COVID-19: هند می رسد 5 لاخ خواهد متقابل روسیه در یک هفته

هند انتظار می رود که برای رسیدن به روسیه در عرض یک هفته به روسیه نرخ رشد است که تنها یک سوم از رشد هند.روز شنب

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399
هند انتظار می رود که برای رسیدن به روسیه در عرض یک هفته به روسیه نرخ رشد است که تنها یک سوم از رشد هند.

روز شنبه, هند شد چهارمین کشور در جهان برای عبور از پنج لاخ coronavirus موارد آن است که ابتلا سریع به روسیه که از روز جمعه تا به حال ثبت نام 6,13,994 موارد است. در حالی که هند هنوز هم با اضافه کردن تنها 17,000-18,000 موارد یک روز در مقابل آمریکا و برزیل در حال اضافه کردن بیش از 40 ، 000 موارد, آن ممکن است به زودی بگیر تا به این اقتصاد داده شده است که آن را روزانه به طور متوسط نرخ رشد است 3.6%.

هند انتظار می رود که برای رسیدن به روسیه در عرض یک هفته به روسیه نرخ رشد است که تنها یک سوم از رشد هند. در آغاز سومین مستند در هند در مارس 3, هند نرخ رشد 7 درصد در حالی که روسیه شد 7.9%. در حالی که این کاهش به 2.3 درصد برای روسیه در ماه ژوئن 1, هند بود و هنوز هم با اضافه کردن 5% بیشتر موارد به آن چوب خط حساب کردن.

اخبار مرتبط

اگر تست ramped و هند را نگه می دارد در حال رشد در نرخ مشابه در این کشور ممکن است با اضافه کردن 30,000 موارد در عرض دو هفته. با وجود افزایش در تست مثبت نرخ در هند شده اند ، این کشور تا به حال مثبت شدن نرخ (موارد جدید پس از آزمایش های جدید) از 8.1% در روز پنج شنبه. روسیه رای مثبت از سوی دیگر بود فقط 2.5%.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن