کارشناسان ابراز تردید است که مرگ و میر خواهد شد بازگشت به سطح که در بخشی به دلیل پیشرفت در پیشگیری و درمان بلکه به دلیل سهم زیادی از عفونت های جدید است که در افراد میانسال که بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن.

این ویروس مقصر 1,24,000 مرگ و میر در آمریکا و 2.4 میلیون تایید عفونت در سراسر کشور توسط دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد.

اما ما مقامات بهداشت گفت: تعداد واقعی از آمریکایی ها آلوده است و حدود 20 میلیون دلار یا تقریبا 10 برابر بالاتر است. در سراسر جهان به ویروس ادعا کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون نفر زندگی می کند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در جای دیگر در سراسر جهان چین نقل مکان کرد و نزدیک به حاوی یک تازه شیوع در پکن.

یکی دیگر از رکورد روزانه افزایش در هند تحت فشار قرار دادند caseload در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور نسبت به نیم میلیون نفر است.

و دیگر کشورهای با جمعیت مانند اندونزی و پاکستان و مکزیک دست و پنجه نرم کردن با تعداد زیادی از عفونت ها و تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

آفریقای جنوبی که حدود نیمی از عفونت در قاره آفریقا با بیش از 1,18,000 گزارش یک رکورد از نزدیک به 6,600 موارد جدید پس از شل شدن چه بوده است یکی از دقیقترین مستندات در اوایل این ماه.

ایتالیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی مبارزه برای کنترل شیوع در میان بلغاری فصلی محصول وانت در نزدیکی ناپل.

فرماندار جنوبی منطقه کامپانیا اصرار داشت که کارگران زندگی می کنند که در یک مجتمع آپارتمانی با ده ها تن از COVID-19 مورد ماندن در داخل برای بیش از دو هفته حتی در حال ظهور برای مواد غذایی — مقامات را تحویل مواد غذایی به آنها.

در ایالات متحده, Arizona گزارش بیش از 3000 عفونت های اضافی گزارش پنج شنبه در چهارمین روز هفته با افزایش بیش از آن خوانده شده را علامت. دولت به تعویق افتاد تلاش بیشتر برای بازگشایی شده است.

شماره "همچنان به رفتن در جهت اشتباه است" گفت: جمهوری Gov mlb گفت.

به طور مشابه جمهوریخواه Gov گرگ ابوت از تگزاس را خاموش بلند کردن هر بیشتر محدودیت های پنج شنبه و re-ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو در برخی از مکان ها برای حفظ فضای بیمارستان پس از تعداد بیماران گسترده دولت بیش از دو برابر در دو هفته. و نوادا فرماندار دستور داد که با پوشیدن ماسک صورت در لاس وگاس قمار گنجانده شده است. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن