Coronavirus واکسن: AstraZeneca جوهر مقابله با کشورهای اتحادیه اروپا به تحویل واکسن آزمایشی

AstraZeneca به آغاز طرح ارائه واکسن به کشورهای اروپایی تا پایان امسالداروسازی AstraZeneca زده مقابله شنبه به ع

توسط HONARMANDKHABAR در 25 خرداد 1399
AstraZeneca به آغاز طرح ارائه واکسن به کشورهای اروپایی تا پایان امسال

داروسازی AstraZeneca زده مقابله شنبه به عرضه تا 400 میلیون دوز تجربی COVID-19 واکسن به کشورهای اتحادیه اروپا, آخرین در یک سری از توافق به عنوان دانشمندان و دولت ها و شرکت های دارویی نژاد برای مبارزه با ویروس. AstraZeneca به آغاز طرح ارائه واکسن به کشورهای اروپایی تا پایان سال جاری تحت قرارداد با فراگیر واکسن داد تشکیل این ماه توسط فرانسه, آلمان, ایتالیا و هلند. دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا این شانس را به بخشی تحت همان شرایط به عنوان اصلی اعضای اتحاد.

هزینه ساخت این واکسن که توسعه یافته توسط دانشگاه آکسفورد است که انتظار می رود به جبران کمک های مالی از دولت است. این توافق اطمینان خواهد داد که صدها میلیون نفر از اروپایی ها باید دسترسی به دانشگاه آکسفورد است واکسن های زیر تصویب مدیر عامل شرکت AstraZeneca پاسکال Soriot گفت: در یک بیانیه آماده.

اخبار مرتبط

با ما اروپایی زنجیره تامین با توجه به شروع تولید به زودی ما امیدواریم که برای ساختن واکسن به طور گسترده ای در دسترس و به سرعت در حال. این معامله این است که آخرین در یک سری از توافقات برای تولید واکسن حتی اگر از آن است که برخی از آن کار خواهد کرد برای جلوگیری از عفونت کروناویروس. به دلیل نیاز فوری به یک واکسن در میان همه گیر است که بیش از کشته 426,000 نفر در سراسر جهان, AstraZeneca است پوسته پوسته شدن تولید با آزمایشات انسانی هنوز در راه است.

انگلیسی-سوئد شرکت به تازگی به اتمام موافقت نامه های مشابه با بریتانیا و ایالات متحده آمریکا و ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری های دولتی و خصوصی-خیریه مشارکت در نروژ و Gavi, the Vaccine Alliance, یکی دیگر از مشارکت عمومی-خصوصی مستقر در ژنو برای 700 میلیون دوز. این برنامه برای تولید اضافی 1 میلیارد دوز تحت یک معامله با سرم موسسه هند است.

Soriot به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مکالمات آنها نیز با دولت های بسیاری از کشورهای دیگر از جمله ژاپن و روسیه و برزیل. ما همچنین در چین گفت:" چین همانطور که می دانید در حال توسعه خود را واکسن. ... این مهم است که به چند شرط مختلف واکسن در هر کشور است." واکسن توسعه یافته توسط دانشگاه آکسفورد را Jenner, موسسه کار با آکسفورد واکسن ،

آزمایش تجربی COVID-19 واکسن در ماه آوریل آغاز شد با یک مطالعه که شامل بیش از 1000 داوطلب سالم در بریتانیا در سن 18 تا 55. دور دیگری از تست با 10 ، 000 داوطلب شد. شرکت های دیگر از جمله مدرن و سانوفی در حال مسابقه برای توسعه و تولید یک واکسن برای محافظت در برابر کروناویروس جدید, یک گام کارشناسان می گویند بسیار مهم خواهد بود به اجازه می دهد کشورها به سهولت بهداشت عمومی مستندات و محدودیت در زندگی عمومی است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب