شرکت درآمد جغرافیای سیاسی حوادث برای تنظیم بازار البته در این هفته: تحلیلگران

بر درآمد شرکت ها طرف Kotak Mahindra Bank, Tech ماهیندرا HDFC و اتکای صنایع در میان شرکت های خود را به فایل سه

توسط HONARMANDKHABAR در 5 مرداد 1399
Corporate earnings, COVID-19 trends, Domestic equity markets, US China relations, COVID-19 cases, Kotak Mahindra Bank, Tech Mahindra, HDFC, reliance industries, BSE Sensexبر درآمد شرکت ها طرف Kotak Mahindra Bank, Tech ماهیندرا HDFC و اتکای صنایع در میان شرکت های خود را به فایل سه ماهه مالی نتایج این هفته است.

داخلی بازارهای سهام در این هفته خواهد شد تا حد زیادی توان سازی توسط شرکت درآمد تحولات در ایالات متحده و چین روابط جلو و COVID-19 روند تحلیلگران گفت. در سطح جهانی و سرمایه گذاران به نظر می رسید تاسیسات با احتیاط در هفته گذشته رو به وخامت در میان آمریکا و چین روابط و عدم اطمینان در مورد بهبود اقتصادی به علت هنوز هم صعودی COVID-19 مورد در بسیاری از کشورها است.

هفته گذشته چین دستور داد که کنسولگری آمریکا در چنگدو بسته شود در اقدامی تلافی جویانه برای ما بسته چینی کنسولگری در هوستون زیر تعویق افتاد. در coronavirus مقابل هند به طور کلی موارد شمارش صعود به 13,85,522 و شمار تلفات ناشی از عفونت با ویروس رز به 32,063 در روز یکشنبه داده های رسمی نشان داد.

اخبار مرتبط

در سطح جهان تعداد COVID-19 موارد صدر 1.6 کرور و مرگ و میر رسیده نزدیک به 6.5 لاخ. "رکورد عفونت ویروس در هند نیز بی قراری سرمایه گذاران با آن مرتبط تاخیر در کسب و کار و درآمد بازیابی. بازارهای جهانی نیز تحت تاثیر قرار در حساب افزایش متحده-چین تنش است. هر گونه توسعه و پیشرفت در این جبهه را تحت تاثیر تجارت این هفته" گفت: Vinod Nair رئیس تحقیقات Geojit خدمات مالی.

بر درآمد شرکت ها طرف Kotak Mahindra Bank, Tech ماهیندرا HDFC و اتکای صنایع در میان شرکت های خود را به فایل سه ماهه مالی نتایج این هفته است. دیگر رویداد مهم که بازار خواهد آهنگ فدرال رزرو در مورد نرخ بهره در روز چهارشنبه. هفته گذشته BSE Sensex وارد دستاوردهای 1,109 امتیاز یا 2.99 درصد و NSE جذاب رز 292 امتیاز یا 2.68 امتیاز.

"سرمایه گذاران خواهد شد نگه داشتن چشم و نزدیک در آینده درآمد تفسیر آمریکا-چین تشدید تاثیر coronavirus در اقتصاد و توسعه واکسن" گفت: Sumeet Bagadia, مدیر اجرایی, انتخاب Broking.همچنین نفت خام جنبش و روپیه هند-دلار روند خواهد بود نظارت توسط سرمایه گذاران و تحلیلگران گفت.

سیذارتا Khemka سر خرده فروشی پژوهش Motilal Oswal Financial Services Ltd گفت: "پس از مکالمه بسیار خوب در بازار است که انتظار می رود برای تحکیم برای یک روز داده می شود خیره کننده آمریکا-روابط چین و مداوم افزایش ویروس موارد است. بنابراین نوسانات بازار است به احتمال زیاد ادامه خواهد داد."

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب