Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا است که بالاترین در میان فقیر مطالعه نشان می دهد

ایتالیا یکی از بدترین آمار در مقایسه با تقریبا 35,000 COVID-19 مرگ و میر ناشی از آن در وقوع ظهور در فوریه. 21

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399

ایتالیا یکی از بدترین آمار در مقایسه با تقریبا 35,000 COVID-19 مرگ و میر ناشی از آن در وقوع ظهور در فوریه. 21 و آن را اولین کشور اروپایی به گزارش مقیاس عفونت.

در گزارش سالانه خود ملی آمار اداره ISTAT مطالعه میزان مرگ و میر برای هر ماه از ژانویه 2019 به مارس سال 2020 هنگامی که شیوع بیماری در زمان خاموش با تمرکز بر آموزش سطوح از کسانی که درگذشت.

متوسط ایتالیایی ها که مدرسه را ترک زود با چند مدارک تحصیلی پایین تر امید به زندگی نسبت به کسانی که مطالعه برای دیگر ISTAT گفت و این بیش از حد "مرگ" باقی مانده است تقریبا ثابت از طریق فوریه این سال است.

در ماه مارس این بیش از حد مرگ نسبت کمتر تحصیل در مناطق آسیب دیده توسط ویروس افزایش یافته و به 1.38 برای مردان از 1.23 یک سال قبل از آن و شروع به پریدن کرد به 1.36 از 1.08 برای زنان است.

ISTAT آمار لیندا Sabbadini گفت: داده ها در سطح آموزش و پرورش بود و بیشتر به راحتی در دسترس از دیگر شاخص های اجتماعی و "عالی پروکسی برای درآمد و کلاس در ایتالیا."

"محروم شرایط اجتماعی و اقتصادی در معرض مردم را به خطر بیشتری از زندگی در کوچک و یا پر ازدحام مسکن, کاهش امکان اتخاذ اجتماعی فاصله اقدامات" ISTAT گزارش گفت:.

گروه های کم درآمد نیز بیشتر به احتمال زیاد مجبور به کار در طول مستند در بخش هایی مانند کشاورزی و حمل و نقل عمومی و کمک به افراد مسن ISTAT گفت: نتیجه رسید که COVID-19 تا به حال "برجسته از قبل موجود نابرابری."

در 65-79 گروه سنی بیش از حد مرگ و میر برای مردان با چند مدارک افزایش در ماه مارس به 1.58 از 1.28 یک سال پیش از آن. برای زنان آن شروع به پریدن کرد به 1.68 از 1.19.

بیش از حد مرگ و میر برای کم واجد شرایط در سن کار زنان (35-64) افتاده در ماه مارس به 1.76 از 1.37 در مارس 2019.

در میان مردان و زنان بیش از سن 80 سالگی وجود دارد هیچ نامتناسب تاثیر این ویروس در کمتر تحصیل ISTAT در بر داشت در حالی که در مناطق کشور کمی آسیب دیده توسط ویروس طبیعی میزان مرگ و میر ادامه داد: در ماه مارس این سال است.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن