کنگره دیدار: تقاضا برای راهول گاندی را به عنوان رئیس حزب غالب جلسه کنگره Lok سبها نمایندگان مجلس

راهول گاندی استعفا داد کنگره به عنوان رئیس جمهور پس از حزب 2019 Lok سبها نظرسنجی افتضاح.جلسه کنگره Lok سبها نم

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399
راهول گاندی استعفا داد کنگره به عنوان رئیس جمهور پس از حزب 2019 Lok سبها نظرسنجی افتضاح.

جلسه کنگره Lok سبها نمایندگان مجلس به نام حزب رئیس جمهور سونیا گاندی به بحث COVID-19 همه گیر و وضعیت سیاسی در کشور تحت سلطه بود خواستار راهول گاندی را به حزب ارشد در روز شنبه.

تقاضا برای اولین بار مطرح شده توسط حزب رئیس شلاق در Lok سبها Suresh K و seconded توسط اکثریت نمایندگان مجلس که با حضور مجازی جلسه که بیش از سه ساعت به طول انجامید منابع گفت. Suresh است آموخته اند که راهول گاندی است که در خط مقدم حمایت مردم مسائل در طول همه گیر نیاز به بیش از حاکم کنگره در این زمان بحرانی.

اخبار مرتبط

مطالبات مطرح شد با راهول گاندی در حضور در این نشست حتی اگر نه او و نه سونیا گاندی گفت: هر چیزی در مورد این موضوع ابراز نگرانی کرد. Manickam تاگور Gaurav Gogoi, Anto آنتونی, Gurjeet سینگ Aujla, Saptagiri Sankar Ulaka و برخی دیگر حمایت از تقاضا است.

راهول گاندی استعفا داد کنگره به عنوان رئیس جمهور پس از حزب 2019 Lok سبها نظرسنجی افتضاح و سونیا گاندی نصب شده بود به عنوان رئیس موقت در اوت 10 توسط کنگره کار کمیته حزب بالاترین تصمیم گیری بدن.

روز شنبه, او تا به حال تشکیل یک جلسه با حزب Lok سبها نمایندگان مجلس به بحث سیاسی کنونی و COVID-19 وضعیت در کشور است. با توجه به منابع نمایندگان مجلس همچنین افزایش تقاضا برای برگزاری موسمی جلسه مجلس و چه دولت طفره رفتن از مجلس بررسی. هند و چین در بن بست نیز مطرح شده توسط بسیاری از نمایندگان مجلس از جمله راهول گاندی که گفت دولت همچنان به گمراه کردن کشور بر تهاجم و وضعیت کنونی در Ladakh.

همه نمایندگان مجلس خواستار مرمت MPLADS بودجه است که متوقف شده است با توجه به همه گیر. به اعضای کنگره گفت: از آنجا که آنها عمومی و نمایندگان آنها قادر به انجام مسئولیت های خود در نظر تعلیق این طرح است.

دولت مرکزی معلق عضو پارلمان محلی منطقه طرح توسعه (MPLADS) به مدت دو سال با در نظر گرفتن بودجه مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19. این بودجه تحت MPLADS برای دو سال آینده خواهد بود بخشی از استخر مرکزی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

کنگره نمایندگان مجلس نیز مطرح شده مسائل مربوط به رکود اقتصادی و کشاورزی و پریشانی بالا و قیمت نفت خام. بسیاری از پیشنهاد حزب باید افزایش باعث از طبقه متوسط که سخت ترین ضربه شده است با توجه به رکود و زیان کار است.

راهول گاندی گفت: کنگره نمی شد بازی سیاست در این موضوع از تهاجم و حزب نمی خواهند هند دیده می شود به عنوان یک "ضعیف کشور" با واگذاری زمین آن به چین است. او همچنین متهم نارندرا نخست وزیر از "گمراه کننده" کشور در مرز موضوع منابع گفت.

در COVID-19 سابق رئیس کنگره گفت: دولت مرکزی "سنن" وضعیت و برجسته آن بی تفاوتی در دست زدن به بحران است. او گفت: زمانی که وضعیت رفته از دست, مرکز ترک کرده است آن را به متحده به دفع کردن برای خود. او همچنین خواستار آن شدند که PM-مراقبت صندوق حسابرسی به عنوان آن را پذیرفته است پول و مطرح شده در موضوع دریافت کمک های مالی از برخی از شرکت های چینی به صندوق که او اضافه کرد: باید جستوجو کرد.

این کنگره است که به احتمال زیاد به افزایش مسائل مورد بحث در روز شنبه طی موسمی جلسه مجلس که ممکن است در ماه آینده. کنگره شده است انتقاد از بی جی پی به رهبری دولت بیش از مسائل مختلف به خصوص دست زدن به آن از این بیماری همه گیر به عنوان COVID-19 مورد افزایش یافته است نمایی پس از کاهش مستند و وضعیت در مرز با چین در شرق لاداخ که در آن 20 سربازان هندی کشته در خشونت آمیز " با سربازان چینی در ژوئن 15.

کنگره نیز کوبیدن دولت برای اعطای کمک مالی به فقرا. آن را خواستار انتقال پول نقد به حساب های بانکی خود را.

این حزب نیز بوده است در بالا بردن این موضوع از افزایش قیمت بنزین و دیزل و خواستار کاهش هزینه سوخت پس از یک شل در جهانی قیمت نفت خام.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب