Covid-19 در هند: SC اشتباه در مهاجران و همچنین در بیمارستان های خصوصی

در حالی که آن را خوب است برای دیدن بالا و قدرت پایین آمدن دولت را ساقط میکند و یک سنت خطرناک به عنوان این است

توسط HONARMANDKHABAR در 8 خرداد 1399
While it is nice to see a high authority coming down on governments for their lapses, it sets a dangerous precedent as this is clearly executive domain.در حالی که آن را خوب است برای دیدن بالا و قدرت پایین آمدن دولت را ساقط میکند و یک سنت خطرناک به عنوان این است که به وضوح اجرایی دامنه.

هر کسی که خواندن گزارش روزنامه یا تماشای تلویزیون, این مشکلات مواجه توسط مهاجران در حالی که تلاش برای نجات خود از هر دو coronavirus و بدبختی ناشی از این مستند را خوشحال خواهد شد که دیوان عالی کشور در نهایت تصمیم به عمل در ماده بیشتر از آن پس از تنها چند هفته پیش, SC حال حاضر برای سرگرم کردن یک درخواست نیست. دستورالعمل های دقیق در حال حاضر داده شده توسط SC.

ایالات متحده از جایی که مهاجران ترک و یکی را که آنها در حال بازگشت به اشتراک گذاری هزینه اتوبوس/قطار به هر ترتیب راه آهن را ارائه وعده های غذایی و آب در طول سفر ... هر کجا که مهاجران در بر داشت راه رفتن به خانه مورد نظر دولت را مجبور به ارائه سرپناه و مواد غذایی, و غیره.

اخبار مرتبط

دستورالعمل استقبال خواهد شد توسط مرکز که به جای دولت, دولت باید بسیاری از توپخانه ضد هوایی برای درمان فقیر از مهاجران از کمبود غذا و آب برای آنها به این واقعیت است که تعدادی از آنان ساخت راه خود را به خانه بر پا هنگامی که وجود دارد هیچ قطار یا اتوبوس; عکسی از یک کودک در تلاش برای احیای او مادر مرده در بیهار ایستگاه راه آهن برای همیشه باقی می ماند در حافظه ما.

در حالی که آن را خوب است برای دیدن بالا و قدرت پایین آمدن دولت را ساقط میکند و یک سنت خطرناک به عنوان این است که به وضوح اجرایی دامنه. هر منطقی SC تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه مرکز و ایالات متحده انجام داده اند به اندازه کافی برای مراقبت از مهاجران به بستگی به منابع موجود جسمی و مالی. آیا هر فرد معقول و منطقی فکر می کنم که چندین کرور مهاجران می تواند حمل و نقل شده بازگشت به صفحه اصلی متحده در روز ؟ و قطعا تمایل به گسترش این بیماری همه گیر شد که دلیل کافی برای اصلی ممنوعیت سفر به این امر نیز متحده زمان برای آماده سازی امکانات قرنطینه?

دولت ضعیف مهاجران در بر داشت خود را در نیز بخشی از این شکست بیش از چندین دهه برای راه اندازی کافی تحویل سیستم های مواد غذایی و سایر مزایای نقدی و یا نوع آن شکست یک سیستم است که متمرکز بر هزینه های فوری یارانه به جای بودجه استادانه درست شده سیستم امنیت اجتماعی است. با توجه به این یک SC سفارش به مرکز/متحده در ارائه امکانات بیشتر به مهاجران تجدید نظر به وجدان ما اما آن straitjackets هزینه های خود را و را میدزدد اجرایی آن نيست.

به طور مشابه, SC (متفاوت نیمکت) گفت که بیمارستان ها دریافت کرده اند که زمین به صورت رایگان "باید درمان آنها (Covid-19 نفر) به صورت رایگان" یکی دیگر فاحش نفس بیش از حد حتی اگر آن را فقط یک مشاهده است. دادگاه باید به درک آنچه در آن هزینه برای ارائه درمان پزشکی امروز است. به حد بیمارستان های خصوصی پیدا کردن آن دشوار است برای ادامه عملیات با توجه به تعرفه کلاه قرار داده مرکزی/دولت و یا تعهدات اعمال شده توسط دادگاه ها آن است که مشترک زن که رنج می برند.

در حالی که چندین بیمارستان های خصوصی انجام غلو کردن این واقعیت است که درمان می تواند بسیار پر هزینه دولتی بیمارستان ها نیز—اگر بیماران را پرداخت نمی برای این کار به این دلیل است که مالیات دهندگان است که بودجه آن به طور مستقیم. متاسفانه دادگاه ها به ندرت این قدر.

SC باید و شاید به آن توجه کنند. هنگامی که آن را درخواست در ماه آوریل به طور مستقیم دولت به پرداخت حقوق و دستمزد به بخش های آسیب پذیر از جمعیت است که از دست رفته روزانه درآمد به دلیل مستند تصمیم SC را رد کرده بود این گفت: "ما کارشناسان در چنین مساله مهمی است ؟ این منتخب دولت در استانها و مرکز با داشتن یک دستور به حکومت. ما در حال وارد شدن به مسائل مالی پشتیبانی و یا ناکافی بودن بودجه ...ما نه کارشناسان و اصلا قصد دخالت بدون دانستن آنچه در آن همه مورد است. ما طرح را به جایگزین عقل از دولت با عقل ما." چه بهتر از مشاوره به پیروی از خود!

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن