COVID-19 ممکن است باعث مرگبار لخته شدن خون! پزشکان افزایش نگرانی از آسیب ناشی از مغز به پا

ویروس HIV دانگ و ابولا همه شناخته شده است به علت تجمع مستعد سلول های خون است.COVID-19: Coronavirus ممکن است با

توسط HONARMANDKHABAR در 16 اردیبهشت 1399
ویروس HIV دانگ و ابولا همه شناخته شده است به علت تجمع مستعد سلول های خون است.

COVID-19: Coronavirus ممکن است باعث مرگبار لخته شدن خون و در نتیجه آسیب رساندن به اندام از مغز به پا, انگشتان پا, بلومبرگ گزارش نشان می دهد. پزشکان باید نگرانی در مورد اخیر اختلالات انعقادی خون که در حال حاضر یکی از مهم ترین چیزهایی " که به تازگی پدید آمده در جهان مبارزه با COVID-19. در این زمان لخته همیشه تهدید کننده زندگی و همچنین می تواند وجود داشته باشد به عنوان یکی از شرایط بالینی از Covid-19. لخته تاثیر افراد آلوده در طیف وسیعی از تشکیل لخته در پا به انسداد عروق خون و متعاقب آن سکته مغزی و انفارکتوس. قابل توجه افزایش خطر لخته شدن خون است و نه غیر معمول برای عفونت. اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از سال 1918 ناشی از یک رمان گونه از آنفلوانزا که به کشته شدن حدود 50 میلیون نفر در سراسر جهان نیز مربوط به پایین لخته تخریب که به شدت می تواند پایان زندگی.

ویروس HIV دانگ و ابولا همه شناخته شده است به علت تجمع مستعد سلول های خون است. در بيماران مبتلا به کروناویروس طرفدار لخته شدن اثر می تواند حتی بیشتر تلفظ می شود. از لخته شدن آن جلوگیری جریان خون در ریه ها خطرناک تر هستند و باعث اشکال در تنفس.

اخبار مرتبط

محققان در چین گزارش داد انعقاد اختلالات در Covid-19 بيمار در فوریه اما فرکانس خود را از تبدیل شدن به روشن تر است. پزشکان به دنبال لخته شدن خون و یا انعقاد به عنوان یکی از دلایل ممکن برای ریه آسیب می رساند. اما آنها هنوز هم ویژگی اکثر آسیب به پنومونی ویروسی.

Dr. Anthony Fauci که سران آمریکا' موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و همچنین در یک موقعیت کلیدی در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Covid-19 تیم پاسخ گفته است که کالبد شکافی از بیمارانی که به تازگی درگذشت در حال آشکار برخی از اطلاعات غیر منتظره. در مصاحبه با سی ان ان در هفته گذشته گفت که حضور thrombi یا توده ای از خون به عنوان ممکن است به دلیل افزایش سریع و چشمگیر زوال بیماران.

مطالعات جداگانه از فرانسه و هلند در بر داشت که به عنوان بسیاری از 30 درصد به طور جدی بیمار Covid-19 بيمار بود و به اصطلاح آمبولی ریوی — یک برنامه به طور بالقوه مرگبار انسداد در یکی از شریان ریه. گاهی اوقات این بوجود می آیند به عنوان قطعه از لخته شدن خون در وریدهای عمیق پا و مهاجرت به ریه ها.

پزشکان با داشتن یک زمان سخت درمان بیماران با شدت عفونی Coronavirus که آلوده بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن