Coronavirus است ضرب و جرح آفریقا در حال رشد طبقه متوسط

مشتریان او بودند او را به عنوان اعضای آفریقا در حال رشد طبقه متوسط — بانکداران از نیجریه tech کارآفرینان از آف

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

مشتریان او بودند او را به عنوان اعضای آفریقا در حال رشد طبقه متوسط — بانکداران از نیجریه tech کارآفرینان از آفریقای جنوبی و همکار خورد که در نهایت می تواند استطاعت سفر به لذت بردن از کشور خود را در سواحل و حفظ حیات وحش.

اما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس حفره حفره صنعت گردشگری و اقتصاد Gichina حذف کرسی خود را از مینی بوس و شروع به استفاده از آن به شاهین تخم مرغ و سبزیجات. با آنچه که او در حال حاضر بدست آورده, او گفت, او به سختی می تواند استطاعت به پرداخت اجاره بها و خرید مواد غذایی و یا ارسال خود را از 9 سال به مدرسه.

"ما کار کرده اند سخت را برای ساختن زندگی بهتر" Gichina, 35, گفت: از همکاران خود در بخش گردشگری. در حال حاضر, او گفت:, "ما هیچ چیز نیست."

به عنوان coronavirus موج در بسیاری از کشورها در آفریقا این است که تهدید به فشار به عنوان بسیاری از 58 میلیون نفر در منطقه به فقر شدید کارشناسان در بانک جهانی می گویند. اما فراتر از عواقب مخربی برای این قاره آسیب پذیر ترین مردم همه گیر شده است همچنین کم دور در یکی از آفریقا امضا دستاوردها: رشد طبقه متوسط آن است.

برای دهه گذشته آفریقا طبقه متوسط شده است محوری به آموزشی و سیاسی و توسعه اقتصادی در سراسر قاره است. جدید صاحبان کسب و کار و کارآفرینان ایجاد کرده اند که به نوبه خود به دیگران پا به عنوان به خوبی.

آموزش تکنولوژی زرنگ و دانا خانواده ها و جوانان مردم را با پول به فراغت باید تغذیه تقاضا برای کالاهای مصرفی به نام برای اصلاحات دموکراتیک گسترش استعداد استخر در تمام سطوح جامعه و تحت فشار قرار دادند برای مدارس با کیفیت بالا و مراقبت های بهداشتی.

حدود 170 میلیون نفر از آفریقا 1.3 میلیارد نفر در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان طبقه متوسط است. اما حدود 8 میلیون از آنها می تواند محوری به فقر به دلیل coronavirus و اقتصادی آن خرید اینترنتی با توجه به داده های آزمایشگاه تحقیقات سازمان است.

این یک شکست است که ممکن است احساس برای سال آمده است.

"تراژدی این است که به دلیل آفریقا در حال رشد است سریع این سقوط از طبقه متوسط می تواند چندین سال به بازیابی" گفت: Homi Kharas یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز و از بنیانگذاران جهان اطلاعات آزمایشگاه.

آفریقا طبقه متوسط سه برابر بیش از 30 سال گذشته بر اساس برخی برآوردها تحریک فرصت های شغلی در بخش های مانند تکنولوژی, گردشگری و تولید است. اما در حال حاضر که منطقه با آن مواجه است اول آن رکود اقتصادی در 25 سال میلیون ها نفر از افراد تحصیل کرده زندگی در مراکز شهری می تواند به سقوط قربانی به افراطی نابرابری درآمد است که تعریف آفریقا برای چند دهه.

افزایش طبقه متوسط بوده است "بحرانی برای چشم انداز آینده از اقتصاد به عنوان آنها تحریک رشد بلند مدت پیشرفت اجتماعی فراگیر و مرفه جامعه و موثر و پاسخگو حکومت" گفت: Landry Signé نویسنده "باز کردن در آفریقای کسب و کار بالقوه است." Coronavirus "را به شدت تاخیر دستمزدها و عقب نگه در آرزوی آفریقا طبقه متوسط" او گفت:.

دولت ها در سراسر آفریقا پاسخ متفاوت به کروناویروس اما کنیا بود که در میان کسانی که بسته مرزهای تحمیل حکومت و جنبش محدود بین شهرستانهای استان است. در نایروبی پایتخت, مراکز یک بار تبلیغ به عنوان یک نماد از یک افزایش طبقه متوسط است. در حال حاضر صاحبان آنها furloughing کارکنان سازندگان: فروشگاه و به شدت در تلاش برای زنده ماندن از بحران.

زمانی که کنیا برای اولین بار اعلام کرد مستند محدودیت در ماه مارس وجود دارد تقریبا هیچ ترافیک پا در محل اتصال بازار که در آن نایروبی طبقه متوسط بود و پس از جذب به ناهار خوردن و فروشگاه در بیش از 100 فروشگاه.

یستلیق یک منطقه شلوغ با ده ها تن از مراکز و هتل ها شامل غرفه ها و بانک ها نیز در زیر قرار داده و در مجموع مستند در اوایل ممکن است پس از یک پرش در گزارش coronavirus موارد است.

Maryan بشیر که صاحب سه فروشگاه در یستلیق که فروش تشک و پرده گفت: معامله گران مانند او در حال حاضر نگران که آیا آنها هنوز هم می تواند دریافت منابع از چین به عنوان همه گیر شروع به تاثیر واردات است. اما مستند چپ آنها را از وضعیتی وخیم از عدم مشتریان.

آن را نیز کاهش اشتغال است. از 12 از همکاران او فقط سه زندگی می کردند در داخل قفل شده است-پایین منطقه و گزارش می تواند به کار.

مقامات لغو مقررات منع رفت و آمد از یستلیق در اوایل ماه ژوئن اما بشیر گفت: از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از صاحبان فروشگاه ها مانند او هستند قادر به همان سود آنها ساخته شده قبل از این بیماری همه گیر.

"صاحبخانه هنوز درخواست برای اجاره," او گفت: "اما اگر ما در حال بدست آوردن هر چیزی چگونه ما حتی پرداخت؟"

اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 شیوع نیز احساس در میان طبقه متوسط در نیجریه, آفریقا بزرگترین اقتصاد است. آمار کم درآمد نفت در گیر این کشور غرب آفریقا چهره افزایش نرخ بیکاری و رکود اقتصادی است که می تواند تا سال 2021 با توجه به صندوق بین المللی پول.

در زیمبابوه است که در اقتصادی سقوط آزاد برای سال همه گیر و متعاقب آن محدودیت تهدید پرداخت بدهی از کسانی که ساخته شده از یک پل به طبقه متوسط است.

برای سال مادلین Chiveso رستوران در مرکز شهر هراره زیمبابوه در خدمت حرفه ای مانند بانکداران روزنامه نگاران و مهندسین هجوم آوردند به کار می کنند. اما به عنوان عفونت های رز و محدودیت های سخت تر وجود دارد به مشتریان خدمت می کنند. او مجبور شد به رستوران.

او با استفاده از به 350 $در یک روز و در حال حاضر باعث می شود هیچ چیز نیست. او با استفاده از پس انداز برای پرداخت صورتحساب او گفت: jeopardising او یک روز رویای داشتن خانه خود را.

"آینده به نظر می رسد مطمئنا نامشخص است چرا که هیچ کس نمی داند چگونه این امر پایان گفت:" Chiveso که 46 و یک مادر و دو دختر هر دو در کالج.

Kharas از جهان اطلاعات آزمایشگاه تعریف طبقه متوسط در آفریقا به عنوان خانواده هایی که صرف هر نقطه بین $11 $110 سرانه هر روز.

وجه تمایز طبقه متوسط از فقیر گفت: راضیه خان اقتصاددان ارشد برای آفریقا و خاورمیانه در بانک استاندارد چارترد توانایی برای به دست آوردن یک درآمد ثابت است. اما به دلیل همه گیر بسیاری از مردم در سراسر آفریقا در معرض خطر بودن "زدم به فقر" به دلیل کمبود شغل و بیکاری و یا هر شبکه امنیت اجتماعی, او گفت:.

این بیماری همه گیر است و همچنین به عنوان یک تهدید برای صنایع نوپای پشتیبانی شده توسط دولت در آفریقا در سال های اخیر به افزایش تعداد با درآمد متوسط بگیر.

رواندا اعلام کرد که آرمان های خود برای تبدیل شدن به یک درآمد متوسط کشور 2035 پشتیبانی محلی نساجی و مد, صنایع به منظور محدود کردن واردات از لباس های مورد استفاده از سوی ایالات متحده و افزایش تولید است.

متی Rugamba, 30, ایجاد خانه Tayo در سال 2011 ساخت آن را به یکی از مارک های پیشرو در رواندا را رو به رشد مد ، Rugamba به دست آورده به اندازه کافی توجه برای طرح های خود را به فرسوده در هالیوود در مراسم افتتاحیه فیلم "پلنگ سیاه."

اما به عنوان رواندا اجرا یکی از سخت ترین مستندات در آفریقا Rugamba فروشگاه بسته درهای خود را تنها برای باز کردن چند هفته بعد تقریبا به هیچ مشتریان. حتی اگر او چرخد به ساخت ماسک و معرفی خدمات تحویل کسب و کار شده است همان.

"ما در یک نقطه که در آن مردم ارزش کار است که ما انجام می دهیم" Rugamba گفت. اما با همه گیر او گفت: "شما را از طریق دوره های که در آن شما نگران این هستید که این چیزی است که من سرمایه گذاری کرده اند نه سال از زندگی من است و آن رفتن وجود داشته باشد فردا؟"

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب