Coronavirus موارد افزایش در روسیه, چوب خط حساب کردن در حال حاضر در جایگاه سوم جهان

تعداد موارد جدید از رمان coronavirus افزایش رکورد روزانه به مقدار 11,656 در حالیکه در 24 ساعت ساخت رسمی شمارش

توسط HONARMANDKHABAR در 22 اردیبهشت 1399

تعداد موارد جدید از رمان coronavirus افزایش رکورد روزانه به مقدار 11,656 در حالیکه در 24 ساعت ساخت رسمی شمارش 221,344. فقط اسپانیا و ایالات متحده ثبت کرده اند بیشتر موارد از بزرگترین شرکتهای کشور است.

بیش از نیمی از تمام مرگ و میر در مسکو, مرکز روسیه شیوع. پایتخت روسیه در روز دوشنبه گزارش داد یک شبه افزایش 6,169 موارد جدید آوردن رسمی خود را در مجموع به 115,909.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز همچنین گزارش 94 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن کلی مرگ و میر به 2,009. رسمی مرگ و میر همچنان بسیار پایین تر از در بسیاری از کشورها چیزی کرملین منتقدان تردید است.

اطلاعات رسمی منتشر شده در روز جمعه نشان داد مسکو گزارش داد 18 درصد مرگ و میر بیشتر در ماه آوریل سال جاری نسبت به ماه مشابه در سال 2019 بالا بردن احتمال این که رسمی مرگ و میر از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس به طور جدی طلب بخشایش گسترش ویروس.

مقامات دولتی نسبت به کاهش تلفات و افزایش و تعداد زیادی از موارد به گسترده تست برنامه که تحت آن آنها می گویند 5.6 میلیون آزمایشات انجام گرفته است.

که آنها می گویند اجازه داده است و پزشکان به سرعت شناسایی افرادی که نیاز به مراقبت های پزشکی و مطمئن شوید که آنها آن را دریافت و در یک مد به موقع.

پوتین بود که با توجه به برگزاری یک جلسه بعد در روز دوشنبه یک روز تعطیل عمومی در روسیه که در آن او می رود به ارائه یک به روز رسانی این کشور در این وضعیت است.

در پایان ماه گذشته او تمدید coronavirus مستند اقدامات تا مارس 11 و دستور داد که دولت او شروع به آماده سازی به صورت تدریجی لغو محدودیت از اواسط ماه مه.

پوتین گفت: روسیه در آن زمان که بدترین روز از وقوع شدند و هنوز هم به آینده. دو روز بعد نخست وزیر میخائیل Mishustin کرد که او به ویروس و مورد نیاز به طور موقت کنار.

پوتین دستور داده است تا دولت به آمده تا با یک برنامه ریزی به اقتصاد در حال حرکت دوباره در ماه ژوئن 1.

مسکو و سایر مناطق روسیه در هفته هفتم یک مستند. ساکنان پایتخت گفته شده است به ماندن در خانه به جز در شرایط خاص مانند رفتن به خرید مواد غذایی و دارو است. آنها باید برای به دست آوردن دیجیتال مجوز برای سفر به هر نقطه عمومی و یا خصوصی حمل و نقل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب