Coronavirus واکسن: چین تصویب Covid-19 واکسن برای استفاده نظامی

واکسن نیز دریافت تایید برای تست انسان در کانادا. (تصویر نماینده)بیوتکنولوژی شرکت CanSino بیولوژیک گفت که آن را

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399
The vaccine has also received approval for human testing in Canada.واکسن نیز دریافت تایید برای تست انسان در کانادا. (تصویر نماینده)

بیوتکنولوژی شرکت CanSino بیولوژیک گفت که آن را دریافت کرده است مصوبات از چینی مرکزی نظامی کمیسیون برای استفاده از آن Ad5-nCoV به عنوان Covid-19 واکسن توسط ارتش برای یک دوره یک سال گزارش رویترز در روز دوشنبه.

این Ad5-nCoV یک Covid-19 واکسن به طور مشترک توسعه یافته توسط CanSino بیولوژیک و آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی– پزشکی موسسه تحقیقات اجرا شده توسط مردم و ارتش آزادیبخش است که در میان هشت واکسن چین را تایید کرده است برای بشر آزمایشات برای بیماری های تنفسی ناشی از Covid-19. واکسن نیز دریافت تایید برای تست انسان در کانادا.

اخبار مرتبط

با توجه به رویترز' گزارش CanSino بیولوژیک در یک ارز تشکیل پرونده گفت: چین مرکزی نظامی کمیسیون را تایید کرده است که استفاده از این واکسن توسط ارتش در 25 ژوئن برای یک دوره یک سال پس از واکسن نشد امن در آزمایشات بالینی نشان داد و برخی از اثر.

CanSino گفت Ad5-nCoV در حال حاضر محدود به استفاده از تنها. آن را نمی تواند به گسترش گسترده تر واکسیناسیون محدوده بدون دریافت متهور از پشتیبانی لجستیک گروه بیوتکنولوژی شرکت گفت.

Ad5-nCoV بود میان کشور پیشرو نامزد coronavirus واکسن برای مدتی. در واقع این اولین بار بود که در جهان شروع به آزمایش های بالینی در مارس 16, با توجه به گزارش های رسانه ها. CanSino حال انجام فاز 1 و 2, آزمایشات در ووهان منشاء شیوع کروناویروس.

فاز 1 و 2 آزمایش های بالینی از Ad5-nCoV حاکی از آن است که پتانسیل برای جلوگیری از بیماری های ناشی از کوروناویروس اما آن موفقیت تجاری را نمی توان تضمین شده ،

هیچ واکسن تایید شده توسط هر کشور برای استفاده تجاری در برابر بیماری های ناشی از کوروناویروس. وجود دارد بیش از یک دوجین واکسن از بیش از 100 شرکت در سطح جهان هستند در مراحل مختلف توسعه واکسن. دانشمندان سراسر جهان در حال کار روز و شب به توسعه واکسن برای Covid-19. این بیماری همه گیر است که تا کنون تحت تاثیر قرار بیش از 10000000 نفر در سطح جهان و ادعا کرد بیش از 500,000 زندگی می کند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب