وام های مصرف کننده پرداخت بازگشت به قبل از Covid سطح: HDFC Bank

HDFC گفت: آن مالی مصرف کننده وام کردم بازگشت به قبل از Covid سطح 1,000 تومان کرور روپیه در ماه است.هند بزرگتری

توسط HONARMANDKHABAR در 28 خرداد 1399
hdfc bank, hdfc consumer loansHDFC گفت: آن مالی مصرف کننده وام کردم بازگشت به قبل از Covid سطح 1,000 تومان کرور روپیه در ماه است.

هند بزرگترین بخش خصوصی وام دهنده HDFC Bank روز چهارشنبه گفت: آن مالی مصرف کننده وام در حال رشد هستند و مقدار پرداخت کردم بازگشت به قبل از Covid سطح 1,000 تومان کرور روپیه در ماه است.

شهر-دفتر مرکزی وام دهنده کشور برای مصرف کننده در امور مالی Parag رائو گفت: تغییر در شیوه زندگی با توجه به جنبه های مانند مستندات و کار از خانه ایجاد تقاضای اضافی برای موارد مانند مجموعه های تلویزیونی, لپ تاپ, Wi-Fi روتر و حتی جاروبرقی بانک است که بودجه در حال حاضر.

اخبار مرتبط

آن می توان اشاره کرد که رانندگی مصرف و تقاضا در اقتصاد شده است یکی از سخت ترین چالش های است که سیاستگذاران در حال دست و پنجه نرم کردن با اقتصاددانان ابراز نگرانی در مورد همان.

تصدیق کرد که بخشی از کشش شاهد بودن توسط بانک است که مقید کردن تقاضا رائو گفت: وجود یک "مجموعه ای از مصرف کننده لوازم جایی که تقاضا بالا رفتن".

در مارس مصرف کننده امور مالی کسب و کار کاهش یافته بود توسط 80-85 درصد و بهبود به مارس سطح ممکن است حتی اگر غیر مستند شرایط غالب تنها ده روز.

رائو که سر کارت اعتباری و پرداخت های عمودی گفت: سنتی بلیط بالا هزینه ها در دسته های هوایی بلیط و رزرو هتل است که در حال حاضر به عنوان خدمات همچنان بسته و آن را هم برای همین به پرش به سطوح.

از صرف هزینه ای در چشم انداز, سهام کوچک ارزش معاملات بالا رفته به عنوان یک سهم از کلی پای رائو گفت.

همانطور که در مقابل 8-9 درصد این مقدار کوچک صرف تا 500 تومان به طور کلی ساخته شده برای کارهای روزانه در حال حاضر حساب برای نزدیک به یک چهارم از کل هزینه کارت در کاهش مخرج رائو گفت.

"مردم در حال بیرون کشیدن کارت های خود را برای تعداد بیشتری از موارد و از این رو فعالیت در کارت بالا رفته است," او گفت:.

آینده fintech بازیکنان رقبای اما نه disruptors وی تصریح کرد: اضافه کردن که ظهور جدیدتر بازیکنان کمک می کند تا به گسترش فرصت های بازار.

"این يومان کار است که این رقابت در حال انجام است و من فکر می کنم آن است که گسترش بازار," او گفت:.

او گفت: HDFC Bank کامل خدمات بانکی ارائه یک مجموعه کامل از محصولات از جمله پرداخت و تلقی به پیشنهاد پایداری مهم است برای وام دهنده.

"پایدار رهبری بازار است و نه فقط در مورد پرتاب cashbacks یا داشتن بهترین تجربه مشتری. آن را شامل همه آن بلکه به این معنی است که در مدل کسب و کار شما ارزش پایداری" او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن