Covaxin: امید جدید برای اولین بومی Covid19 واکسن ICMR به سرعت پیگیری بشر بالینی می گوید: گزارش

بهارات بیوتکنولوژی را Covaxin: از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) است که پیگیری سریع بالینی هند بومی Coronaviru

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399
Covaxin, coronavirus vaccine, covid19 vaccine, 15 august, ICMR, bharat biotechبهارات بیوتکنولوژی را Covaxin: از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) است که پیگیری سریع بالینی هند بومی Coronavirus واکسن (BBV152 COVID واکسن).

Coronavirus واکسن آخرین اخبار: یک خبر بزرگ در توسعه coronavirus واکسن! ICMR اعلام کرده است که در آن است برنامه ریزی برای پیگیری سریع انسان بالینی از coronavirus واکسن است که در حال طراحی و توسعه در همکاری با بهارات بیوتکنولوژی بین المللی محدود (BBIL), خبرگزاری PTI گزارش شده است. از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) است که پیگیری سریع بالینی هند بومی Coronavirus واکسن (BBV152 COVID واکسن).

ICMR در آن نامه گفت که توسعه هند برای اولین بار بومی covid19 واکسن توسط دولت هند را در اولویت و در حال نظارت است و در بالاترین سطح است. ICMR و بهارات زیست فناوری در حال توسعه COVAXIN از یک سویه از سارس CoV-2 ویروس جدا شده توسط ICMR و موسسه ملی ویروس شناسی در پونا. ICMR در همکاری با BBIL باید به طور مشترک کار می کرد در آن بالینی محاکمه و در حال حاضر در توسعه بالینی واکسن.

اخبار مرتبط

با توجه به PTI ICMR انتخاب شده 12 موسسه که یکی از آنها از اوریسا برای آزمایش های بالینی از COVAXIN مادران به نقل از یک مقام رسمی عنوان کرد و گفت. این مقام همچنین افزود که Bhubaneswar موسسه علوم پزشکی و مجموع بیمارستان که تحت SOA تلقی می شود دانشگاه انتخاب شده است توسط ICMR انسان به انجام آزمایش های بالینی از هند برای اولین بار covid19 واکسن.

این گزارش اضافه شده است که انتخاب موسسات توصیه به پیگیری سریع تمام مصوبات مربوط به این و آغاز کارآزمایی بالینی. آنها همچنین خواسته تا اطمینان حاصل شود که ثبت نام از افراد آغاز شده است در هفته اول ماه جولای. جدا از Odisha را IMS و مجموع بیمارستان به اینجا ده تا از موسسات انتخاب شده برای انسان کارآزمایی بالینی هستند از Patna, بلگایوم (کارناتاکا), Nagpur, ویساکاپاتنام روتک دهلی نو گوراکپور, Kattankulathur (تامیل نادو), حیدرآباد, Arya ناگار کنپور (اوتار پرادش) و گوا, PTI گزارش اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن