تاج بلوز: TCS Q1 در یک ویروسی طوفان سود خالص می افتد 13 درصد

با وجود کاهش شدید در درآمد و سود TCS مدیریت با اعتماد به نفس است که این وضعیت به نوبه خود مثبت سه ماهه سوم.Tat

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399
Despite the sharp decline in revenues and profit, the TCS management is confident that the situation would turn positive by the third quarter.با وجود کاهش شدید در درآمد و سود TCS مدیریت با اعتماد به نفس است که این وضعیت به نوبه خود مثبت سه ماهه سوم.

Tata Consultancy Services, بزرگترین کشور نرم افزار خدمات صادر کننده گزارش های تیز انقباض در درآمد و سود در طول ماه ژوئن سه ماهه مالی جدید به عنوان Covid-19 همه گیر ضربه سخت است. این شرکت از دست رفته خیابان را تخمین می زند در تمام جبهه ها. سود خالص خود را کاهش ناگهانی 13 درصد به ترتیب به تومان 7,008 کرور و از دست رفته بلومبرگ اجماع برآورد تومان 7,683 کرور. کاهش درآمد 4 درصد به ترتیب به تومان 38,322 کرور که در زیر بلومبرگ اجماع برآورد تومان 38,865 کرور. با وجود کاهش شدید در درآمد و سود TCS مدیریت با اعتماد به نفس است که این وضعیت به نوبه خود مثبت سه ماهه سوم.

در ارز ثابت (CC) از نظر درآمد کاهش یافته است 6.3% در سال در سال اساس در حالی که پی در پی کاهش در 6.9 درصد در سه ماهه. مدیریت گفت که در انتظار خط. تاثیر ارز بیشتر برجسته آن از دلار چشم انداز. راجش Gopinathan مدیر عامل و مدیر عامل TCS گفت که درآمد تاثیر این بیماری همه گیر بازی کردن به طور گسترده در امتداد خطوط این شرکت پیش بینی کرده بود در شروع سه ماهه. "آن را تحت تاثیر تمام عمودی به غیر از علوم زندگی و بهداشت و درمان با سطوح مختلف از تاثیر. به اعتقاد ما آن ظرف است و ما باید در حال حاضر شروع به ردیابی مسیر ما به رشد" او گفت:.

اخبار مرتبط

عامل حاشیه در طول سه ماهه بود در 23.6 درصد کاهش 150 اساس امتیاز پی در پی. این شرکت گزارش داد یک عامل درآمد و یا Ebit (سود قبل از بهره و مالیات) از Rs 9,048 کرور روپیه 10% متوالی کاهش است. آن را در زیر برآوردهای تحلیلگران از درآمد عملیاتی تومان 9,443 کرور. کاهش حاشیه بود متناسب با کاهش درآمدهای شاهد توسط شرکت مدیریت گفت.

اما Gopinathan نگهداری می شود که این شرکت را دید به Q3FY21 بهتر بود نسبت به سه ماهه چهارم سال مالی گذشته. "ما باید در سال در سال مثبت در Q3FY21 در INR نظر و نزدیک شدن به آن را در ارز ثابت نظر و احتمالا شکستن حتی در یک y-o-y اساس در ثابت ارز توسط Q4. در مقایسه با بحران مالی جهانی آن است که شبیه به آنچه که ما تا به حال گفت: تاثیر شدیدترین در Q1 و ما پس از آن باید ببینید بازیابی. اگر در حال حاضر انتظارات بازی را بهبود مسیر از اینجا سریع تر خواهد بود از بهبود مسیر پست-GFC. این عمدتا به دلیل پاسخ به بحران از دولت های مختلف و موسسات شده است بسیار هماهنگ و ما باید ببینید که سود آن در آینده."

Gopinathan تا به حال گفت: در حالی که خروج FY20 که شرکت می خواهد به عقب بر گردیم به جایی که آن را در Q3FY20 زمان آن رو به Q3FY21. نرخ خروج از Q4FY21 خواهد بود شبیه به آن در Q4FY20. او گفت که از نظر مشتریان این شرکت به پایان رسید سه ماهه با 48 معاملات در $100 میلیون band. او گفت که واقعی ارتباط با مشتریان افزایش یافته بود به طور قابل توجهی در طول سه ماهه.

در قسمتی دیدگاه سه ماهه بود و در خط با انتظارات او گفت:. علوم زندگی, بهداشت و درمان, داروسازی عمودی ادامه داد: برای حفظ مسیر رشد و در حال رشد بودند در اواسط نوجوانی اعداد رو به رشد در حدود 13.8 درصد. بسیاری از دیگر verticals شده اند نهفته با توجه به کلی اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر. این شرکت بزرگترین عمودی, بانکی و خدمات مالی و بیمه دیدم 4.9 ٪ کاهش در درآمد بیمه شانس بهتر و به دنبال آن بازار سرمایه و بانکی است که با دیدن یک تاثیر کوتاه مدت خواهد بود و بازیابی در نیمه دوم سال است. "خرده فروشی و مهمان نوازی دیده می شود حداکثر تاثیر. تقاضا تخریب در این عمودی قابل توجه است," او گفت:.

از نظر جغرافیای اروپا بود که در یک رشد قابل توجهی مسیر در ادامه به حفظ حرکت البته نهفته این بیماری همه گیر. ایالات متحده در میان بسیاری نهفته است. به طور کلی به محض قدر بالا بوده و با سال در سال درآمد کاهش 6.1 ٪ به $2.6 میلیارد دلار برای سه ماهه. در ضمن بازار انگلستان شد و تحت تاثیر دوقلو تاثیر Bexit و Covid-19 بیماری همه گیر.

در استخدام جلو Gopinathan گفت: "به دنبال عدم شرکت منجمد جانبی استخدام اما این شرکت افتخار همه برجسته ارائه می دهد." او گفت که این شرکت به طور فعال در تماس با تمام 40,000 ارائه می دهد که آن را به حال ساخته شده یک درگیر شدن با آنها و آماده سازی آنها را در هیئت مدیره جولای به بعد. "منتظر بسته به تقاضای محیط زیست ما نیز انتخابی تصمیم به باز کردن جانبی استخدام و شروع onboarding همکاران جدید," او گفت:.

در ضمن TCS به نام اخیر ویزا سیاسی در ایالات متحده به عنوان "مایه تاسف و ناعادلانه". Milind Lakkad ارشد منابع انسانی افسر TCS گفت: "اعلام مایه تاسف است و ناعادلانه از دیدگاه ما. شرایط کسب و کار در کوتاه مدت ما باید برخی از تاثیر اما ما با توجه به قوی عرضه و تحویل سیستم در ما و با ما مشتریان تطبیق با موقعیت مستقل مدل ما قادر خواهد بود برای مدیریت این وضعیت در کوتاه مدت است." اما در دراز مدت بسته به وضعیت چگونه تکامل می یابد شرکت "پیش بینی چالش ها از منابع چشم انداز به عنوان یک سهم عادلانه از دانش آموزان در سیستم بین المللی دانش آموزان".

او افزود: "این مهم است که برای همه ذینفعان به درک که اعلام است و باعث مقدار زیادی از عدم اطمینان و اضطراب و...."

او همچنین گفت که در حال حاضر تنها 1 درصد از نیروی کار شرکت است که از دفتر کار مشتری و مکان است. "ما خواهد بود محافظه کار در آوردن مردم به کار می کنند و آن را متفاوت با Covid وضعیت در هر کشور و شهر," او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب