COVID-19 شیوع: انگلیسی بارها بازگشایی; ما گزارش ثبت 52,300 موارد جدید

یک کارگر حمل آبجو در هلند Tringham Wetherspoons میخانه پس از آن بازگشایی پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COV

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399
COVID-19 vaccine, COVID-19, COVID-19 china, COVID-19 pandemic, Coronavirus vaccine, Coronavirus china, Coronavirus, یک کارگر حمل آبجو در هلند Tringham Wetherspoons میخانه پس از آن بازگشایی پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در لندن, انگلستان. (حسن نیت ارائه میدهد: ایسنا عکس)

بارها و سینما در سراسر انگلستان بازگشایی شد شنبه به عنوان بخشی از بریتانیا بزرگترین گام به سوی پست-شیوع عادی در حالی که آفریقای جنوبی نشانه چیزی جز گزارش یکی دیگر از رکورد روزانه بالا در تایید coronavirus موارد است.

"اجازه دهید آن را در حال حاضر" نخست وزیر بوریس جانسون گفت که برخی در انگلستان با عجله به رستوران یا آرایشگران برای اولین بار در بیش از سه ماه.

اخبار مرتبط

ایالات متحده سقوط به چهارم جولای آخر هفته با بسیاری از رژه و نمایش آتش بازی لغو شد و مقامات بهداشت هشدار داده است که روز استقلال خواهد شد یک آزمایش حیاتی از آمریکایی ها خود را کنترل کند. موارد تایید شده در حال بالا رفتن در 40 متحده و ایالات متحده تنظیم یک رکورد دیگر جمعه با 52,300 به تازگی گزارش شده عفونت با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 11 میلیون نفر در سراسر جهان شناخته شده است آلوده شده اند از این بیماری همه گیر شروع 2.7 میلیون نفر از کسانی که در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. با کمبود تست مواد تعداد واقعی موارد ناشناخته است. بیش از 525,000 نفر کشته شده اند.

در آفریقای جنوبی در حال رشد نقطه داغ به عنوان همه گیر میدارد تا سرعت در بخش هایی از آفریقا و تایید موارد باید با صعود به بیش از 177,000, با سابقه 9,063 در گزارش اخیر دوره 24 ساعته.

اگر آفریقا توسعه یافته ترین کشور در تلاش برای مدیریت این بیماری همه گیر که شوم برای کمتر-آمادگی کشورهای آفریقایی. موارد تایید شده در سراسر 54 کشور قاره در حال حاضر بالاتر از 433,000.

هند نیز گزارش داد که بالاترین تک-بعد سنبله با 22,771 جدید تایید موارد در مجموع بیش از 648,000 از جمله 18,655 مرگ و میر.

روسیه مشخص شده به عنوان نقطه عطف مرگ و میر افزایش بالای 10000. ملی coronavirus نیروی کار نیز گزارش داد 6,632 عفونت های جدید بالا بردن مجموع برای شیوع به 674,515.

روسیه caseload جهان سوم بزرگترین در پشت ایالات متحده و برزیل, اما آن گزارش شده مرگ و میر پایین تر از بسیاری از کشورهای دیگر. مقامات گمانه زنی ها را تکذیب کرد که این ارقام در حال دستکاری کرد.

در جای دیگر مقامات هدفمند جوامع برای اقدامات خاص به عنوان ویروس خوشه پدید آمده است.

استرالیا ویکتوریا دولت قفل شده است و نه مسکن عمومی برج و سه ملبورن حومه پس از 108 مورد جدید. برتر Daniel Andrews گفت: 3000 نفر در این برج را به "سخت مستند" به معنای "وجود خواهد داشت هیچ کس اجازه ... و هیچ کس مجاز است."

مقامات در شمال شرق اسپانیا به دستور مستند از ال Segriá شهرستان در اطراف شهر لریدا خانه را به بیش از 200 ، 000 نفر پس از مقامات بهداشت ثبت شده پرش در 60 موارد در 24 ساعت. شیوع مرتبط به کارگران کشاورزی در منطقه روستایی.

و توکیو تایید 131 جدید موارد بیش از 100 برای سومین روز متوالی و طی دو ماه اخیر باعث فرماندار Yuriko Koike به درخواست شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری خارج از شهر بازدیدکننده داشته است.

نگرانی های رو به افزایش در مورد ظهور مجدد عفونت به عنوان ژاپن در حال حاضر نزدیک به بازگشت به کسب و کار به طور معمول پس از آن وضعیت اضطراری برداشته شد در ماه مه.

فرانسه گفته است که فرستادن پزشکان به آن آمریکای جنوبی قلمرو گویان فرانسه که در آن عفونت باید رسید به عنوان ویروس جاروب همسایه برزیل.

از حدود 5,000 جدید مورد تایید در سراسر فرانسه در طول هفته گذشته 1,400 بودند در گویان فرانسه با جمعیت فقط 300,000, با توجه به سازمان بهداشت. نظامی در پرواز است بیماران از اشباع امکانات به فرانسه کارائیب جزیره مارتینیک برای درمان.

در آلمان, آنگلا مرکل گفت که "کشور ما در واکنش به این بیماری همه گیر است و تا حد زیادی ثابت می شود درست است." این کشور که بیش از 190,000 مورد تأیید و پنج بار مرگ و میر کمتر از بریتانیا آغاز شده است تست بدون علامت مردم در مراقبت از خانه.

مرکل ادای احترام به سالمندان که مانند جاهای دیگر در جهان بوده است به خصوص ضربه. "دردناک ترین چیزی بود که مطمئنا قادر به دیدن فرزندان و نوه ها برای بسیاری از هفته," او گفت:.

مصمم به لذت بردن از یک تعطیلات از ماه ها از عدم قطعیت هزاران نفر از گردشگران منتظر در بلغارستان-یونان مرز تا پنج ساعت در زیر آفتاب سوزان پس از تنظیم کردن برای یونان و سواحل است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب