COVID-19: IIT دهلی تیم توسعه 'شاخص' برای اجرای دولت عاقلانه مستند

با توجه به Subhadeep مندل پژوهش محقق در بخش آسیب پذیری دولت نمی تواند تعریف شود تنها با نگاه کردن به عفونت و م

توسط HONARMANDKHABAR در 29 اردیبهشت 1399
COVID-19, IIT delhi, lockdown, covid 19 death rate, coronavirus pandemic, risk index, Narendra Modi, Union Health Ministry, latest news on IIT delhiبا توجه به Subhadeep مندل پژوهش محقق در بخش آسیب پذیری دولت نمی تواند تعریف شود تنها با نگاه کردن به عفونت و مرگ و میر.

این انستیتو تکنولوژی هند (IIT) در اینجا آمده است تا با اطلاعات علم محور شناسایی و کاهش چارچوبی برای پیاده سازی دولت توسط دولت مستند شامل گسترش COVID-19 نشان می دهد که Rajasthan, Uttarakhand و Madhya Pradesh در بالاترین خطر است.

این چارچوب در قالب یک "شاخص خطر" شده است طراحی و توسعه توسط برتر موسسه گروه پژوهشی مطالعات مدیریت از طریق یک تحقیق مبتنی بر پروکسی اقدامات به شدت احتمال و delectability از این بیماری همه گیر برای هر دولت است.

اخبار مرتبط

این تقسیم کشور به پنج خوشه خواهد شد که بیشتر زیر تقسیم به نارنجی و قرمز و سبز مناطق.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

خوشه ها در معرض خطر متوسط و بالا-ریسک متوسط ریسک متوسط-کم خطر و کم خطر است.

در میان کشورهای شناسایی شده در محیط در معرض خطر منطقه توسط بمبی مطالعه گجرات Bihar, Maharashtra, Karnataka, Tamil Nadu و آندرا پرادش است.

دهلی نو, Jammu and Kashmir, هاریانا پنجاب, Jharkhand, West Bengal و Chhattisgarh شناسایی شده اند و در این میان خطر خوشه.

با توجه به Subhadeep مندل پژوهش محقق در بخش آسیب پذیری دولت نمی تواند تعریف شود تنها با نگاه کردن به عفونت و مرگ و میر.

"ما نمی توانیم توصیف آسیب پذیری از یک دولت فقط به دنبال آلوده و نرخ مرگ و از این رو تا به حال به توسعه داده محور مدیریت خطر چارچوب برای یک تصویر گسترده تر از وضعیت" مندل گفت PTI.

استاد Arpan کومار Kar که رهبری این تحقیقات گفت: در زمانی که کشور در گیر کردن بین صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در اقتصاد بمبی تیم پیشنهاد کرده است یک خطر شناسایی و کاهش چارچوب برای توسعه و مفهوم منظم دولت توسط دولت مستند به جای کامل در سراسر کشور مستند.

"در زمان خاص وجود دارد ممکن است یک جایگزین بهتر از کامل مستند برای صاف و منحنی را هم به دولت در امور اجرایی برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر. در حالی که بسیاری از استانها هنوز در مرحله بحرانی لازم است به بررسی نه تنها بر اساس مجموع زمان مورد COVID-19 در ایالات اما در پارامترهای دیگر نیز قبل از برنامه ریزی برای بیشتر مستند محدودیت.

"از جمله پارامترهای دیگر به طور معمول سنج ایالات آمادگی به آدرس پس از همه گیر به عنوان و هنگامی که آن را به عنوان به خوبی به عنوان احتمال به دریافت نهفته در دراز مدت" Kar گفت.

محققان در نظر گرفته و داده ها از منابع مختلف مانند شمارش داخلی و خارجی ورودی مسافران منطقه از دولت میانگین اندازه خانوار آزمایش مثبت نرخ آزمایشات انجام شده در هر یک میلیون جمعیت تراکم جمعیت تخت به ازای هر هزار نفر جمعیت و تعداد مراکز تست.

"داده ها برای این زمینه های مربوطه جمع آوری شد دولت عاقلانه و سپس گسترده به سه رکن اصلی–شدت احتمال و برای کشف این بیماری است. از این که ما محاسبه خطر اولویت شماره برای هر ایالت و قلمرو اتحادیه که در آن حداقل یک فرد شناسایی شده است مثبت برای COVID-19. بر اساس خطر اولویت شماره متحده محققان انجام یک تجزیه و تحلیل با نظارت یادگیری ماشین الگوریتم و تقسیم کشور به پنج خوشه های مختلف در معرض خطر سطوح" Kar گفت.

این مستند برای اولین بار اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24 به مدت 21 روز با اثر از 25 مارس. پس از آن بود تمدید تا آوریل 3 و دوباره تا مارس 17.

این مستند در حال حاضر تمدید شده است تا مارس 31. اما برخی تسهیلات ارائه شده برای شروع فعالیت های اقتصادی. برخی تصمیم گیری های سمت چپ کلیک متحده و بسیاری از دولت های, دولت هنوز اعلام مربوطه دستورالعمل.

مرگ و میر به علت COVID-19 گل رز به 3,029 و تعداد موارد به 96,169 در کشور در روز جمعه, ثبت نام افزایش 157?مرگ و میر و یک رکورد پرش از 5,242 موارد در 24 ساعت گذشته با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de