Coronavirus تست: روزانه COVID-19 آزمون نقض 2-لاخ علامت می گوید ICMR

COVID-19 تست: "تجمعی در مجموع 73,52,911 نمونه آزمایش شده اند تا 23 ژوئن با 2,15,195 نمونه های آزمایش شده در سه

توسط HONARMANDKHABAR در 4 تیر 1399
ICMR, Coronavirus testing, COVID-19 testing, Coronavirus, COVID-19, Coronavirus drug, COVID-19 drug, antiviral drug, Coronavirus vaccine, COVID-19 vaccine, SARS-CoV-2, COVID-19 virus, Oxford University, Oxford University vaccineCOVID-19 تست: "تجمعی در مجموع 73,52,911 نمونه آزمایش شده اند تا 23 ژوئن با 2,15,195 نمونه های آزمایش شده در سه شنبه" ICMR گفت.

بیش از 73.5 لاخ نمونه آزمایش شده اند برای COVID-19 که 2.15 لاخ انجام شد در روز سه شنبه به بالاترین سطح در یک روز از زمان شروع این بیماری همه گیر ICMR مقامات روز سه شنبه گفتند.

راس تحقيقات سلامت بدن در سه شنبه اعتبار 1000 هفتم تست آزمایشگاهی ramping تا ظرفیت برای تشخیص COVID-19 در کشور است.

اخبار مرتبط

در حال حاضر سه لاخ نمونه آزمایش می تواند در هر روز یک مقام رسمی گفت.

"تجمعی در مجموع 73,52,911 نمونه آزمایش شده اند تا 23 ژوئن با 2,15,195 نمونه های آزمایش شده در سه شنبه" راس تحقيقات سلامت بدن گفت.

از 2,15,195 تست های انجام شده در شنبه 1,71,587 انجام شد در آزمایشگاه های دولتی و 43,608 در خصوصی آنهایی که اتحادیه وزارت بهداشت گفت: با اضافه کردن امکانات خصوصی نیز رسید که بالاترین هر روز نمونه با این مقدار.

از 1000 COVID-19 تست آزمایشگاه 730 در دولت تنظیم در حالی که 270 در بخش خصوصی است. این شامل 557 RT-PCR آزمایشگاه 363 TrueNat آزمایشگاه و 80 CBNAAT آزمایشگاه.

"با این حال به رغم این تحولات دسترسی به تست هنوز یک چالش بزرگ در یک کشور بزرگ مانند هند است. وجود قطعی نیاز به افزایش اطلاع رسانی از تست با معرفی سریع نقطه از مراقبت از تست های تشخیصی" به ICMR که در آن مشاوره های صادر شده در روز سه شنبه.

همچنین sero بررسی IgG مبتنی بر آنتی بادی آزمایش انجام می شود در موقعیت های خاص, مقامات گفت.

آن است که در حال حاضر پیشنهاد شامل تست اضافی روش برای بهبود دسترسی و در دسترس بودن تست در نقاط مختلف این کشور تحقیقات سلامت بدن گفت.

Real-time RT-PCR استاندارد طلا تست برای تشخیص موارد COVID-19 و متوسط زمان بین دریافت نمونه و گرفتن نتیجه در حدود چهار تا پنج ساعت.

"استفاده از این پلت فرم نهفته در آن دقت تشخیص و همچنین قابلیت اجرا تا 90 نمونه در یک اجرا. با در نظر گرفتن نیاز های تخصصی آزمایشگاهی راه اندازی این آزمون نمی تواند انجام شود در هر منطقه در سطح آزمایشگاه که ندارد مولکولی ویروس شناسی امکانات" این ICMR گفت.

این TrueNat و CBNAAT سیستم نیز مستقر شده اند برای تشخیص COVID-19 از نظر در دسترس بودن سفارشی کارتریج.

این سیستم عامل در دسترس بودن گسترده حتی در منطقه و مرکز بهداشتی اولیه-سطوح به عنوان این است که به طور گسترده ای استفاده می شود برای تشخیص سل و دیگر بیماری های عفونی. این سیستم عامل یک چرخش سریع زمان (30-60 دقیقه) اما تنها یکی-دو نمونه آزمایش می تواند در یک اجرا محدود کردن حداکثر تعداد است که می تواند آزمایش می شود به 24-48 نمونه در هر روز تنها ICMR گفت.

آن است توصیه می شود استقرار سریع آنتی ژن تست تشخیص برای COVID-19 در ترکیب با روش RT-PCR آزمون در تمام مهار مناطق مرکزی و دولت های پزشکی دانشکده ها و بیمارستان های دولتی بیمارستان های خصوصی مورد تایید اعتباربخشی ملی هیئت مدیره برای بیمارستان و بهداشت و درمان (NABH) و همه NABL معتبر و ICMR تایید آزمایشگاه خصوصی برای COVID-19 تست.

راس تحقيقات سلامت بدن نیز توصیه می شود که سریع تست آنتی بادی برای COVID-19 انجام شده باید فقط برای مقاصد نظارت و تشخیص برای کمک به کاهش ترس و اضطراب از بهداشت و درمان کارگران و کارکنان.

آنتی بادی های IgG به طور کلی شروع به ظاهر شدن پس از دو هفته از شروع عفونت هنگامی که فرد بهبود است و این برای چند ماه گذشته.

این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انجام serosurvey به درک نسبت جمعیت در معرض عفونت با SARS-CoV-2 از جمله افراد بدون علامت و به انجام نظرسنجی در معرض خطر و یا جمعیت های آسیب پذیر (بهداشت و درمان کارگران خط مقدم کارگران ضعف سيستم ايمنی افراد افراد در مهار مناطق و غیره) به می دانم که تا به حال آلوده شده است در گذشته و در حال حاضر بازیافت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب